Нещодавно була в сауні, і що мене здивувало, не знаю чи це сауна така чи це я давно не була і відстала від цього, це оголені люди. Не всі звісно, але деякі ходять оголені незалежно жінка чи чоловік. І це мене трішки так шокувало. Я спілкувалась з адміністрацією, я кажу, а Ви дозволяєте, і це нормально сприймаєте. Вона каже, що так, в Європейських містах багато хто так ходить. Вона не може людям щось забороняти.
Мала розмову також з жінкою, яка була в сауні. Так вона казала, що це нормально, по-перше жарко сильно, тому в купальнику не дуже зручно. Спочатку вона теж не розуміла цього, але потім звикла, головне любити себе, своє тіло, і все буде добре. Та й ніхто тут дуже одне одного не розглядає. А якщо і розглядають то ніхто ні з кого не сміється та не ображає, всі у рівних умовах.
Мене це дещо здивувало. А Ви як ставитесь до цього?
90x60x90• 13 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Спросила, пока не ответила)))
Зате порно надивилась
а прищепку так і не побачила
Безсовісна кума• 13 сентября 2023
Как по мне, это негигиенично. Я бы не пошла без крайней необходимости. На голых посторонних людей любого пола смотреть не хочу
Парасюха• 13 сентября 2023
Ми з подругами ходили зі своїми простинями натуральними, але не голі.
Знімали маленьку сауну на декількох дівчат.
Я якось не хотіла б бачити своїх подруг оголеними.