Бабця в мештах• 09 сентября 2023
Собака чи розлучення (
Ой, така ситуація, відверто все пишу - ніколи не хотіла мати тварину дома, я люблю чистоту - щ тваринами то велика проблема. Напроти, чоловік хотів завжди мати собаку- тому 4 роки тому купив вівчарку, довгошерсту, білу….. обіцяв що буде повністю за ним дивитися, але ми ж всі розуміємо - чистоту люблю я, тому тому прибиралися за собакою я дома. Ми жили в старій квартирі , на дачі - було проблемно дуже мені, вранці 40 хвилин на пилесос та миття підлоги, ввечері та ж процедура, шерсті повно , вона просто сюди, собака 47 кг- їсть та пʼє водичку не обережного, все по підлозі бризках та стінах, хто мав великих собак зрозуміють мене. І от зараз ми завершили нремонт у новій квартирі, підлога дерево, стіни білі, все нове нове , ремонт дуже дорогий, мені так шкода ….. я 40 років чекали щоб пожити в таких умовах, я так втомилася підтримувати чистоту, шерсть, грязь, запах собаки ….. ну просто готова подати на розлучення , не можу і не хочу витратити ще років 10 на прибирання за собакою, ходить в шерсті, дивитися як псується ремонт (
Куда ж без меня• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ну да,кроме собак и уборки за ними в жизни ж больше ничего интересного нет
уборка - главное в жизни - у вас так.
Но это не значит, что это норма, и что остальные этого не понимают.
Живите как хотите.
Но вы не прогнете остальных , чтобы они считали, что белые стены целовать лучше, чем мужчину.
Живите как хотите.
Пушкининиана• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ремонт это образ собирательный. В него вложены силы,старания, недосыпы,нервы конкретных людей. И херить это ради собаки. Такое
Что значит Херить , в ремонт люди заводят кучу детей , собак, котов , а некоторые и тараканов. Ремонт делают для жизни, а не что бы иногда в него , как в музей прийти Автор точно так же будет ссорить своими волосами, что то разбивать и разливать, я не прочитала нигде у Автора что собака неадекватная все грызёт, писает в доме , обрывается шторы, или что вы подразумеваете под Херить в контексте темы автора?
Моль Моллівна• 09 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Розлучайтесь, знаходьте того хто не може без стерільних умов, без тварин. В мене є собаки, звісно я за ними прибираю, але якщо б мій чоловік возмущався як ви то збирав би валізи. Одне діло ви ще приймаєте разом рішення взяти собаку, зовсім інше коли вона вже живе і звикла, це ж як діти, якщо дитина обмалює стіни для вас також ремонт буде важливіший ?
Дитина виростає з малювання стін, а собака такою і буде років 20.
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Автор, а який вихід із цієї ситуації ви бачите? Ви готові віддати собаку?
Хочу дати собі місяць, якщо нічого не зміниться в моїй голові - то так, хоча дуже шкода.
Хочу барабульки• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Вы опять собаку и детей на одну ступень ставите? Сори с зоошизой диалога никогда не получится.
Степень интеллекта собаки приравнивают к интеллекту ребенка 2 лет .. читайте еще что то кроме советчицы 😹.. зоошиза
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Ну а я сдаю квартиры , как только возмешь с ребенком сразу капец .. даже умудряются козюли кровавые об стены вытирать и это самое малое .. и конечно же в каждого дети золото )))
Сдавайте только с животными и жизнь заиграет новыми красками
Бабуся мороз• 09 сентября 2023
Ответ дляCarin
Полицию вызывают, если заползают в дома )
Те их скорее всего обездвиживают и за хвост на воздух )
Какой ужас, я уже читая вас, радуюсь что у меня нет соседей энтомологов.
.
Все познаётся в сравнении, лучше собака))
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляCarin
Хорошо,что мы живем не там
Gretali_knitwear• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Та звичайно ремонт шкода - скільки працювали на нього, хто зараз в ремонті на новобудові- розуміє про що я, там міліони , дуже тяжко вони зараз даються…. Я з собакою 4 роки живу - розумію, що буде через місяць , навіть не рік…… на старій квартирі все було норм, інколи накривало коли втомлена - а потрібно прибрати за ним, чи коли він обригався - чоловік просто витер серветкою каже норм, ну я зачистила хімією з водою, інколи таке буває як лапки лиже і шерсті наїдається….. там нюансів купа, вони постійні , немає передиху, кожного дня одне і теж. Я просто боюся зараз зненавидіти собаку , я дуже злюся , щоб не кричати на нього я їду в кімнату ….. за 4 роки я лише один раз кричала, коли він малий пакет зі сміттям по всій квартирі розніс - а там гречка, помідори, відходи різні
Я Ваши комментарии почитала. Вы свою собаку очень любите. Вы ее только уменьшительно-ласкательно описываете. И проблема, на самом деле, не в собаке, а в муже, который на всё забил...
Автор, обнимаю Вас, всё будет хорошо. Уверена, вы найдете самое правильное решение.
Собака очаровательная!!!
Хочу барабульки• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Нет конечно , попадутся такие как автор которые не могут убирать ))) мне такие не интересны ))
Пушкининиана• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
)))а с чего вы решили что ваш муж готов? Вы придумали альтернативу если муж скажет нет?
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
уборка - главное в жизни - у вас так.
Живите как хотите.
Я вообще по меркам советчицы засранка. Но и развести дома фабрику шерсти это не мое. Нравится в кровати в шерсти сидеть-сидите. Непонятно зачем вы только это навязываете это другим?)
Царевна в уггах• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Бідна собака, дуже її шкода. В мене теж чоловік приніс з вулиці цуценя, запевняв що буде маленьке, виросла в 23 кг, а у нас була ще собака, але маленька. Тепер дві. Так, шерсти море, вигулювати треба, часто дуже злюсь, але віддати вже не зможу її.
Ядвига Юсьлегко• 09 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Читала що інтелект собак наче відповідає інтелекту дитини 2-8 років в залежності від породи, а інтелект котів - інтелекту дитини 2-4 років
Бегущаяпо• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Чего бросить? Продать,пристроить.
Собака, це не старий телевізор, який можна продати чи прилаштувати і йому буде байдуже, де стояти. У собаки також є почуття. Чому це не враховується тими, хто бере собаку через не хочу?.. Не конкретно до Вас питання, а до всіх, хто безвідповідально до цього відноситься.
Пушкининиана• 09 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
))) вообще то в среднем 5, но овчарки входят в тройку умнейших пород собак поэтому и 7 , так что хороший вы совет дали, сами воспользуетесь?
Моль Моллівна• 09 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
Або може взагалі не малювати,в мене двоє,не малювали стіни зовсім
Мій теж не малював. Йому олівці взагалі були не цікаві. Розмальовки я з ним зафарбовувала зі скрипом.
Ответ дляGretali_knitwear
Собака очаровательная!!!
Однозначно,проблема в чоловікові
Якби він хоч через раз видраяв квартиру,вимив і вичесав пса,то автор так не реагувала б
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
Ответ дляGretali_knitwear
Собака очаровательная!!!
Мабуть так, Ви психолог ? Мені чомусь здається - що так , або просто Ваші слова попали в саму ціль .
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Автор не хочет тратить жизнь на собаку. Это не одно и тоже когда квартиру загрязняет ребенок. Никогда ребенок не будет стоять на одной ступени с собакой. И мне непонятно как можно тащиться от этой постоянной шерсти и вони собачьей в квартире. А вонь есть, хоть все собачники это и отрицают)))
Вы путаете понятия. Если нравится собака и все хлопоты доставляют радость это одно. А если это нафиг не сдалось,то зачем на этот негатив тратить такой большой отрезок виемени? Собаки по 20 лет живут
Завжди недо...• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
А треба було чорним все ?
Зная, что есть специфический член семьи - собака, нужно было в определенном месте сделать уголок не с белой стеной, а например, кирпичики делают или еще что-то моющееся легко. Там поставить миски с водой и едой, и все проблемы с брызгами решены. Шерсть (уже выше написали) поручить убирать роботу-пылесосу.
И вообще, ремонты в квартире можно хоть раз в пол года делать. А собака - друг человека.
А если такая нелюбовь к животным, то не надо выходить замуж за любителя собак, который всегда говорил, что хочет и заведёт.
Бабуся мороз• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
У вас очень-очень красивая собака и очень-очень расслабленый муж.
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Все ясно, можете больше мне не отвечат
Хочу барабульки• 09 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну да .. по меркам советчиц зоошиза 😹.. кто эти люди 🤯
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Так у автора ж наоборот окр тут говорят
Хочу барабульки• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Все ясно, можете больше мне не отвечат
Удалено администрацией...
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Собака була на дачі з батьками, чоловік не спішив його забрати, тому не сумніваюся - якби попався хороший майбутній власник, чоловік би віддав його.