Всех в сад• 13 сентября 2023
постійно переношу відпустку або доки можна на море? (не Єгипет)
ми зараз в пошуку постійного житла, і я відпустку переносила з червня на липень, з липня на серпень, із серпня на вересень..
сама вже ледь тягну, але їхати на море хотіла лише після того коли поселюсь в постійному житлі, розкладу речі і т.п.
житло досі шукаю)
от думаю, чи є сенс переносити на жовтень. на морі буде ще десь тепло (але Європа)?
дитина дуже просить, жодного разу не була на морі (я б і не їхала , і навіть самій трохи страшно).
якщо я перенесу на жовтень і знову треба буде переносити - на роботі вже точно "покрутять у виска" (якщо вже так не думають)))
житло досі шукаю)
неДоПриличий• 13 сентября 2023
В чем проблема поехать а потом искать жилье?
В Египет можно круглый год
Само_достаточная• 13 сентября 2023
я збираюся в Єгипет в грудні. Для Єгипту це вважається не сезон, але може повезе і буде маловітряно, а якщо ні - буду в басейні купатися
Всех в сад
• 13 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
сама з дочкою в Єгипет точно ні
Само_достаточная• 13 сентября 2023
ну це я так планую - але будемо жити то будемо бачити, бо війна може внести корективи. Хоча для мене поїздка до аеропорта (Кишінів чи Жешув) - це вже ціла подорож)
Всех в сад
• 13 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
В Египет можно круглый год
от зараз житло до кінця вересня, потім можна продовжити, але тиждень максимум..
ну не можу я поїхати на море, поки не розумію де будемо жити, чи буде житло
Само_достаточная• 13 сентября 2023
Ответ дляВсех в сад
сама з дочкою в Єгипет точно ні
чому ? я тільки з донькою і їздла і в Єгипет , і в Туніс, і в Туреччину, і в Коблево)
Всех в сад
• 13 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
боюсь.
шлунки в нас ніжні дуже
Всех в сад
• 13 сентября 2023
Ответ дляКокоСина
А якщо з чоловіком їхати, то є кому тазіка тримати?
так.і в плані бузпеки теж
Аленький носочек• 13 сентября 2023
Ответ дляВсех в сад
так.і в плані бузпеки теж
Не хочу вас розчаровувати, але на півдні Італії і Франції чорношкірих хлопців бандитського вигляду набагато більше, ніж в Єгипті. А в Єгипті взагалі заповідники для туристів, десь в Шармі, там місцевих навіть не видно.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А какую бухту, есть которые без ветра
Всех в сад
• 14 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Кипр в октябре - просто супер!!
лише на початку чи і в кінці ок?