Біле пальто• 14 сентября 2023
Коли гімняно на душі, що робите?
Бухлішко не пропонувати😂
Без якихось явних причин, просто сьогодні накрутила себе в сторону всього , що не влаштовує. Розумію, що нічого суттєвого, але настрій - гімно.
Сижуревувшоке• 15 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ой 3 фото угрожающе))) як згадаю як за мною табун гусей гнався.... це страшно, чесно... вони ж щіпаються сильно і крилами так нічогісінько б´ють
😉ці не такі бойові, але було пару разів непорозумінь з гусаком. Він тепер тільки дивиться косо на мене)))