Результат:
вже голосів:
369 (34.36%)
Результати
363 (33.8%)
Ну, нарешті, переговори
318 (29.61%)
Ніяких переговорів з агресором
24 (2.23%)
Напишу в коментарях
KrupinkaSs• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це в Україні проводили. Ще американці робили, поляки і англійці. скрізь +/- однаковий результат по основним питанням
Тількі чогось голосування на порадниці не співпадає з тими опитуваннями.
Також деякі телеграм блогери з аудиторією 100000, робили опитування серед підписників ,результати геть відрізняються від тих що намалював Bild.Ви зайдіть у любі коментарі, на ютубі,чи телеграм,чи тік ток і подивіться як реагуть прості громадяни на новини про мобілізацію,чи про те що війна надовго.
ViktoryjaG• 11 сентября 2023
Ответ дляSoufit
Ваше пуйло так довго не протягне
На пуйло как-то насрать, больше страшит, что Украина так долго не протянет
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Проводили, і не українські. І були вражені результатом.
Це тільки тут ждури і рашаботи готові здатись і замінити українській тризуб на двоголову курку. 3 чи 4 опитування було 87-90% проти переговорів.
Демократичні ініціативи багато проводять
📊90% українців вважають неприйнятною ідею поступитися територією заради припинення війни — такі результати опитування. Лише 4,7% опитаних погодилися визнати тимчасово окуповані території України частиною рф.
Готовність поступитися можливим членством України в НАТО заради припинення війни висловили більше опитаних — 18%. Приблизно стільки ж готові надати російській мові офіційний статус або відмовитися від політики декомунізації
🔸hromadske |
Ось так
🔸hromadske |
Ось так
Ответ дляhelga2014
Нужен референдум или какой-то официальный опрос с ФИО, местом жительства, пропиской, паспортом и т.д. Перед этим пусть по телемарафону расскажут всю правду, реальное положение дел, перспективы, возможности. Народ в неведении, вдруг у нас есть хитрый план. В опросе ставить четкие условия : готов воевать до упора - в течение недели обязан явиться туда-то независимо от пола и страны нахождения на момент опроса. Ну, и второй вопрос о дипломатии. Так будет честно, во всяком случае. А вдруг как наберется батальон из стесняющихся и ждущих повесток)))
Это мои мысли вслух, конечно же. Все мы тут пишем разную ерунду🙈
Прекрасная инициатива.
Как было бы здорово, если бы этот опрос на месте проводила сама тцк: прошлись бы по квартирам, и каждого опросили: ты за договаривацца, или воевать до последнего? Если второе - сразу без каких бы то ни было отмазок в бус и на передовую.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Прекрасная инициатива.
Дахаварівацца про що саме і на яких умовах?
Ответ дляKrupinkaSs
Эта фсё боты и агенты кремля
Вот картиночка нарисованная - то правда, и реально отражает мнение народа
Только где этот жаждущий сражаться до последнего народ, интересно...
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Эта фсё боты и агенты кремля
’До останнього українця’ можливе лише при фізичній чи гібридній (!) окупації всієї території України.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Жоден з ’заводіл’, хто тут волає про переговори, вимахуючи кацапським наративом ’до останнього’ ще жодного разу не відповів на питання про прийнятні для нас умови, з якими на ті переговори йти.
Чому? Та тому що у ’разнарядкє’ це відсутнє. Бо русні взагалі байдуже про шо там теревенити, що там понапідписувати. Їм просто потрібно виграти час.
Ответ дляammakat
Почитайте вчерашнее интервью Зеленского The Economist, он там уже Европу нашими беженцами шантажирует.
Цитата: «Свертывание помощи Украине приведет лишь к затягиванию войны, утверждает он. И это создаст риски для Запада на его собственном заднем дворе. Невозможно предсказать, как отреагируют миллионы украинских беженцев в европейских странах на то, что их страна будет брошена. Украинцы в целом «вели себя хорошо» и «очень благодарны» тем, кто их приютил. Они не забудут этой щедрости. Но это не будет «хорошая история» для Европы, если она «загонит этих людей в угол».
Между тем, длительный конфликт на истощение означает для Украины развилку. Страна потеряет еще больше людей, как на фронте, так и в эмиграции. Это потребует «полностью милитаризованной экономики». Правительство должно поставить эту перспективу перед своими гражданами, считает Зеленский, не уточняя, правда, каким образом. Спустя почти 19 месяцев после начала боевых действий президент говорит, что морально готов к такому переходу».
Мне кажется мы не в том положении чтобы угрожать Европе своими беженцами)
Что мамочки с детьми могут там устроить? Вряд-ли они будут громить кварталы)
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляammakat
Дивно, м´яко кажучи, це звучить з вуст людини, що обіймає пост президента.
Мільйони відреагують, але не ті, що вже поїхали.
З виїхавших одні вже активно облаштовують там життя і їм відверто байдуже що тут і як, інші на допомозі, то ж теж особливо не повиступають.
А от реакція всередині країни буде очевидна - новий масовий потік на виїзд. І тут питання, чи турбує це Європу, чи навпаки, враховуючи потреби для економіки тієї ж Німеччини.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
А шо ж такоє?) Лише дизлайки поналіплювати здатні? Таки відсутнє у скрипті, що відповідати на конкретику?
Ответ дляНамСвоюРобити
Ни одна из заводил ’’всруся а не покорюся, але не покорюся за рахунок чужих життів’’ ни разу не ответила, какого черта она до сих пор не на передовой. Ну, кроме стандартных тупых отмазок ’’за меня воюет муж брат сват любовник внучатый дядя, а у меня грудные дети, и меня не берут’’.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Так що по конкретиці?)
Яка позиція з боку України на переговорах?
KrupinkaSs• 11 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Готовність нашого народу до довгої боротьби легко перевірить,нехай наша люба влада відкриє кордони,і ви побачите скільки людей лишиться .
Ответ дляНамСвоюРобити
Так що по конкретиці?)
В скрипте нету, вы ж сами сказали.
Вообще, необычайно тупорылый вопрос. Потому что условия завершения войны рождаются В ХОДЕ переговоров, а не тогда, когда нам это вообще никто и предлагать не собирался. Мне лично никто никаких условий не озвучивал, что предлагать, на что соглашаться или нет? Или вы в ролевые игры собираетесь играть, а что, если скажут так или так, что вообще за бред? Сейчас, естественно, договариваться не о чем, так как с нами никто и не собирается ни о чем договариваться. Это когда вдруг соберутся и предложат - если вдруг это случится когда - либо - тогда да, я ща то, чтоб это предложение принять и обсуждать условия.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
То всі жінки, діти, люди похилого віку вже виїхали?)
Це лише тут читаю, що за вікном пустеля.
Ответ дляhelga2014
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
В скрипте нету, вы ж сами сказали.
’условия завершения войны рождаются В ХОДЕ переговоров’
Це ж тре так позоритись.
Рішення по підсумку зустрічей на вищому рівні у вашому всесвіті теж прямо там, на колінці, написуються?
Хоч почитайте щось про дипломатію.
Щоб у вас фраза ’підготовка до переговорів’ припинила асоціюватись з погодженням марки води на столах.
Замисліться, чому таким зустрічам передують візити очільників МЗС і т.п.
Згадайте посиденьки у Стамбулі. Прямо там усе писалося чи наші таки вже з готовим приїхали?
З огляду на це: з якими підготованими тезами наші мають їхати на перемовини?
Це ж тре так позоритись.
Хоч почитайте щось про дипломатію.
Ответ дляНамСвоюРобити
Це ж тре так позоритись.
Хоч почитайте щось про дипломатію.
Це ж тре так позоритись.
Хоч почитайте щось про дипломатію.
Удалено администрацией...
Ответ дляhelga2014
’пусть по телемарафону расскажут всю правду’
Перед этим Чемпионам Марафона придется срочно выехать или самовыпилиться.
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
В скрипте нету, вы ж сами сказали.
І ще.
Оце ’принять и обсуждать условия’ прямо там, на перемовинах (згідно вашого ’раждаюцца’) - це про капітуляцію.
KrupinkaSs• 11 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
То ви вважаєте,що мобілізація у нас проходить по всім демократичним нормам?Що чоловіки вільно можуть виїхати з країни?
НамСвоюРобити• 11 сентября 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Та то вже ясно - немає про що розмовляти з вами, яка навіть не в курсі, що при відсутності погоджених основних обопільних тез на підготовчому етапі, зустрічі очільників держав просто не відбуваються.
А на дійсно перемовини, а не капітуляцію, кожна сторона йде вже з напрацьованими умовами (причому декількома для себе визначеними варіантами фіналу: найкращий, припустимий, неприпустимий), а не ’чіто прєдложат’, господи прости.