Безсовісна кума• 09 сентября 2023
Піду на війну?
Доброго вечора. Поясніть мені чи можуть мене призвати. Жінка, 40 р., виховую дитину, 13 р., розлучена, медсестра і маю ще педагогічну освіту, зараз працюю у школі. Військовий квиток отримала в 20 р., пише, що придатна. Які мої дії після 1 жовтня і чи можуть мене призвати?
Безсовісна кума
• 09 сентября 2023
Ні, здається, він давно зробив собі папір, що непридатний...
Купи слона• 09 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
А он вообще принимает участие в воспитании ребенка?
Если нет,то ребенка одного не оставят
Безсовісна кума
• 09 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Если нет,то ребенка одного не оставят
Живе за кількасот км від нас, з участі - надсилає щомісяця гроші
Томатико• 09 сентября 2023
Після першого жовтня для вас нічого не зміниться. Заборона виїзду тільки для мобілізованих
руки_Крюги• 09 сентября 2023
Протипоказів з перерахованих до служби не має.Я медик,розлучена,2-є дітей.Які протипокази?Є батько в дітей.
Карина2020• 09 сентября 2023
Все анонимов сняли, тема на 10 страниц не получится, нужно новую создавать)))
Що я знову пропустила?
Жінок медиків просто на облік візьмуть, ніхто вас призивати не буде, чоловіків медиків хай призивають.
Ви розумієте, який буде тиск на владу від суспільства, якщо почнуть призивати жінок,в той час, як є ще чоловіки,які рілси в інсті ведуть і каву пють в тц
Ответ дляiryna _b
Що я знову пропустила?
Та да,ще є час. Спочатку перебють всіх чоловіків,а потім вже жінки в ,,расход,, підуть
Ответ дляiryna _b
Що я знову пропустила?
В законі не має поділу на чоловіків і жінок, є невиїзд військовозобов´язаних. Поки немає електронного реєстру, на кордоні не зрозуміють, забов´язана ви чи ні. Щє трохи часу потрібно