Жена сантехника• Изменено 13 сентября 2023
Порадьте наповнювач для лотка
Не можу знайти наповнювач, який береться комочками, коли кіт сходить по маленькому. Беру різні бентонітові, вони просто як розкисають. І дорожчі, і дешевші. Порадьте марку, будь-ласка.
Фото для краси
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Benek. Польский. Хорошо комкуется и условно недорогой.
Дякую, гляну сьогодні
Тектологиня 80lv• 13 сентября 2023
CatPlus, добре комкуется якщо достатній шар насипати, близько 5-7 см. я висипаю майже весь пакет, і по можливості відразу прибирати грудочки, тоді все ок
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 сентября 2023
раджу привчити кота до унітазу) моє життя покращилось в рази, коли я свою кішку привчила
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляМельничукОля
Ось, цей хороший.
Дякую! Теж спробуєм
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Він туди інколи падає. Кішки, думаю, розумніші.
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую)
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
моя любий гребе як скажена хоч комкується, хоч не дуже, їй до дупи чи дорогий там, чи дешевий. Шо там можна закопувати і від кого я не знаю.
Патріотка з дивану• 13 сентября 2023
Силикогель и сетка сверху- чистота и красота! Нахрена Вам те комочки и срань от гребли по всей ванной?
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Мені саме ось те розкисання не подобається. А цей теж копає до центру землі. І по всьому туалету тоді той наповнювач. А ще трубу гребе, унітаз, відерко...все гребе. Інтелігенція
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Кажуть що воно у них закладено з дикої природи типу щоб вороги не знайшли вони закопують свій нужник. Але камон які вороги в квартирі, ну їм не докажеш це генетично.
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
не сказала б що силікогель сильно економний, а на решітку моя не піде, бо їй треба гребти.
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Силікагель вже 13 років використовую, жодних нарікань
Я пробувала йому замінити наповнювач, на інший тип. Він псіханув і трохи мітив. Дурачок. То вже будем звичний йому використовувати
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляМельничукОля
Ось, цей хороший.
так це Мафін гарний, ми брали
Пэрисхилтонша• 13 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А зачем сетка? Прелесть силикогеля в отсутствии запаха, а вонючая сетка сводит все на нет. Или вы ее моете, после каждого пописа?
Тектологиня 80lv• 13 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
я якось читала що потрібно поступово, типу силікагель під низ а нагору звичний наповнювач, щоб не псіхували))
Без комплексів• 13 сентября 2023
спробуйте соєвий, бо я після соєвого ніколи більше не повернусь до бетонованих чи силікатних
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
а він не розкисає як звічайні опилки?
В курсі діла• 13 сентября 2023
соєвий спробуйте! Мені бетонні ці зовсім не заходять, за лапами тягається, не комкується. А цей і в унітаз можна викинути, і запах вбирає
Копирайторша• 13 сентября 2023
В Метро їх марки Аро, 98,50 за 5 кг, якщо брати від 2 штук, то по 93.50. Ціна класна і комкується добре.
Тектологиня 80lv• 13 сентября 2023
до речі може хтось підкаже) який силікагелєвий хороший і за нормальною ціною? теж хотіла спробувати, але в мене ще котик маленький був, боялася що їсти буде)
Краля-Галя• 13 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Зараз на Енімал була акція 2 по ціні одного.
Дайте подумать• 13 сентября 2023
Мои фавориты мафин, соевый, древесный и кукурузный.
Но мафин и соевый не использую, потому что мелкие, а мои кроты так роют, что это все на полу. Ну и цена выше.
Древесный хорош если лоток с сеткой и сыпать его НА сетку. Размокшие опилки просеиваются вниз и выбрасываются.
Кукурузный похож на древесный, но не распадается, а комкуется. И цена хорошая. На нем и остановилась пока
ОноВамнадо• 13 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Згодна. Нащо ті сітки
Жена сантехника
• 13 сентября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Вперше чую) дякую. Спробую
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Попробуйте еще лоток закрытый. Ванна будет точно чище