Без Баяна• 11 сентября 2023
Как вы относитесь к тому, что взрослые мужчины играют в компьютерные игры?
Результат:
вже голосів:
75 (78.13%)
Абсолютно нормально
21 (21.88%)
В видеоигры играют только дети
Печенюшка• 11 сентября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Он вас с Советчицей тоже так контролирует?
Дааа 😂
ми квити 😂
куркулиха• 11 сентября 2023
Позитивно. Для мозку гра корисна. Також гра в тваринному світі характерна для молодих особин, тому грати в дорослому віці - зберігати молодість, підтримувати активність, покращувати свої навички до навчання
Ластовиння• 12 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Для серьезных отношений не рассматриваю таких. У меня есть 9летний сын, мне достаточно😄 а без шуток, если, то у таких это не единственная зависимость
А еще инстаграмчик 🙈 это полный провал
Імхо, комп.ігри краще, ніж інста.
Там зазвичай великі всесвіти з крутою промальовкою, цікаві сюжети, об´ємний лор, наявність стратегії. На мій погляд, гарна гра не гірше за прочитану художню книгу. Нерідко навіть краще. Принаймі, мозок там працює.
А в інсті навпаки тільки розріджується. Як не зайду випадково в рілси - суцільний дебілізм та примітивізм. Всі одне в одного тирять ідеї. Оригінальності - нуль, користі стільки ж.
Шаманю второпях• 14 сентября 2023
Я і сама граю, ото ще не вистачало щоб мене хтось обмежував.
Дикарі якісь.