Викасикрет• 13 сентября 2023
Карпати ротавірус
Були у готелі зі спа у Східниці, захворіли я і чоловік. Брат з друзями були біля Буковелю, майже всі перехворіли. Зараз дивлюсь знайома теж в готелі захворіла. Чому так, це через басейни/чани? Чи в принципі щось там з водою? Бо хочу їхати з 2х річною дитиною і 80 річною бабусею, якщо захворіємо буде жах
Вообще не факт• 14 сентября 2023
Непонятно. Я тоже оттуда с ротавирусом уехала. Купалась всего 1 раз
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Я сама с восточной Украины, но уже 1.5 года на Западной
Ротавирус у всех жителей очень частое явление
И вот сейчас как раз снова вспышка
У ребёнка более полукласа не ходит
И вот сейчас как раз снова вспышка
У ребёнка более полукласа не ходит
Стигла полуниця• 14 сентября 2023
Вкінці липня ще їздили в Звкарпаття, теж захворіла. В готелі кілька нас точно було. Навіть по виду офіціантки я зрозуміла, що їй теж погано.
І ще знаю кількох, хто приїхав з Карпат і ригали капец.
Дивно так, скільки простору і свіже повітря і ця зараза досі гуляє
Безпринципова• 14 сентября 2023
Ми живемо у горах.У нас немає баз відпочинку,бассейнів...
Але дуже багато хворих не тільки з ротавірусом.
І справа точно не у воді.
То просто перед масовими уколами шмурдяков закидають якусь вігню,як завжди.
І справа точно не у воді.
Нервогенератор• 14 сентября 2023
Ездили в конце июня в Закарпатье, привезли такой вирус что месяц не могли вылечиться (красное горло,отит, конъюнктивит, температура,диарея )
2 вида антибиотиков, куча анализов, врачи разводили руками
Окончательно прошло месяца через полтора, но иммунитет убило ..вот сейчас похолодало и у меня сразу сопли и горло болит
До войны ездили всегда все нормально было
Викасикрет
• 14 сентября 2023
Ответ дляФоточки нема
Ми теж їздили ,дві сім´ї, 4 дітей, переболіли всі, жах, температура, сра4ка, рига4ка...
З басейном чи без?
Викасикрет
• 14 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Все діло у воді. Діти їздили в табір в Карпати. Одразу по приїзду прпередили, якщо не хочете ср&ти та ригати ? Воду ні в якому разі не пити, навіть зуби не чистити з нею.
От це схоже на правду, бо ми їздили утрьох , я в чоловік захворіли, в дитині ми з-під крану не чистимо зуби