Будь ласка хто ще чекає виплати , і нема ніяких причин для їх скасування ! Може ви дзвонили та є якась інформація ! Будуть не будуть ! Тому що вже середина вересня и що думати ! Дзвонила і не раз на горячу лінію кажуть чекайте , затримка виплат
Marie-Antoinette2• 13 сентября 2023
багатьом ВПО само в серпні припинили виплати.
Деяким помилково.
Йдіть там де оформлювали і питайте за себе, є нарахування чи нема
Деяким помилково.