Я тертий жук• 10 сентября 2023

Воспитание как в совке

Девочки мне нужен ваш совет. Ребёнку 2 года слишком активный, непосидючий и немного разбалованный. Есть у него привычка такая просто кричать, ему нравится МАМА кричать со всей силы или ещё какие-то слова. Я на ето нормально реагирую, ну хочет ребёнок покричать. А вот муж это просто катастрофа, ему очень не нравится что малой так делает , он ему постоянно говорит не делать так, орет, может резко типа подойти к малому( якобы чтоб он испугался) , или вообще подымает руку типа сейчас ударит, иногда бывало бил по попе. Конечно во всем виновата я, я разбаловала , я все ему позволяю, соседи подумают что мы какие-то алкаши что у нас ребёнок орет- это все слова мужа.
Я не знаю как к нему достучатся что так как он делает это плохо. Что малой кричит ещё больше после того как муж даёт реакцию на крики, что нельзя быть детей, что нельзя говорить ребёнку что ты позорище( это он так говорит малому когда он на улице начинает орать)
Как мне ему объяснить что то как он воспитывает ребёнка это не не правильно
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Нарешті хоч один розумний допис. Всі радять як пояснити чоловіку і ніхто не бачить проблеми, що мама дозволяє дитятку будь де кричати на все горло, бо йому просто так хочеться.
Ви пробували не дозволити кричати двохрічці, щоб мгновенно замовк? Це неможливо.
Вчителька з мікрорайону• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В 2 роки у дитини ще не развита вольова сфера. Емоційни істерики бувають у всіх в такому віці.
Це пройде. Істерики не говорять о поганом вихованні. Та ніякіх прогнозів, що дитина завжли буде така, не треба робити.
С СДВГ діти можуть довше себе так вести, і знов це не від поганого виховання, це неврологічне.
Автор пише про звичку, а не про історики. Можливо вона не так висловилась.
пані Солоха• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В дитини не істерики, він любить просто кричати і мама замість відволікти і пояснити, що так кричати можна тільки в полі і в лісі, а серед людей це негарно і приносить їм значний дискомфорт, вона просто потакає цій звичці, ще й накинулася на батька.
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так я ж для мами і пишу поради. Звичка у 2 роки, це звичка на все життя. Чи переросте, чи будуть відучати. Автор пише - звичка, а не інколи кричить. Треба відучати, хоча б власним осудом.
А ще все життя буде ходити з соскою та в памперсі) Не пишить дурниць про звички на все життя!
12 галюцинаций• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Нет, я к тому что раньше воспитывали угрозами и ремнём. Мир прогрессирует есть много исследований, социальных экспериментом, аналитики. Сейчас детскую психику изучают, в каком возрасте что им нравится, какие кризисы и так далее. У нас есть намного больше знаний понять что с ребёнком не так и какой подход нужно применить. А раньше было только два варианта угроза и ремень.
Так не допускайте этих криков и выбрыков, успокаивайте ребенка другим методом. Не будет ребенок себя так вести, муж не будет так реагировать на дурости. А то вы мужа обвиняете в неправильном воспитании, а сама никамим воспитанием не занимаетесь.
автор Я тертий жук • 10 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Ви не зрозуміли, мамі подобається, що дитина кричить, вона рахує це нормальним. Мамі не подобається, що батько за це сварить дитину. Тут з мами починати треба.
Ах вы какая умная. Мамі не подобається що дитина кричить і мамі не подобається те як чоловік реагує на крик дитини, тому що після реакції чоловіка дитина стає кричати ще голосніше і робить це спеціально, ось мама і вирішила запитати у людей які стикалися з подібною ситуацією-но к вам это не имеет никакого отношение
пані Солоха• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Відволікти можливо і пояснювати можливо. Тут мама сама пише, що дозволяє кричати, бо нічого в цьому поганого не бачить, ось де проблема, а не в дитині.
Ответ дляLife is Beautiful
Так треба починати. Може навчать замовкати хоч не миттєво. А то скоро сварки між батьками почнуться. Мати не бачить проблеми в дитині, а тільки у чоловіку.
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Двохрічні діти усі кричать. Різні темпераменти тільки бувають. Про відсутність виховання тут не можна говорити ще. Дитина зовсім маленька.
пані Солоха• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Есть у него привычка такая просто кричать, ему нравится МАМА кричать со всей силы или ещё какие-то слова. Я на ето нормально реагирую, ну хочет ребёнок покричать. А вот муж это просто катастрофа

Це ж ваші слова, тут не пише, що вам не це подобається
ТайТаке• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
И чтотв этот момент делаете вы? Стоите орета на мужа?
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха

Я не думаю, що в десять років дитина теж буде так робити. Це возрастна звичка, яку можно коректувати.
пані Солоха• 10 сентября 2023
Я згідна, що чоловік невірно реагує, але я уявляю як йому ці верески вже набридли, тому він напевно вже просто зірвався.
Ответ дляLife is Beautiful
А ви від соски та памперсів не відучали? Само пройшло? Ніколи не бачили дорослих, гризущих нігті, ковиряючих у носі. Ви не бачили підрощених дітей, що замахуються, кричать. Потім у молодшій школі такі перевиховуються, або не перевиховуються. Читайте дописи повністю.
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
А ось доросла людина повинна контролювати емоціі.
пані Солоха• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Звісно, якщо її коректувати, а якщо мама каже, ’нє віжу в етом нічєго плахого’, то хто її буде коректувати? Я про це й пишу.
Ответ дляЯ тертий жук
А чего вы так грубо реагируете, читайте советы и анализируйте. Зачем в склоку с другими вступаете.
автор Я тертий жук • 10 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Когда малой начинает кричать ( ещё раз повторюсь это не истерика, это баловство ) я или вообще не даю ему никакую реакцию или пытаюсь его как то отвлечь
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
К сосці не привчала. Від памперсів якось сам відучився до садочка.
Гризти ніхти -нервова звичка, виховання ні до чого.
Неадекватно поводять себе діти з неблагополучних сімей, де всі кричать друг на друга.
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тому що автора теми провокують на сварку.
ТайТаке• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Все ясно ,воспитываете лидера ,ну ну.
Курочка-чубаточка• 10 сентября 2023
Ваш муж на нулевом уровне осознанности. Сам не умеет контролировать эмоции, а от сына в 2 года требует
пані Солоха• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, але тут спочатку треба мамі зрозуміти, що вона сформувала в дитини погану звичку і тоді вже спокійно з батьком обговорити, як цього позбутися і про контроль емоцій. А якщо мама рахує, що вона все робить вірно, дитина продовжує верещати коли їй задумається, ви рахуєте, що можна їй порадити, як бути з батьком?
12 галюцинаций• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Далеко не все кричат. Кричат единицы. Причины 2: 1) больные 2) отсутствие минимального воспитания. У всех есть дети, и у меня в том числе, и у соседей, и у родственников, и никто не кричал. Если ваши кричали, ищите причину в двух пунктах выше.
Арина85• 10 сентября 2023
Якщо чоловік в цілому адекватний то говорити постійно ( не тід час коли дитини вередує, а коли все спокійно). Запропонувати дивитися разом відео дитячий психологів, книги підсунути, або скидала короткі роліки про виховання, наприклад Катерина Сердюк в інсте, короткі, але дуже змістовні відео

А які у чоловіка відносини з батьками?
Киця-бриця• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Это личные воспоминания? У вас реально что-то не то, видимо личные травмы и от этого 2 крайности. Пока вы ребенку делаете хуже только тем, что выясняете при нем отношения. Родители должны дуть в одну дудку. А не один все позволять, второй наказывать. Нужно искать компромисс. И орать просто так это тоже не норма, он же не раненый дикий зверь в лесу. Не хотите чтоб муж его успокаивал своими методами, успокойте своими.
Арина85• 10 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ну то хіба це нормально, що тато не авторитет? Ну припустимо дитина кричить, тато відреагував, а реакція кричати після цього це як? З якого боку тут совок? Я зараз в США і мій американський чоловік коли кричить син 2 або син 5 років гиркне і діти шовкові. Те саме в родинах друзів та сусідів
Авторитет в 2 роки? страх так, але не авторитет.
Якщо для вас ок будувати відносини з дитиною на страху, то продовжуйте
Life is Beautiful• 10 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Всі, але батьки чомусь про це забувають, коли діти стають старші.
Ще є і немовля, які ніколи не плакали, можете себе уявити!)
Ответ дляLife is Beautiful
А ви сім´ю автора вже просканували? І знаєте яка там сім´я. А про звички були два тижні позаду дописи на форумі, як дорослі їх маскують. А я вже бачу старих людей, що перестали маскувати свої звички.
Киця-бриця• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Не спорю. Но сейчас у нас есть намного больше возможностей понять своего ребёнка и найти правильный подход.
Ваш ребенок манипулирует и проверяет рамки дозволенного. Пока подход у вас сидеть молча в сторонке и делать вид, что вы хорошая, выставляя мужа плохим.