Ненька наша• 12 сентября 2023

Чи можна дитині не ходити в басейн в школі? Урок..

Постійно після нього хворіє
Нашли в капусте• 12 сентября 2023
Запитайте про це в школі

Я б такое не носила, но продаю• 12 сентября 2023
Поговоріть з вчителем і запитайте, що потрібно для звільнення від басейну
Байрактарна• 12 сентября 2023
Це ж фізра.
КонхфЭдкаТузик• 12 сентября 2023
Так,можна,взяти звільнення від фізри в лікаря
Небоброїдка• 12 сентября 2023
Я жалію що мене колись батьки звільнили від фізри бо так хотілося, зараз 28 страшні проблеми зі спиною і взагалі як бабця стара відчуваю інколи, ніколи не займалася спортом хотіла почати нереально важко
Оно само купилось• 12 сентября 2023
Звикне. Мій малий за 1,5 роки в Шотландії так звик до клімату, що ходить напівголий, як місцеві. Нещодавно у них була екскурсія триденна на озеро, їм видавали спеціальні гідрокостюми, але ж голова мокра була, а на вулиці далеко не літо, забирала трохи підмерзшим, ще у свою куртку додатково замотувала. То ттт все добре. Плавання дуже корисне, я б не відмовлялась.
Престидижитатор• 12 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Це точно не через відсутність вас на фізрі у школі
Небоброїдка• 12 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Ну із-за відсутності розтяжки і спорту в житті лікарі так і сказали, а зараз почати дуже важко, я була звільнена і в школі і універі батьки домовилися
автор Ненька наша • 12 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Діло в тому що моя дитина плаває поза школою, 2 рази в тиждень
Після плавання ми не виходимо на вулицю ще 2 години

А в школі їх тільки вчать плавати в басейні по пояс води і відразу після уроку бігти додому

Престидижитатор• 12 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Фізра не спорт. Та й коли вона була, якщо вам 28. Не перекладайте своє небажання робити щось на нещасний предмет.
Фіфачка• 12 сентября 2023
У нас не ходять в басейн з початку війни...щоб мокрими і голими в укриття не бігти.
До війни донька не ходила,бо не хотіла.
Мозговая пилочка• 12 сентября 2023
Ответ дляНенька наша

в таком случае конечно,попробуйте договориться.Если нельзя-просто пусть сидит возле бассейна.Сама с проблемой-мне надо слишком долго сушить волосы( Тоже сижу после бассейна.А в школе это не получится-надо быстро переодеваться и бежать на уроки с мокрой головой( Тоже простужаюсь зимой,если не высижу свое время((
автор Ненька наша • 12 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Дівчата ми ходимо в басейн але не в школі
Я не позбавляю дитини спорту

Я просто не хочу щоб вона після того уроку плавання йшла додому з мокрою головою і потім тиждень хворіла
Оно само купилось• 12 сентября 2023
Ответ дляНенька наша

То легку куртку йому давайте, таку щоб не продувалась. 2 години не виходити, то вже занадто. Я малого, коли був в садочку, водила в басейн, то і взимку ніхто не чекав дві години, підсушила і додому.
Мозговая пилочка• 12 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Я не позбавляю дитини спорту

я с вами согласна! Терпеть не могла физру в школе,сама кмс по шорт треку)) Именно из-за того,что потом надо было сидеть на уроках после той физры.Если в зале-то потная,если в бассейне-с мокрой головой(
Небоброїдка• 12 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Я намагалася після університету займатися спортом, але виявилася дуже слабою фізично від того що нічого не робила, тепер мені навіть лфк важко, потренувалася і в очах темніє, а однокласниці що нормально займалися зараз з такими класними фігурами і на спорті
Мозговая пилочка• 12 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
а если у девочки длинные волосы? А время ограничено,бо надо бежать на следующий урок? Это капец(
Обнимашкина• 12 сентября 2023
Автор , дети довольно закаленные. Тем более ваш сын ходит в бассейн вне школы и все ок. Причина ваших болезней - вирусы. Коллектив. Тут или поднимать иммунитет ( не знаю как) или ждать пока перерастет.
НаБалКоніХодять• 12 сентября 2023
У нас до войны по желанию было. Просто не брали дети купальники когда не хотели плавать.

Оно само купилось• 12 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
А як інші діти? Можливо треба шапочку резинову, щоб не промокла, і не пірнати дуже. Але резинові шапочки, то проблема🤪
Мозговая пилочка• 12 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
та не знаю,ни одна шапочка не держит воду(( Еще и фиг налезет на длинные волосы.Мне кажется,они не для того,чтобы волосы не намокали,а для того,чтобы волосы в бассейн не попадали)
Мозговая пилочка• 12 сентября 2023
Автор,если ваш ребенок ходит в бассейн,может,просто договоритесь,что он сдаст нормативы,какие у них есть? Ну ,там проплыть 25 метров.Их же только учат на воде держаться,это же не спортивная секция
Оно само купилось• 12 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Так і є, просто під резиновою не так мокнуть, але натягти її на бідну дитину цілий квест, а самостійно взагалі невідомо чи впорається.