Тріль!• 12 сентября 2023

Виниры. Неудачный опыт.

Пожалуйста, заранее прошу не говорить, что этого делать не надо! Я на грани. 10 месяцев Ада. Не делайте хуже, прошу!

Девочки, у кого был неудачный опыт?
В чем именно? Как исправили? У кого лечились?
Мне очень нужна помощь.
gdsN• 13 сентября 2023
Ответ дляТріль!
А у меня как усугубилось все. Было неправильно, а теперь он это подчеркнул. И стало вообще жесть. А самое главное - функционально работа выполнена не верно.
а чи є фотка? щоб прикинути візуально?
gdsN• 13 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Хотела, как лучше. Заниженый прикус, стертые зубы, нет окклюзии нормальной. И функции хотелось и красоты, конечно. Но это не оправданная жертва.
Теперь я вообще не могу улыбаться. Раньше было лучше. А теперь комплексы еще больше, и боль, от которой не могу убежать.
зачекайте... зтерті зуби - це вже про неправильний прикус і бруксизм. тут ортодонт-гнатолог обовязково. я вище писала вам ссилку на оксану в 1му своєму коментарі - вона детально усе розповідає.
МаксХмара• 13 сентября 2023
Ответ дляdaryl
Доктор С.Фусу, клиника ДаВинчи.
Спасибо огромное)
daryl• 13 сентября 2023
Ответ дляgdsN
а з ним якою мовою спілкувалися? чи в молдові російську хоча б розуміють?
Він говоре російською, поганенько, але все ясно)
daryl• 13 сентября 2023
Ответ дляgdsN
ого, і не знала, що в Молдові так популярні вініри!
Ні! Вони в Штатах популярні. То я просто їх ставила у Молдові)
yuyarosh• 13 сентября 2023
Ответ дляТріль!
А перед установкой диагностику делали?
Я не бачу іншого виходу як тільки звертатись до нормального адвоката, якій підкаже як діяти що робити які дослідження і де і подавати до суду так як сумма не мала.
Мальовнича даль• 13 сентября 2023
Ответ дляgdsN
а там де коронка, там вже раніш була коронка, что на зуб поставили, щоб підняти прикус? бо знаю, що таки часто куоли роблять вініри на передні, на жуваньні для підняття прикусу коронки на здорові зуби ставлять(((
Если жевальные свои хорошие, то поднять прикус можно накладками, это лучше коронок
gdsN• 14 сентября 2023
Ответ дляМальовнича даль
от саме такий варіант і розглядаю на перспективу. але ж хочеться щоб при посмішці також біленько було, ну тобто значить накладка і на фасади жувальних поверхонь поширюватися може? повноцінні коронки на здорові зуби таки стрьомновато
gdsN• 14 сентября 2023
Ответ дляdaryl
а в якому місті США Ви? подобається?
daryl• 14 сентября 2023
Ответ дляgdsN
а в якому місті США Ви? подобається?
Я в Майамі, подобається) Особливо моїм дітям!
gdsN• 14 сентября 2023
Ответ дляdaryl
ого, там мабуть дуже дорого?! до війни бували там?
daryl• 14 сентября 2023
Ответ дляgdsN
Ні, прилетіли за програмою на початку війни. Дорого, якщо немає страхівки. Ми купували і звичайну, і дентал.
Зяблик протестант• 14 сентября 2023
Ответ дляgdsN
а як ви потрапили в цю клініку? вже раніш лікувалися там? чи по рекомендації знайомих?
Я до війни у них виривала зуб мудрості, потім міняла пломби на передніх зубах, мінімальний (початковий) карієс прибирала. Робили непогано, але доволі коштовно на мій бюджет. А коли стався різкій біль на початку цього літа, пішла туди щоб знімок зробити, а лікувати планувала у іншого лікаря, але все-таки пішла в Астра дент, бо мало бути проходження каналів, вирішала краще під мікроскопом це робити)
Якось так, детально все розписала)
gdsN• 14 сентября 2023
Ответ дляdaryl
а якийсь час були якісь виплати, чи в маямі - то лише на 100% самозаьезпечення?
daryl• 14 сентября 2023
Ответ дляgdsN
Є виплати, я оформлювала батькам чоловіка - фудстемпи 250$ на особу та кеш 100$ на особу на місяць. Соціальні виплати типу нашої пенсії десь 500$ на особу. Але саме головне - то безкоштовна їм страхівка, бо вони літні дуже!
gdsN• 14 сентября 2023
Ответ дляdaryl
а житло за цей період багато разів змінвали, через якісь табори біженців у майямі проходили? чи оскільки винаймали за свої гроші, то одразу нормальне знайшли, ще до вїзду в США? і ще цікаво: з тваринами (один кіт чи якщо одна мала собачка)там легко знаходять житло? чи шанси знижують значно знайти житло?

і чи правда, що для жителів України в США відсутнє подвійне оподакування? ну тобто люина має ФОП в Україні, і ніяких податків ще додатково в Америці не плачує?
Як ухурделю• 15 сентября 2023
Я читаю про такие сумасшедшие суммы за виниры, про врачей-коновалови в голове не укладывается(((
Если вдруг кому то нужно, могу дать врача во Львове, он не разрекламированный, молодой врач-трудяжка, который по чесному много работает, они с братом имеют свою стоматологию. Цены не сравнить с тем космосом про который пишут.
Год назад ставила виниры, 8 верхних, довольна - не то слово.
Пару месяцев был дискомфорт при кусании сильном, потом все прошло, но мне и напилили много, тк зубы мои были ну оч.плохие.
Но результат того стол, я впервые в жизни стала улыбаться с удовольствием.