Леди Г• 10 сентября 2023

Алименты. У кого мужья служат?

Девочки, подскажите, у кого мужья сейчас служат, какую сумму вы получаете алиментов на одного ребёнка?
Місячне Сяйво• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
тому що це не регулярні виплати
И что? Алименты в % от доходов - не фиксированная сумма. Потому при изменении суммы дохода от месяца к месяцу выходит разная сумма алиментов.

ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
я хочу сказати, що ви не розумієте, про що мова
Особи, що входять до складу угрупувань Сил оборони країни, мають кілька видів грошового забезпечення. Це, зокрема, такі:

щомісячне грошове забезпечення;
щомісячна доплата (грошова винагорода, встановлена з ініціативи Президента України на період воєнного стану);
одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Раніше стягнути аліменти можна було лише із зарплати військовослужбовця. Однак відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1263 додаткову винагороду військовослужбовців зарахували до переліку виплат, з яких можна утримати аліменти.

Таким чином, стягнути аліменти з військового можна і з його щомісячної зарплати, і з щомісячної доплати.

В Мене до вас тільки одне питання,ви отримуєте аліменти від військовослужбовця?
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Алименты считают с доходов, а не оклала. Это и зарплата, и премии, и доход с депозитов, и доход с аренды, и..., и...
Если вы в иске просили 25% от оклада, а не с доходов, то вы их и получите.
аліменти рахують з доходів, що визначені 146 Постановою КМУ.
там є перелік досить чіткий і зрозумілий, з яких виплат можна стягувати аліменти, а з яких - не можна.
Місячне Сяйво• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
В судовому наказі написано 25% від усього заробітку (доходів). А там хз як воно.
От зарплаты или доходов? Это абсолютно разные статьи удержания 25%.
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91

щомісячне грошове забезпечення;

я юрист
аліменти з НЕРЕГУЛЯРНИХ виплат не вираховуються.
це прямо написано в законі.
Місячне Сяйво• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
ну це не є законним
Когда в последний раз вы открывали Законы?
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
я юрист
це прямо написано в законі.

щомісячне грошове забезпечення;

ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
я юрист
це прямо написано в законі.

щомісячне грошове забезпечення;

Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91

щомісячне грошове забезпечення;

мені не треба репостити цей копірайт
є вже судові рішення, де встановлено, що з ’бойових’ аліменти стягувати не можна.

Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
які саме? ті, що я тут цитую і коментую?
ну от зараз відкрила для усіх вас
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
мені не треба репостити цей копірайт
жодних обмежень щодо стягнення аліментів з військовослужбовців не встановлено!!! В мене учителя я інформація не з неба! І не треба мені писати що ви юрист. Не дай Боже щоб у нас були такі юристи
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91
то в суді суддя теж не юрист?
обмеження встановлені 146 Постановою
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
то в суді суддя теж не юрист?
обмеження встановлені 146 Постановою
ПЕРЕЛІК
видів доходів, які враховуються при визначенні
розміру аліментів на одного з подружжя, дітей,
батьків, інших осіб
{ Назва Переліку в редакції Постанови КМ
N 869 ( 869-2002-п ) від 01.07.2002 }
1. Утримання аліментів з працівників провадиться з усіх видів
заробітку і додаткової винагороди як за основною роботою, так і за
роботою за сумісництвом, в тому числі з:
1) основної заробітної плати за посадовим окладом, тарифною
ставкою, відрядними розцінками тощо;
2) усіх видів доплат і надбавок до заробітної плати;
3) грошових і натуральних премій;
4) оплати за надурочну роботу, за роботу в святкові, неробочі
та вихідні дні;
5) заробітної плати, що зберігається під час відпустки, а
також з одержуваної при звільненні компенсації за невикористану
протягом кількох років відпустку;
НІЯКИХ КОРЕКТИВІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ НЕ БУЛО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ!
автор Леди Г • 10 сентября 2023
Шо за плутанина? Что делать? У меня есть судовий наказ, но я его ещё никуда не отнесла. Муж сейчас даёт 5-8 тыс (почти добровольно), стоит ли пускать в ход наказ?
Я не знаю, сколько он получает, но бывает в зоне боевых действий. Хз, Как правильно поступить? Он в ярости, что я подала на алименты.
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91
ПЕРЕЛІК
батьків, інших осіб
N 869 ( 869-2002-п ) від 01.07.2002 }
ставкою, відрядними розцінками тощо;
3) грошових і натуральних премій;
та вихідні дні;
протягом кількох років відпустку;
як це не було
Постановою 1263 внесені зміни в 146 Постанову.
пункт 8
там конкретно про військовослужбовців
я ж вище викладала текст, ви не читали?
там написано КРІМ тих, що мають нерегулярних характер.
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
як це не було
пункт 8
там конкретно про військовослужбовців
я ж вище викладала текст, ви не читали?
16 листопада 2022 року набула чинності урядова постанова від 11 листопада 2022 року № 1263 «Про внесення зміни до пункту 8 переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб».

Так, зараз згідно з пунктом 8 Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затвердженого урядовою постановою № 146, передбачається, що з військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Держспецзв´язку, Держприкордонслужби, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки України, служби цивільного захисту та Державної кримінально-виконавчої служби, співробітників Служби судової охорони утримання аліментів провадиться також з інших виплат, установлених законодавством, зокрема, додаткової винагороди, яка виплачується на період воєнного стану.
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
Конечно пускайте!
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
немає ніякої плутанини
є певні види доходу, з яких аліменти вираховуються, це в тому числі і премія, що нараховується на весь час діі військового стану. а є інші, ті, що оплачуються пропорційно календарним дням виконання бойового завдання згідно наказу командира підрозділу. саме вони називаються такими, що не мають регулярного характеру, тому вирахування аліментів з цих сум - неправомірне.
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91

з додаткової винагороди, яка виплачується на період військового стану - так. але це не бойові. бойові то окремо.

ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Немає в постанові та в змінах поняття «нерегулярні виплати», чи «бойові»! Усі премії та доходи!
ЮлияА91• 10 сентября 2023
утримання аліментів провадиться також з інших виплат, установлених законодавством, зокрема, додаткової винагороди, яка виплачується на період воєнного стану.
Ніяких «нерегулярних виплат « бути не може
автор Леди Г • 10 сентября 2023
А какая сейчас зарплата у обычного солдата, например?
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
Я ж вам писала ,ви видели?
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91
ще раз:

утримання аліментів провадиться з усіх видів грошового забезпечення, крім грошового забезпечення, що не має постійного характеру.

’бойові’ не мають постійного характеру.

якою ще мовою написати? ви слово ’крім’ розумієте?
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
ще раз:

’бойові’ не мають постійного характеру.

Ні,це ви не розумієте що в цій постанові немає ніяких «Крім»! Ви це може самі дописали собі ручкою,чи напечатали. Тоді хай для вас буде КРІМ
Я вам две и постанову показала ,але ви того трохи..
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
20-25 тысяч грн без боевых
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91
ви на приколі?
відкрийте офіційний текст і прочтіть
Меня много• 10 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
А чего в ярости ? Вы действуете согласно закону.
Значит он что-то скрывает от ребенка.
ЮлияА91• 10 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
ви на приколі?
відкрийте офіційний текст і прочтіть
Я вам уже скрін скинула з печаткою ,все як треба.
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91