Алгонавт• 09 сентября 2023

Дитина хоче квартиру.

Дитині 21 роки, вимагає продати квартиру, щоб отримати половину коштів і купити собі однокімнатну квартиру, ще на ту квартиру докладуть кошти баба й дід цієї дитини, але батько купити собі квартиру однокімнатну вже не зможе, бо коштів не вистачить. В квартирі прописана ця дитина і батько. Як в такій ситуації поступити?
Добродійка• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Яка моя користь? Я дружина, цього чоловіка. Власної квартири в мене немає. Продати в мене теж нічого немає, щоб дати цю частку грошей, як би було давно вже б віддали. дитина з нами ніколи не жила, жила з дідом і бабою в 3-х кімнатній квартирі, зараз в дитини відносини і хоче жити окремо. В чому моя користь? Що ви мене поносите, не знаючи ситуацію?
Так пусть кавалер дочки снимает жилье, от выросло несчастье ужас жмёт и с отца и с бабушки
Добродійка• 09 сентября 2023
Автор , я тоже вторая жена, у мужа бывшая умерла, есть сын взрослый, мы пару лет пожили в их квартире, сын снимал отдельно, муж купил новую квартиру и мы выехали, я сразу сказала кварира его покойной жены мне не нужна, она его и сына. А я тоже бомжом не буду и жилье нам отдельное нужно
Леди Г• 09 сентября 2023
Пусть к бабушке с дедушкой валит, много хочет такой сынок.
неДодекаэдр• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Хай дідову і бабину продадуть. Там якраз вийде 1+1
КартаБезКомиссий• 09 сентября 2023
Ну тоді віддати частину його грошима, якщо по закону йому щось належить. А по совісті дитина жила з дідом і бабой, без батька. Його вимоги в принципі норм. Тік гидко інколи читати що інша половина важливіше за дитину, в ще коли жінки чи чоловіки іду ь в прийми. Фу фу такі теми
Брюлик в стразах• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
На які зараз заробітки можна виїхати???
Европа: теплицы, супермаркеты, уборка, фабрики. Можно и язык не знать
Оформляет беженство и получает разрешение на работу. Живёт бесплатно во временном жилье.
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Тобто ви живете в квартирі чоловіка і його покійної дружини, і маєте щось проти того, щоб дитина (сирота, до речі), забрала материнську частину, що їй належить?
Тому, що ви і ваш чоловік, дорослі люди, не змогли собі на житло заробити, і тепер пасинок має вам фактично подарувати частину квартири, що належала його покійній мамі?
Браво, що ще сказати.
І ви ще святу ображену з себе вдаєте...
ТихоЯ• 09 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну чо, нормальне таке дитинча.
Я свою випхати з гнізда не могла навіть у її власну квартиру. Вчепилася, як те крабеня)))
Війна поправила, вже півтора року самостійна... в чужій країні...😔
Каже, що повернеться все одно до мами з папою, манала вона ту самостійність.
Але не повернеться поки стріляють, дуже злякалася в перший місяць в окупації біля білорашського кордону.

Ви можете ділитися досвідом, як виховати дитину, щоб у 21 рік така самостійна була)))
В попу менше дути і виховувати самостійність. Якщо мама боїться , що дитина ’поріже пальчик ножичком’, то буде вічною нянькою нахлебніку.
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Это да , но дед с бабой странные, они же старые , внуку достанется после них трёшка, оставили б уже отца в покое
Якщо квартира батька придбана в шлюбі з померлою дружиною, і, можливо, за гроші тих самих діда і баби, то чому вони повинні дарувати частку покійної доньки новій дружині?
автор Алгонавт • 09 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Без батька він жив не тому що батько так хотів, а жив він там ще до смерті матері, яка довго хворіла . Чоловік жив з хворою дружиною, а дитину забрали батьки, щоб він того не бачив. І до чого тут ваше фу?
ТихоЯ• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А чому батько не заробив, а дитина мусить?
Хай батько теж тоді на заробітки, вони обидва в рівних умовах.
Бо це життя дитини і свої питання має сам розрулити. Батьки що могли дати, те дали. Вивчили , виростили - вперед далі сам. Я свою квартиру купила в 23 і від батьків взяла тільки свої вазони , подушку і кота.
КартаБезКомиссий• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
По закону хлопцю щось належить? Спадок? Частина при приватизації? Якщо так то тоді ділити.
автор Алгонавт • 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Браво, що ще сказати.
І ви ще святу ображену з себе вдаєте...
Де я написала, що маю щось проти? З вами розмова закінчина.
Безпорадна Кроко• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Розумієте, коли заробляєш на власне житло ’потом і кровью’, то до нерухомності дуже трєпетне відношення. Тому хай там розбираються власники житла.
Ви, на разі, там ні копійки не вклали. Тому ’влазити’ вситуацію взагалі не маєте права.
Ну і безвідносно до вашого гвалту. Якщо у батьків є можливість забезпечити дитину житлом, вони можуть це зробити. А як ні, то й ні.
Але, знову ж таки, ви там без права голосу.
Мелитрисса• 09 сентября 2023
Так дитина може вимагати що завгодно, хоч квартиру, хоч літак, хоч острів, але це не означає, що вона то отримає. Хай іде працює, наймає квартиру і заробляє на власну.
Мелитрисса• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Очевидно, друга дружина.
І квартира повинна з часом бути їй і її дитині.
Первый ребенок все равно наследник, сколько бы детей не было у отца во втором браке.
ТихоЯ• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Батько собі на квартиру заробив, тепер дитятко собі хай заробить. Згідно сімейного кодексу батьки мають певні обов’язки перед дитиною, але там немає ні слова про забезпечення житлом і утримання за свій кошт здорового лобуряки , за виключенням , якщо він отримує вищу освіту до певного віку на стаціонарі. .
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ дляМелитрисса
Ви явно тему ще не прочитали.
Автор - нова дружина чоловіка, і вони живуть в квартирі, що належала чоловіку і його дружині, що померла після тяжкої хвороби.
Тепер син від першого шлюбу, якого, до речі, виховували батьки померлої мами, хоче забрати частину житла, що належала покійній мамі.
Авторка скиглить, що їй не буде де жити, бо свого вона нічого не має, і грошей вони з чоловіком теж не мають.
А хлопець тому повинен залишити їм житло, в якому половина належала його покійній мамі.
Летала_НаМетле• 09 сентября 2023
Якщо квартира на батьку, то йому і вирішувати. Я б не міняла.
Не прохожу мимо• 09 сентября 2023
Нууууу, автор. Если совсем по честному. И вы не троль
Какая часть квартиры принадлежит матери, и смотрим по наследству сколько процентов мужу, сколько ребёнку, сколько родителям матери. Продав квартиру, отдаём положенные деньги им, выше названным.
Они там с ними делают что хотят.
Вы на остаток тоже что хотите, кредит, общежитие, дешёвый город, или домик дачный обустроить - это ваш выбор.
Если квартира вообще полностью мамы его, и была её родителями купленная и мужчина в неё ничего не внёс......тогда не ясно почему вы ещё не на съеме. Если наоборот она почти ’вся папина’ то по закону действовать
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Квартира явно придбана в шлюбі і половина належала покіцній дружині, і, можливо була придбана на гроші її батьків.
Автор же цей момент не хоче висвітлювати.
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Пішли фантазії обіжених діток?
автор Алгонавт • 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви явно тему ще не прочитали.
Вас в житті сильно образили? З вами явно щось не в порядку.
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Пішли фантазії обіжених діток?
В мене така ж фантазія, як і у вас.
Ви вважаєте, що квартира придбана на гроші батька, я думаю, що гроші частково дали батьки дружини.
По факту, що з цього правда - ми не знаєм, бо автор цей момент замовчує.
Бокс-орун• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Батько.
Тогда ничего не продавать. Дитине уже 21 год, пусть идёт работать и зарабатывает, если хочет отдельную квартиру. Ну или пусть баба с дедом отпишут свою квартиру, например если дитина будет их досматривать.
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ви ж писали, що зі мною не розмовляєте))
І взагалі, я не вам писала, маю право.
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
В мене така ж фантазія, як і у вас.
Власником квартири є батько? Якщо батько є власником, то він є власником і без різниці як ця квартира досталася. Квартира є єдиним житлом , тому синка під жопу чарівним пенделем і хай собі сам придбає житло.
Бокс-орун• 10 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Есть разница.
Купил за заработанные или живёт в бабкином наследстве .
Нет никакой разницы. Даже если квартира наследственная, то оставили её отцу, а не его сыну. Вот пусть и дитина тогда ждёт, когда папа ему в наследство эту квартиру оставит.
Свій варік• 10 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Они там с ними делают что хотят.
100 %
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Чому думаєте, що тільки батько?
Якщо син претендує, значить, квартира явно була в спільній власності з покійною дружиною.
От у автора спитайтеся, де правда, бо зі мною вона не розмовляє)))