Доброго вечора шановні
Прошу вас ,хто має зразок заяви з проханням допомоги до депутати, поділіться будьласка.
Маємо таке питання ,написати заяву з проханням до депутата про ремонт в класі.
Не потрібно нічого писати про школу і ТД. Я буду вам дуже вдячна . Можливо розкажете чи мали таке звернення і як пройшло?
Ответ дляBonya_A
Депутат прелставник законодавчої гілки влади. Він особисто не керує бюджетом, для цього є виконавча влада. Крім того кошти виділяються на ремонт школи, а не окремого класу. Це звернення має сенс к разі якщо він як меценат може це профінансувати за власні кошти
Розумію, будемо звертатись особисто як клас. І можливо спрацює☺️