Біле пальто• 14 сентября 2023
Коли гімняно на душі, що робите?
Бухлішко не пропонувати😂
Без якихось явних причин, просто сьогодні накрутила себе в сторону всього , що не влаштовує. Розумію, що нічого суттєвого, але настрій - гімно.
Тут как тут• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Є віскі, немає соку, з компотом буде Ок?😅
Хм... не думаю. Кола?
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
))) Та хіба ж з таким набором добра засумуєш?
Козу, корову і т Д , можна сумно годувати, і настрій вони не покращують. Мені ж не скучно, а саме сумно.
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляТут как тут
Хм... не думаю. Кола?
Теж немає( блін, треба купити «дежурну» баночку, для «сумних» днів😅
Блакитне небо• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
А під пісню це все робити веселіше
Бокс-орун• 15 сентября 2023
Ответ дляПростецкая
А якщо вже є коза? І корова, і свині, і качки, і кури, і кіт, і собака, і, навіть, кінь. То що купувати?
Нутрий и кроликов чтоб коню было не скучно
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
А під пісню це все робити веселіше
Мої сусіди цілий день насолоджувались Шакірою, сподіваюсь їм було весело, бо мені не помогло, хоча зазвичай допомогає😅
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я убираю
О, нє, я ще більше засумую 😂
Сьогодні ввечері був рівень гівняності 10 з 10. Те, що я найбільше ненавиджу - обставини непереборної сили. Поплакала (але мать єхідну дитину малу цим налякала), поговорила по телефону з чоловіком і вже попустило. А потім допомогла іншій людині. І прписимло-попустило. Прийшло прийняття ситуації і з ним спокій
Не вмію заміряти• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Вінішко не можна, шлунок не сприймає, печія. Можна водку😅, але боюсь завтра буде ще гірше
коли хреново на душі вживаю алкоголь. Розумію, що це не вихід, і потім ще морально може бути гірше. Але вживаю. Вінішко іноді, іноді щось міцніше. І зловила себе на думці, що у зв´язку с суцільними проблемами в житті я пью 3-4 раза на тиждень. Зараз теж с келішкем вина. Навалилося всього , не знаю як розгрести (
Не вмію заміряти• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Дякую, також думаю якщо поплачу попустить🌷
В мене з цим проблема , я дуже рідко плачу. Все в собі переживаю. А потім різні болячки вилазять
Не вмію заміряти• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
буде ок)а краще чистий випийте , з льодом і лимоном
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вже😅 починає життя грати барвами😂 сподіваюсь завтра буде новий день, і новий настрій, але всі поради собі зберегла)
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
З тим треба бути акуратним. Головне, щоб такий період не затягувався. Все залежить від вашого сприйняття. От сьогодні в мене по великому рахунку проблеми висмоктані з пальця, але я собі все зібрала в кучу, плюс погода плаксива і все, настрій гімно. Були періоди в житті коли мала реально серйозні проблеми, але трималась, бо мала чітке сприйняття, що так треба, все можна вирішити і це не назавжди
Не вмію заміряти• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
о) буду тримати за Вас кулачки. Головне не переусердсвуйте ) А то вранці буде капець). Мені іноді ще допомагає потанцювати , включаю собі пісеньку через наушнікі і гоу)Останнє слухала Велкам ту Юкрейн , путін - уйло, раша-параша , і Стефанія)
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Мені зазвичай Шакіри Loca допомагає, але сьогодні якось мимо, не пішло☹️
100pudov• 15 сентября 2023
Сьогодні мені також негарно
Провела внутрішній монолог, типу подумки промову , уявляла кому і що кажу. Потім плакала. Потім мене озаріло! Я дійшла висновку що щаслива. 42 роки мене обманювали, і тільки зараз я зрозуміла це. Краще пізно, ніж ніколи. Потім почитала різні теми тут, насміялась з дотепних коментарів і так добре!
Всім доброї ночі.
Біле пальто
• 15 сентября 2023
Ответ для100pudov
Сьогодні мені також негарно
Всім доброї ночі.
Дуже круто, коли для вирішення проблем, не потрібно нікого поруч💪🏻 нехай у вас все буде добре😊 я ось випила трохи віскаріка, і потрохи мінуси стають плюсами😅 33 це не стара, а досвідчена, не істерична, жінка яка знає чого хоче. І мало подруг, за те, надійних перевірених і т Д😅 коротше алкоголь - найкращий психотерапевт
100pudov• 15 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Побажання навзаєм 🌿🌿🌿
Нагайна• 15 сентября 2023
Ответ дляПростецкая
Cлона
Fashion_besties• 15 сентября 2023
Ответ дляПростецкая
Продайте козу и купите слона
Кавуся• 15 сентября 2023
Ответ дляБабулька
а я таки настаиваю - винишко, розовое, девачковае, легкое, лучше сухое, с виноградом киш-миш и сырком, полбокала, не развезет
Порадьте таке вінішко, як описали :) давно нічого не вживала і аж захотілось :)
Сижуревувшоке• 15 сентября 2023
Ответ дляПростецкая
Гусей😊
Корсет_на_шурупах• 15 сентября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Гусей😊
Ой 3 фото угрожающе))) як згадаю як за мною табун гусей гнався.... це страшно, чесно... вони ж щіпаються сильно і крилами так нічогісінько б´ють
Бабулька• 15 сентября 2023
Ответ дляКавуся
например, розовое бордо, в новусе продается :)