Швидка Настя• 14 сентября 2023
На день народження, що обрали б? Квіти або подарунок?
Донька йде на день народження подружки. Бюджет до 1000 грн. Порадилася стосовно подарунка, хоче букет квітів, не у бабусь з ринка, а такі знаєте, модні, з пакуванням від флориста, де 10 шарів папіру і трохи квітів)) ціна, приблизно 800 грн + листівка. Вибір звичайно за нею, але думки розділилися) Може я стара вже, практична тітка, ну от не розумію я квіти в якості подарунка. Звичайно, якщо бюджет дозволяє, то можна і те і інше.
Як варіант запропонувала водичку міст від VS, цукерки+ листівка, сказала квіти краще)
Коржик• 14 сентября 2023
Такі квіти то радше подарунок від хлопця. Може дочка такі собі б хотіла тому вважає що це норм подарунок для подруги
палка-копалка• 14 сентября 2023
Квіти? Банально!
Дівчинці краще запропонуйте букет із повітряних кульок і оригінальний і довше простоїть
Міні-бікіні• 14 сентября 2023
Хай дарує те, що хоче. Потім буде спільна фотосесія всіх подружок з тим букетом)
Copy-Paste• 14 сентября 2023
Гроші або подарунок. Ну такі квіти це звісно є круто, але просто квіти...
Звісно, якщо подруга оцінить,то можна просто букетик .
Швидка Настя
• 14 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Так, собі б такі хотіла, тому вважає класним подарунком. А реально, це ж пару днів і на смітник
Швидка Настя
• 14 сентября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мабудь правда
Залізна пані• 14 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
А, так это не подружка, а дочка хочет? Тогда бред. Пусть думает над букетом попроще и деньгами/подарком. Это же не ее день рождения.
Швидка Настя
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Подружка не в курсі подарунка)
Свекруня• 14 сентября 2023
Цветы никогда не были подарком на др, это подкрепление оного)
За 500 букетик или штучную розу, остальные 500 в конверт.
ЯблокоРаздора• 14 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Може, в них романтичні відносини, про які не знає мама
Люблю порядок• 14 сентября 2023
Сертификат в салон на красоту на 1000 грн - маникюр/педикюр и т.д. (на выбор именинницы). Цветы пусть кавалеры дарят.
ДинамоКит• 14 сентября 2023
Який жах! Оті кульки з трьома квітками то така ганьба! Який дурносмак у іменинниці. Купіть їй рулони того паперу флорістичного най обмотається. Ми завжди купуємо з гарненькою малесенькою обмоткою для руки . Бо краса і цінність букету у квітах . Плюс подаруночок.