Бабця в мештах• 09 сентября 2023
Собака чи розлучення (
Ой, така ситуація, відверто все пишу - ніколи не хотіла мати тварину дома, я люблю чистоту - щ тваринами то велика проблема. Напроти, чоловік хотів завжди мати собаку- тому 4 роки тому купив вівчарку, довгошерсту, білу….. обіцяв що буде повністю за ним дивитися, але ми ж всі розуміємо - чистоту люблю я, тому тому прибиралися за собакою я дома. Ми жили в старій квартирі , на дачі - було проблемно дуже мені, вранці 40 хвилин на пилесос та миття підлоги, ввечері та ж процедура, шерсті повно , вона просто сюди, собака 47 кг- їсть та пʼє водичку не обережного, все по підлозі бризках та стінах, хто мав великих собак зрозуміють мене. І от зараз ми завершили нремонт у новій квартирі, підлога дерево, стіни білі, все нове нове , ремонт дуже дорогий, мені так шкода ….. я 40 років чекали щоб пожити в таких умовах, я так втомилася підтримувати чистоту, шерсть, грязь, запах собаки ….. ну просто готова подати на розлучення , не можу і не хочу витратити ще років 10 на прибирання за собакою, ходить в шерсті, дивитися як псується ремонт (
куркулиха• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Просто Ви не мали таких великих собак - от дивіться, він їсть , щелепа величезна - багато їжі просто розлітається від рота, пʼє так же, після прогулянки його потрібно помити - це лише лапку, а лапка у нього як моя рука майже, він же бігає на вулиці - тому всі ножики та пузо брудне, мити все це важко, там шерсті купа, туди пісок попадає, плюс неможливо відчистити після дощу та грязі добре, бруд залишається і потім розноситься по квартирі , ліг під стінку - там брудно, попив води ступив лапами на те що розльопав і пройшов по квартирі - брудно, так як лапи нереально вимити до чистоти чистоти. Шерсть….. вона всюди, це хлопчик, довгошерстий, він 47 кг, та шерсть постійно сиплеться , от просто постійно , це порода така - там має бути багато шерсті, тому вона забивається у різні шпоринки. Ми маємо дитину, це різні речі, дуже різні. Та й я відразу казала - не хочу собаку, всі знають що я не дуже їх люблю в квартирі…..але нашого полюбила як змогла , часто сама вигулюю , шкода його коли чоловік довго спить, жила навіть з собакою сама 3 місяці - чоловік по роботі був в іншому місті, він тоді у мене біля ліжка спав і завжди був ідеально чистий) я відчувала відповідальність за нього, а зараз втомилася просто, я відверто завжди казала - не хочу тварин
Шановна, це треба було доносити до чоловіка перед тим, як завести живу істоту.
Як це взагалі можна зрозуміти - Ви весь час жили з собакою і надіялись, що рано чи пізно позбавитесь іі. Питання риторичне
куркулиха• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
фото
А я все життя мрію про собаку. Але, на жаль, житлова площа не дозволяє і коштів стільки немає, щоб її утримувати на належному рівні.
Аби я мала змогу завести собачку - була б дуже щаслива. Це ж не просто друг. Це рідна душа
ЛюбимаЯНЬ• 10 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
А зачем вы делали такой ремонт ’ все белое’, если знали что собака и грязь?
Так а что, подстраиваться под пса или кота? 😳 Отказывать себе в классном ремонте, а то и жилье из-за животного? Ну хватило ума у кого-то взять когда-то, так теперь что, ставить на паузу всё
Да ну ерунда
Хотя конечно зоолюбители из секты животное превыше всех - так и сделают 😏
Честно, вот терпеть не могу огромных собак
Всегда, абсолютно всегда - вонь, грязь, неудобства, в любом случае надо выгуливать 2 раза в день и подолгу
Могу ещё потерпеть маленькие породы, с гладкой шерстью, да, тоже выгул 2 раза, но 5 минут с головой хватает, шерсти нет, вони уж такой нет, да и просто они компактнее, грязи и пыли меньше делают как по крути
Чихуа разные у меня были и у подруг
Спокойные, тихие, места занимают мало очень, лягут и спят, не создают суеты
Коты тоже имеют место быть
Если он воспитанный, кастрированный и от природы не вредный
Запаха от котов кстати нет
Если сделать по уму и кастрировать до 5 месяцев
Шерсть у них не пахнет никак сама по себе, и мыть их вообще не надо, как например ту же собаку каждый день по 2 раза
А потом везде мыть всё после нее, и ванну, и пол, и тд
Жуть
Короче, крупные собаки явно проигрывают всегда в квартире
В доме частно, селе, где они на самовыгуле и следить не надо - да, тогда возможно, безусловно
Но в квартире это трешняк
Да ну ерунда
Чихуа разные у меня были и у подруг
Коты тоже имеют место быть
Запаха от котов кстати нет
Жуть
Но в квартире это трешняк
-Зелёноглазка-• 10 сентября 2023
Чесно кажучи, я дуже люблю тварин, і я б нізащо не віддала собаку чужим людям. Вона вже звикла до вас, любить вашу родину. Тобто ви і є - її родина. Просто потрібно надавити якось на чоловіка, щоб він також ніс відповідальність та допомогав вам з уборкою.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
фото
Ну красивый)))
Автор, у мужа был лабрадор...это ещё тот трэш.
Шерсть была везде. На всей одежде, мебели и в каждом углу. Я вас понимаю. И да, собака могла спокойно спать в кровати 😱...
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да ну ерунда
Чихуа разные у меня были и у подруг
Коты тоже имеют место быть
Запаха от котов кстати нет
Жуть
Но в квартире это трешняк
Да ну ерунда
Чихуа разные у меня были и у подруг
Коты тоже имеют место быть
Запаха от котов кстати нет
Жуть
Но в квартире это трешняк
Не соглашусь насчёт гладкой шерсти у мелких собак.
Есть породы собак, которые не линяют и и
они не гладкошерстные.
Дама с собачкой• 10 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Владеем владеем .. Опции ребенка так же могут быть и порыгать на стены , и мячей засандалить куда то случайно , и нарисовать Пикассо на стене и не описать всех их фантазий ))
Представляю ваших детей рыгающих на стены,и сандалящих в стену мячом, бедные соседи ваши
Бабуся мороз• 10 сентября 2023
Ответ для-Зелёноглазка-
И я вижу только этот выход. Почему автор видит проблему только в собаке, а в муже нет, не понимаю. Ну отдаст собаку, потом будут валяться носки мужа, грязная посуда после мужа и т.д - надо будет и его отдать.
Надо с мужем решать вопрос, а не с собакой.
С проблемой шерсти дома реально помогает справиться такой вот пылесос-чесалка. Хорошо вычесывает шерсть. Если использовать регулярно, то шерсти ,практически, по углам и не увидите. В таких наборах есть ещё и триммер, им можно подрезать шерсть на лапах- меньше будет песок забиваться. Я похожую вакуумную чесалку использую по уходу за своей собакой, у меня сенбернар, очень шерстяная порода.
Поручите часть ухода за собакой мужу, пусть хоть немного напряжется.
Закуйовджена життям• 10 сентября 2023
Автор, я вас прекрасно понимаю.
Животное должны хотеть оба.
На вашем месте я бы заставила отнести собаку туда, где взял ещё щенком.
Сейчас даже не знаю, как бы поступила, собака уже живёт несколько лет, все к ней привыкли...
Я сама в такой ситуации, но в нашей семье я хочу собаку. Муж не соглашается и у меня даже мысли неч что бы принести щенка поставить перед фактом.
Могу вам только посочувствовать.
Животное должны хотеть оба.
Могу вам только посочувствовать.
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Автор, не хотите Вы разводиться вообще, но от такого поведения и занятой позиции (если продолжите пугать разводом!), муж найдет себе более комфортную женщину рядом, а Вы останетесь с собакой...
И, кстати, это, наверное, муж заработал на квартиру с хорошим ремонтом?
Отправляйте мужа на войну с собакевичем, решите проблему.
Закуйовджена життям• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Собака була на дачі з батьками, чоловік не спішив його забрати, тому не сумніваюся - якби попався хороший майбутній власник, чоловік би віддав його.
Автор, прочитала ваши ответы и поняла, что муж в этой ситуации козлина. Взял собаку, проигрался и спихнул на вас. Вам бы подошёл небольшой пёс, которого можно взять на руки, но нет вашему супругу захотелось все и сразу. Собака ухоженная, воспитанная и красивая. Но если вы так от нее устали - ищите нового хозяина. В вашем случае такая жизнь в квартире это издевательство не только над собой, но и над псом. Ему бы в частный дом, в просторный вольер, где можно бегать, прыгать и кататься по земле, с потом спать в большой теплой будке не парясь про чистоту лап и шерсти.
Жду гнилых помидоров за свое мнение
ПробілНеПрацює• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так, повірте - така велика собака - то наче 10 дітей в хаті
Автор понимаю вас тк убирала квартиру посуточную после овчарки ,это капец,три раза ведро воды меняла на однокомнатную квартиру ,шерсть ВЕЗДЕ .
Трусиковед• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Блін, я обожнюю собак, тому і розумію вас, і ні
А що якщо ви частину побутових справ перекинете на чоловіка? Але не просто поговорили і забули, а от скажіть йому все, що сказали тут
оксюморон• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Спільна, але я так втомилася - сьогодні просто ридала від безвиході, готова зʼїхати , не можуууууу, і так …. Робота, домашні хлопоти , магазини, готівка…. Хочеться відпочивати інколи
Автор, у Вас з нервами все добре? Ну ненормально так засмучуватися через прибирання чи бруд 😢
І мене лякає Ваше постійне вилизування квартири. Я б максимум шваброю протерла і ну його.
Весела моль• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Нічого конкретного, що буде прибирати ….. але я ж знаю як буде, вже 4 роки живемо з собакою, вранці він не встигає , спати любить, ввечері він пізніше прийде за мене … от і все
Або він прибирає і займається собакою, або собаку віддаєте, чому ви взяли на себе це. Як ви допустили, що він відсипається, а вы з собакою гуляє е, пилососите, миєте. Прийшов з роботи втомлений, його проблеми і вибір, пилосос в руки і ганчірку. А поїсть пізніше. Це його особиста ’дитина’, то хай грається. Ви ж самі все взяли на себе, чому з перших днів пішли на поступки? Який сенс теми?
Сірничок• 10 сентября 2023
А я автора взагалі не розумію ні на краплинку. Невже за весь цей час вона зовсім не полюбила собаку? Ми як заводили собаку, я обіцяла собі не прив´язуватися більше, бо попередню дуже любила і тяжко переживала її смерть. Але як нову взяли, через 2 роки я вже її обожнюю ще більше ніж попередню. Як можна не любити того, для кого ти і твоя родина - весь сенс життя...
Але чесно я не з тих жінок, хто буде все щоранку намивати, я цього не розумію. Прибираю раз на 3 дні, шерсті з моєї мало, робило експрес вичісування
Я на хвилинку• 10 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А квартира з новим ремонтом особисто ваша, після розлучення саме ви сама будете в ній жити?
Или муж с собакой
Янка-угомонись• 10 сентября 2023
Жаль, что бесправные животные становятся заложниками таких...людей
Нога на ногу• 10 сентября 2023
Розлучення.
Мій чоловік з сином також робили натяки, що хочуть вівчарку завести. Зрозуміло, хто б те все прибирав.
Я на првному серйозі попередила, що подам на розлучення, якщо чоловік заведе собаку. Якщо для моєї сім’ї я пусте місце і собака дорожча, то тоді нам не по дорозі.
Вже розмови такі не ведуться.
Нога на ногу• 10 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
40 минут на пылесос и мытье пола? Два робота-пылесоса вам помогут. Один шерсть собирает, второй моет (так лучше чем два в одном)
А навіщо, взагалі, напрягати себе зайвим прибиранням і терпіти поруч ненависну тварину, яку автор не хотіла заводити.
Це не був її вибір,
Я натуралка• 10 сентября 2023
Я не знаю что Вам посоветовать, я очень люблю собак и понимаю мужа. Конечно он не отдаст собаку... Вас я тоже понимаю как женщина...
У меня собака маленькая, кроме шерсти , и то конец зимы-весной проблем с ней нет.
Сонячний зайчик• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так, любить тварин лише в думках…. просто хотів дуже собаку, він не займається ним практично, вигулюють я також часто, особливо зранку, бо він спати любить. Але прогулянки мені подобаються з ним, мене спав дома від такого велетня довів до істерики
Потеряйте случайно
Бабця в мештах
• 10 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Швабра не допоможе, лише гірше зробить , там спочатку потрібно гарно пропилесосити, але й чисто буде рівно до того як собака пройде - з нього постійно сипеться шерсть, от постійно просто.
Бабця в мештах
• 10 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Ні, я звикла до нього , полюбила як змогла , але от саме зараз накрило - втомилася , я розумію чітко для себе - без собаки мені набагато краще, я не можу вже жити в тій шерсті , от не можу, я коли прибираю - розумію що то хвилин 10 буде чисто, собака пройде - все , капут. Я себе не обманюю, я просто чітко зрозуміла - я зійду з розуму скоро , мені не хочеться йти до дому , я не хочу вранці виходити з кімнати …. бо знову одне й те саме, прибрати, вимити, в результат недовгий, ввечері все те саме і так кожного дня
Бабця в мештах
• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, чоловік, і на авто мені також, і на комфортне життя……я ціную його за те , що старається заробляти для сімʼї більше в більше, тому і повірила в його мрію, в те що буде займатися та прибирати за його мрією.
Говорю-балакаю• 10 сентября 2023
Автор, очень жаль вас. Я никогда не понимала и не пойму эту грязь дома. Люблю животных, но не завожу, потому что шерсть для меня это слишком..
FluffuRana• 10 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Автор засмучується не через прибирання, а через поведінку чоловіка. Бо той не допомагає. Завів собаку і вся його відповідальність на тому і закінчилася. Можу припустити, що так не тільки з собакою, а в принципі по життю - чоловік не бере на себе обов´язків в сім´ї. От автор і замахалася вже від цього, собака - то ’остання крапля’ вже
FluffuRana• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
До грумера возите собаку?