заварний look• 13 сентября 2023

Що купити від отруєння? Вдома немає нічого.

Отруїлися всім погано. Що краще купити є рвота діарея.
Плакулька• 13 сентября 2023
Вам в аптеці порадять
Ацетилсалициловая кислота• 13 сентября 2023
Может врача?
Нам атоксил и обильное питье помогает
ТаЕщеОптимистка• 13 сентября 2023
Атоксил, глутаргин и врача
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Атоксил, Нифуроксазид, порошок для питья с микроэлементами
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Ещё ентерол
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Только после атоксила 2 часа перерыв до следующего лекарства, т.к атоксил абсорбент
автор заварний look • 13 сентября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Может врача?
Нам атоксил и обильное питье помогает
Син випив вже два стіка після першого була не одноразово рвота, йому на ранок трохи краще, а нам не досталось бо більше в хаті нічого не має ((( в аптеку піде моя мама їй треба написати список
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Выше написала
Ответ длязаварний look
Запитайте у фармацефта. Або подзвоніть у швидку для консультації. Вони це теж гарно знають.
З вишневого садка• 13 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Це більш схоже на ентеровірус.
Почніть з церукала ампули. Поки не зупините рвоту - ліки не мають сенсу.
Далі - регідрон, відновити втрату рідини
Ніфуроксазід, смекта. - від діареє
Сорбенти пити з інтервалом в годину від інших ліків.
І поки є рвота, пити по 1/2 чайної ложки рідини кожні 15-20 хвилин, Саме так, більше - буде провокувати рвоту.
Цю схему мені виписували лікарі швидкої.
Завжди з рушником• 13 сентября 2023
Я не шучу. Кока кола. Чем быстрее, тем лучше. Проверено не однократно. Работает.
автор заварний look • 13 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Не помогла, обычно помогает
Завжди з рушником• 13 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Не помогла, обычно помогает
Ого.
Как нефиг делать• 13 сентября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Атоксил, глутаргин и врача
Мне тоже так врач выписывала
Свідок Перемоги• 13 сентября 2023
Авторе, вам треба до лікаря. В будь-якому випадку.
Щоб дотерпіти до лікаря перше потрібно зупинити блювання, не пам´ятаю вже що виписував лікар. Друге - сорбент (атоксіл, смекта, ентеросгель....їх багато). І поповнити рідину - регідрон тільки малими дозами часто.
Василина Семеніч• 13 сентября 2023
Мені бетаргін тошноту знімає швидко.
А так, якщо вже рвота була багато разів, то краще усього церукал або аналоги. И пити, пити, пити
Весёлая морковка• 13 сентября 2023
Можна сорбент у таблетках біле вугілля, бо атоксіл гелем специфічний, погано сприймаю. Ентерол від діареї хороший засіб.
Пугачиха• 13 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Я всегда читала и хотела проверить. Летом попробовала блин...После кока-колы рвота только усилилась!
По теме: меня после атоксила тошнит ещё больше. Хорошо помогает Нифуроксозид, но это лучше бы врач выписал. При диарее Смекта, уголь типа Сорбекс.
В аптеке продаётся вода в зелёной бутылке, вроде ’ReО’ вот она реально помогает. Она не такая противная, как Регидрон и она помогает при диарее, интоксикации и дегидротации. Обязательно купите
Невидимка Майя• 13 сентября 2023
Энтеросгель. Позвонить в скорую и проконсультироваться
Невидимка Майя• 13 сентября 2023
Слабый раствор марганцовки
Джага-джага• 13 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Вода Рео мені теж допомагає, класна, єдине, ціна в неї. Але коли погано, то і на ціну не дивишся.
Джага-джага• 13 сентября 2023
Навіщо самі список, замовте на сайті, мама піде, оплатить та забере. Та й дешевше буде. Я на сайті таблетки юа замовляю.
Пугачиха• 13 сентября 2023
Ответ дляДжага-джага
Согласна, цена высокая, но 1 бутылка может заменить те же сорбенты, а облегчает состояние быстро.
Джага-джага• 13 сентября 2023
Ще можу добавити, що я при отруєнні п´ю левоміцетин, але треба блювоту спочатку зупинити, бо таблетка вилетить.
Джага-джага• 13 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Глянула в моєму місті,то 60 грн пляшка рео при замовленні на сайті.
Пугачиха• 13 сентября 2023
Ответ дляДжага-джага
В аптеках от 90 до 120
буреЛОМКА• 13 сентября 2023
Атоксил,глюкоза через кожні 15 хв по 1 чл, ніфуроксазид якщо понос
Не гоню• 13 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
В аптеках от 90 до 120
Киев от 57-120
Не гоню• 13 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
60 грн за литр єто много?
Пугачиха• 13 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
60 грн за литр єто много?
В аптеках она от 90 грн, ну и одной литровой бутылки мало. А если в семье 4 человека, то вроде как получается не мало стоит.
Я совсем забыла, что здесь одни жены миллионеров сидят. Вот скажите, какую смысловую нагрузку несёт ваш комментарий?