AnnaRozumna• 13 сентября 2023

Виплати ВПО ЗА СЕРПЕНЬ

Будь ласка хто ще чекає виплати , і нема ніяких причин для їх скасування ! Може ви дзвонили та є якась інформація ! Будуть не будуть ! Тому що вже середина вересня и що думати ! Дзвонила і не раз на горячу лінію кажуть чекайте , затримка виплат
innsite1• 13 сентября 2023
ви не в собі) вже купу раз обговорювали що перша частина отримуватиме з 15 числа кожного місяця

Warzone• 13 сентября 2023
Ответ дляinnsite1
Почему человек не в себе?человек поинтересовался просто?причем тут 15 число если за август многие не получили ,почему столько негатива!
KateKhoma• 13 сентября 2023
Идите туда где оформляли ВПО, там могут посмотреть были на вас начисления или нет, и в чём проблема. То что ответили кому то другому для вас роли не сыграет.
Lera-d140• 13 сентября 2023
Тоже нету, за август не понятно почему?
Marie-Antoinette2• 13 сентября 2023
багатьом ВПО само в серпні припинили виплати.
Деяким помилково.
Йдіть там де оформлювали і питайте за себе, є нарахування чи нема
Lera-d140• 13 сентября 2023
Я звонила сказали начисления есть.
kabatosa• 13 сентября 2023
Зарплату також не платять?

revold• 15 сентября 2023
Ответ дляLera-d140
Я звонила сказали начисления есть.
Начисление чего ?)хосподи ,когда люди начнут хоть чуть чуть думать ,и проверять инфу ???никогда