Летюча помилка• 11 сентября 2023
Допоможіть! Дом завдання
Дівчата, допоможіть з завданням. Шукала в інтернеті, не знайшла.
Летюча помилка
• 11 сентября 2023
Дуже дякую за допомогу!
Для мене ці ребуси щось космічне.
Летюча помилка
• 11 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Портфель
Ви - геніальна людина. Дякую Вам💐💐💐
Мушля з Криму• 11 сентября 2023
по логіці портфель, але не розумію де там м´який знак і що то за картинка сама остання
Солоденька цукОрка• 11 сентября 2023
Ответ дляМушля з Криму
дятел. дят забираєм, тем є Ф і до того що лишилось добавити Ь
ИзЮмрудная• 11 сентября 2023
Перша картинка рот, букви в порядку 213 - орт
Друга картинка дятел, без перших трьох букв - ел
Складаємо все разом: П орт Ф ел Ь
Летюча помилка
• 11 сентября 2023
В мене промайнула думка щодо портфеля, але я не змогла вбудувати дятла та коми в конструкцію слова.
Що ж далі буде?! Як допомагати дитині з навчанням?! 🤣
Мушля з Криму• 11 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
а,блін, в мене реклама Ринітала закрила м´який знак і частину картинки))))))))) зменшила масштаб - знайшла м´який знак
Домовенок Кузя• 11 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
запам´ятайте як ці ребуси будуються якщо цифри над зображенням то треба взяти слово з зображення і переставити місцями у порядку що написаний, якщо коми перед зображенням то треба забрати зі слова стільки букв скільки ком, і якщо коми позаду зображення то забрати з кінця слова стільки літер скульки ком
Летюча помилка
• 11 сентября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую величезне💐💐💐
надіюсь, що тепер зможу розгадувати
Домовенок Кузя• 11 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую величезне💐💐💐
надіюсь, що тепер зможу розгадувати
Нема за що. Мені було їх важко розгадувати в дитинстві, погляд наче розбігається і незрозуміло все - всього багато, то ви прямо берете листочок і прямо по елементах, така буква, така буква, о! рот якийсь прямо листочком закрили все крім того рота розгадали і далі що там Ф, потім дятел з комами теж окремо.