УраганнаЯ• 12 сентября 2023
Вот((((((((( 55 кг при росте 169
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Я можу сказати тільки за себе
Я займаюсь спортом і мені це приносить кайф, я себе не обмежую але сміття не їм
Мені подобається що за рахунок моїх дій я маю гарне здоров’я, гарне тіло, що я може жити красивою і задоволеною.
Але в мене питання, що з сьогоднішнім харчуванням не то?
Забагато цукру. Забагато трансжирів. Гормонів у м´ясі. Нітратів в овочах.
Сучасна молодь не така прискіплива до складу, тому Мак і подібні заклади процвітають.
А вартість чистих продуктів робить їх недоступними більшості населення. Тому хліб, макарони, картопля рулять. Жирне і смажене + алкоголь лишається єдиним джерелом позитиву для багатьох. Чому в селах багато товстих, не зважаючи на фізичне навантаження? Бо в них нема більше чим себе задовольнити, крім їжі та алкоголю.
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Їй богу, вам до психолога. Мати гарну фігуру і бути такою невпевненою в собі, щоб доводити анонімам вагу? Та тут захейтять і Моніку, і Анжеліну.
Просто мені образливо, коли пишуть, що не вірять, що я важу 55. І не вірять, що я не жеру солодке та мучне.
Та никада в жизни• 12 сентября 2023
Господи , спасибо что только жопа 🙏
Другие части тела пусть будут загадкой
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Господи , спасибо что только жопа 🙏
Другие части тела пусть будут загадкой
Счас
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Вы не повинні нікому нічого доводити.
Ваше тіло - ваше діло.
Хоч 55, хоч 155.
Завжди знайдеться до чого доколупатись, самостверджуючись за рахунок таких, як ви, невпевнених осіб.
Ваше тіло - ваше діло.
Хоч 55, хоч 155.
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Вы не повинні нікому нічого доводити.
Ваше тіло - ваше діло.
Хоч 55, хоч 155.
Ваше тіло - ваше діло.
Хоч 55, хоч 155.
Ок))
Укр_жіночка• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Почему у многих при 70 кг такого нету, а у меня(((((((
Строение разное. Нормальная задница. Вам доски больше нравятся?
Коржик• 12 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Я бачу іншу тенденцію, дуже багато людей ходять в спортзал і багато хто слідкує за харчуванням
Хоча мак і десерти зовсім не шкідливі, якщо є баланс в іжі
Як не крути зовнішність дуже важлива, а товсті люди це ризик мати букет хвороб
Семенівни сусідка• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Мышцы тяжелее, а жир соответственно..
Коржик• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Счас
Автор надіньте труси красиві, а не ці парашути і сідниці будуть набагато гарніші
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Автор, а какой у вас объем под грудью?
Даже не знаю, гте-то 75. Но надо точно померять.
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Автор, а какой у вас объем под грудью?
Померяла- 73
УраганнаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Вот именно, я везде дозка, а задница и ноги такие
Бибер-анонимер• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Спорт нужен
Джонсонюк• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Нормик, женственная. Что касается целлюлита - у меня в 15 он уже был, а может и раньше, просто я до этого возраста не обращала внимание на это. Это при весе 52 и росте 165. А недавно буквально во дворе видела девочку лет 10 в шортах и топике. Так она вся целлюлитная, даже живот и спина.... Хотя не пышечка, обычный ребенок.
Криниця щастя• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Что делать?
Почему многие путают дряблость с жирностью? Цифры это ни о чем. К тому же, жир намного легче мышц. Автор, просто не жрать ещё не залог красоты.
Бибер-анонимер• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Як худнути тільки в попі іногах?
Приседания,езда на велосипеде.У меня физ.работа сейчас,жопа подтянулась,ноги похудели.
Укр_жіночка• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Такой тип сложения. У меня тоже верх худой и не увеличивается с возрастом, а попа прибавилась.
Укр_жіночка• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Счас
Тип ’груша’. Зато у вас талия тонкая, не то что и женщин -квадратов.
Каяспер• 13 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Что делать?
В спортзал ходить, спортом регулярно заниматься, питаться нормально, тогда и фигура будет хорошая и попа упругая и подтянутая.
грешница кающаяся• 13 сентября 2023
Автор,я вас честно не понимаю,имея такую красивую фигуру,так комплексовать.если бы у меня была такая фигура,я бы только радовалась.и еще,счастье не в фигуре.
Каяспер• 13 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Счас
У вас ещё и пузо при 55 кг? Вы точно 55 весите. может у вас весы поломаны?
Советничаю тут• 13 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Який зв´язок між 55-60 кг автора, целюлітом і хворобами? Чи може худі - всі здорові і безсмертні?Через ’важливість’ зовнішності худа автор має купу комплексів і після цієї теми матиме + ще кілька.
У гонитві за інстаграмним відфільтрованим, хірургом підправленим ідеалом жінки чомусь починають забувати , як виглядає звичайна шкіра, попа, груди. Що розтяжки, шрами і целюліт - це нормально. Що життя - не для постійної боротьби за ідеальну фігуру. Чому жінки такі нетерпимі одна до одної? Конкуренція, заздрість?
Щось я не бачу масово чоловіків, які б так переймалися ’важливістю’ зовнішності.
УраганнаЯ
• 13 сентября 2023
Ответ дляКаяспер
Ага, всі поломані. І на всіх одна вага.
Перша на селі• 13 сентября 2023
Ответ дляНесу пургу
А я не писала, что она секси)Но это ваше мнение, принимается, хотя, мужчины считают , что она секси, учитывая , что мне 42 года и нет спорта.На пляже вщгляды и компл менты имею)Ну и секси она была лет 10- 20 назад
Ну, видно, что вам не 25. Мне чуть меньше, я на спорте много лет и попа подтянутая.
Перша на селі• 13 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Как часто и много занимаетесь?
Мне в этом плане с генетикой не повезло. Мама такая же целюлитная, хоть всю жизнь и худая. И эта бесформенная попа.
Каждый день, 39 лет. Приседанияхотя бы 100 раз.