ЗновЗдоров• 13 сентября 2023
посоветуйте гастроэнтеролог онлайн
Уважаемые советчицы посоветуйте мне грамотного опытного гастроэнтеролога, который может дать онлайн консультацию 🙏
ЗновЗдоров
• 13 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Світлана Вихованець клініка Гастросвіт
Дякую! Вона у письмовій формі консультує чи може по вайберу?
Щебетуха• 13 сентября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ви спочатку заповнювати анкету з детальним описом симптомів, далі вам призначить аналізи за необхідності і лікування. В письмовій і можливо через месенджер.
ЗновЗдоров
• 13 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Сердечно Вам дякую!