Завжди з рушником• 14 сентября 2023
Допоможіть придумати пристройку до будинку. Вже голову зламала)
Хочемо одноповерхову пристройку до будинку. Чи до кого краще звернутись, може є дизайнери чи архитектори?
Для драки• 14 сентября 2023
хай дизайнер намалює вам, враховуючи ваші побажання, а там вже визначетесь
Твоя космішна• 14 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Планується вода,газ. Зробити топочну.
Ну тогда ближе ко входу в дом со стороны кухни
Твоя космішна• 14 сентября 2023
Мы достраивали возле входа со стороны ванной комнаты.Возле кухни испортили бы фасад.