УраганнаЯ• 12 сентября 2023

Вот((((((((( 55 кг при росте 169

автор УраганнаЯ • 12 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Конечно нет, 70 минимум. У меня при таком же росте 55 кг это одни кости
Это 70?

автор УраганнаЯ • 12 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Просто вы груша
Но целлюлит из-за того , что едите сладкое и мучное, исключите
Не ем ни сладкого, ни мучного. Поверьте, если бы это действовало, то у меня не было бы такого отчаяния
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Як на 40 прекрасно виглядаєте. Не парьтесь, насолоджуйтесь життям.
З того ракурсу, як ви жопу сфоткали, люба вийде негарно. Ракурс, відстань.
Профі фотограф сфоткав би вас зовсім інакше.
Аnnеt• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я не спрашиваю сколько Вы весите
а вас так-то никто не просил свою жопень показывать.
Крошка Енот• 12 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Ви чудово виглядаєте.
По темі - не бачу причин для такої кількості сумних смайликів у автора теми. Звичайна жіноча попа, яка потребує курсу массажу та обгортувань, навіть і без цього теж нормально.
Дякую!
Згодна з Вами, але якщо у автора є бажання позбутися целюліту, то має знати, що нічого надто складного немає. Якщо справді має намір і натхнення, не варто думати, що не вийде, бо фігура груша. У мене подруга мала таку фігуру + зайву вагу, тренування зробили з неї Барбі.
А смайлики думаю, ставлять, тому що не вірять, що вага 55.
Мию чакри щоденно• 12 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Естественные складочки они естественные только для толстых людей. Вы же видите женщина подтянута Какие складочки
А Вы увеличьте фото)
Контрольница• 12 сентября 2023
Висновок: Ви - жінка з відповідним гормональним фоном. Худенька. Все ок. Ви ж не пластикова, щоб при зближенні та без ретуші бути, як лялька-барбі
Вареничніца• 12 сентября 2023
автор, чудесная фигура для 40 лет, а фото неудачное. освещение рулит, позинг, вы при удачном ракурсе и свете сниметесь и все ахнут, какая вы тростинка и аккуратный попец. Вам показали выше фитнесс тренера, я и сама на таких подписана. Это не означает забить на себя) держите вес, питание, зарядка - да и все
Вареничніца• 12 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
конечно! кто снимает как минимум себя и много, тот в в курсе как по-разному, кардинально даже! можно выглядеть) я поэтому фоточкам не верю

Мию чакри щоденно• 12 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Толстые не могут поверить в жизнь без складочек)))
Ну если толстые это при 172 54 кг, то да) не могут. Особенно когда на фото даже нет рядом с позвоночником углублений. Все тщательно замылено)
Где такие складочки??))))
Гидроусилитель руля• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Настоящая жопа((((
Гарна,мені подобається.Не пласка,а целюліт у жінки-це вторинна статева ознака,,він має бути
Отчебучкина• 12 сентября 2023
У мене такий самий зріст і вага. Але жопи немає. У вас , мабуть, цицьок немає. А мене все в цицьки і морду. Морду! От, де біда.... а жопу швидко скинути
Отчебучкина• 12 сентября 2023
Ага, побачила фото, цицьок немає. Все в дупці
Крошка Енот• 12 сентября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Где такие складочки??))))
Там, где у нее складочки, у меня купальник))
Зачем мне замыливать неудачное фото, которое снял ребенок, когда я шла? Или вы думаете, что я вот так неуклюже позировала?)
Это фото удалить только. Или попу вырезать для примера, что больший вес не говорит об огромных объемах.
Асталависта бэйби• 12 сентября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Только на массаже так скинули?
Нет, худела на диете пол года. Вес скинула, а вот бугры, отечность все равно были. После массажа кожа стала упругая, жидкость лишняя ушла, бугры почти не заметны. Но вот прошло 1.5 года и вижу снова надо на курс массажа идти.
Замрійлива• 12 сентября 2023
Можна попереджати!? Я їм
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляНесу пургу
Автор у вас точно 55 кг, у меня рост 167 см 52 кг, 42 года, но как- то выглядит по - другому, дочка и моя мама говорят , что я целюлитная корова, в сравнении с тем, что было раньше(
Вы тоже выглядите хорошо. Муж есть? Или любовник ? Их и слушайте.А мама тогда как кто по сравнению с молодостью? Я бы ответила так, что слово ’корова’ ей бы больше не хотелось употреблять.
Дочка с подростковым максимализмом и маленьким жизненным опытом тоже не в счёт.
Зачем вы их вообще спрашиваете? Мама банально завидует, в её возрасте с любой фигурой ни секса, ни внимания уже не светит, только от папы и то после виагры и из вежливости.
младокошкина• 12 сентября 2023
Только на советчите эти страдания по поводу веса постоянно
Я вот человек внушаемый и тоже держу себя в руках,но завидую белой завистью сочным полным женщинам, они счастливы!Их любят такими как они есть,а мы вечно стремимся к худобе
Эх,лет сто назад такие худые были не в моде
Меня не звали• 12 сентября 2023
Ответ дляПоследний вагон
шо таке груша? це шо типу якась ’товста кістка’ чи ще якась вигадка? людина схудла за рахунок мязів от і все, треба було на дієті тренуватись а не худнути тільки.
Це тип розподілу жиру. Маючи фігуру-грушу, інколи можна хоч здохнути на дієтах та спорті, отримати мати обличчя скелета, світитимуться ребра, а кончений жир на ногах та дупі буде все однно, хоч і менший. Залежить від генетики, гормонального балансу тощо.
Для себе бачу як вихід ліпосакцію.

Закуйовджена життям• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Автор, не верю в 55 кг. У меня такой же рост.
Секретница• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Жуть какая, я 67, но у меня одни мышцы
Секретница• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
У Вас на боках что-то есть. У меня там вообще сухо.
К Вас живот висит
автор УраганнаЯ • 12 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
А я вже на кощея на морді схожа, да і грудей нема вже
Джем Шакіри• 12 сентября 2023
Да ладно вам неверующим в 55 кг, я 160 см была в 30 46 кг, в 40 лет весила 48 кг, сейчас вообще , о ужас 52 кг в 49 лет вся в целюлите ,климакс пришел. Сама была худющая, ребра видны до сих пор, йогой лет 8 упорно занималась, а жопка всегда с молодости целюлитная и больше, чем у автора. Кожа тонкая очень , целлюлит ,мне кажется, меньше,у кого кожа потолще.
автор УраганнаЯ • 12 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тепер вірите чи ні? Фото зроблене трохи більше тижня тому.
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Одяг класно сидить) і задоволення собою і результатом є
І все? Гадаю, на авторці одяг теж сидить гарно.
Ви сама себе в більшості випадків не бачите, ви ж не сидите постійно перед дзеркалом, не ходите лише повз великі вітрини. Але ж є соцмережі ))) лайки - ваше все.
Задоволення собою може бути не лише від зовнішності.
Зовнішність з віком все одно зміниться.
Всі так зациклені на вазі, бо з теперішнім харчуванням і образом життя важко досягається. Колись навпаки, повнота була ознакою заможного і ситого життя, було доступно одиницям.
Жінка, яка вджобує на 3-х работах, тягне 2-х дітей та батьків, зазвичай не має часу на спортзал і коштів на білкове харчування. Психологічно невдоволена жінка заїдає чи запиває стрес.
І таких, судя по вулиці, 70-80%. В селах майже кожна. Таким чином, в наш час бути худою - означає мати час і кошти на себе? Цікаво, що молодь здебільшого має зайву вагу і не париться. В них інші пріоритети. А 40+ жіночкам тільки і лишається мірятись попами і гладкістю шкіри на них. І постійно себе обмежувати, аби інші такі самі не захейтили.
Куплю орехи• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
О я вас пам´ятаю
Советничаю тут• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Їй богу, вам до психолога. Мати гарну фігуру і бути такою невпевненою в собі, щоб доводити анонімам вагу? Та тут захейтять і Моніку, і Анжеліну.
Коржик• 12 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Зовнішність з віком все одно зміниться.
Я можу сказати тільки за себе
Я займаюсь спортом і мені це приносить кайф, я себе не обмежую але сміття не їм
Мені подобається що за рахунок моїх дій я маю гарне здоров’я, гарне тіло, що я може жити красивою і задоволеною.
Але в мене питання, що з сьогоднішнім харчуванням не то?
Спасу мир• 12 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Настоящая жопа((((
Худая корова ещё не газель