Фантазерша• 09 сентября 2023
У кого неправильный дистальный прикус, часто мучают головные боли? Как он себя
Проявляет?
Врачи запугивают что жить с ним нереально
А голова болит, и щелчки сустава, и стираемость
Но пока нет ничего такого, 38 лет
А как вы живете с ним? Проявились негативные последствия?
Но пока нет ничего такого, 38 лет
Фрекен бок• 10 сентября 2023
В мене глибокий прикус. Зуби не дуже. Деякі стиралися. Також був присутній пташиний профіль. Але зараз вже з брекетами 7 місяців і багато хто говорить що моє лице змінилося в кращу сторону) і нарешті я позбуваюся скупчення зубів)
Але мені ще говорила що якщо я не почну робити щось зі своєю спиною (сутулість), то впринципі прикус буде завжди проблемний))