Я б такое не носила, но продаю• 15 сентября 2023

Фінансовий потолок. У кожного своя реальність.

Прочитала комент, та як можна не заробити до 50 свого майна і заощаджень. Фууу.
Читаю і дивуюся коментару.
У кожного своє життя і свої обставини. Так можна прагнути, вчитися, намагатися і все одно вище не пригнеш.

До 2008 року, пока долар був 5 я не розуміла, як це заробляти менше 2- тис баксів. Потом із кризою, підприємства почали закривати, переворматовуватися і я непомітно для себе в 12 році спустилася до 300 баксів.
Почала підніматися в доході, а тут в 2012-му чоловік з онкологією (на фоні втраченого бізнесу та великого кредиту банку, якось швидко прогресувати почало). Всі накопичення пішли на лікування.
3,5 роки боротьби за життя. Проходить 3 роки, він відновився і пішов заробляти і тут мама огорошила новиною про онкологію в 2019. Не так страшно, але дорогувато. Накопичень особливих не має, взяли кредит на лікування. В осени 21-го кредит закрили. В війну ми війшли без особливих накопичень, втративши роботу удвох.
І от я з 2-ма освітами, згодна була йти прибиральницею, бо нікуди не брали, бо в них молодий коллектив. Зараз працюю в 5-ти напрямках, але всі вони копійчані. Чоловік за 1,5 року так толкової роботи не знайшов. Так перебивається підробітками на 15-20 тис. Наче б то і порівнянні з іншими і не погано живемо, як для війни. Але ж не для накопичень (суттєвих, накопичень, мається на увазі) і подорожей.

Так може справа в чомусь іншому?

Обставини? Карма/доля? За роки потребі у грошах засіла психологія бідності? Вік? (молодим кругом у нас дорога)
Почекуха• 15 сентября 2023
Я вот сижу сейчас и реву. Тоже не понимаю карма. Или как это работает. 15 лет отдала фирме. Зп была маленькая но коллектив и работа очень нравились. Денег особо не собрала но приняла решение попытаться встань на ноги. Опыта много,сил тоже. Дети подросли. Возраст позволяет. Но блин. Я три недели бьюсь головой об лёд. Собеседование за соблюдением. Мелкие стажировки. Все отлично но потом тишина. На копейки берут с ногами и руками. А вот выше((( я уже тоже начинаю думать что это карма .....
Воздух в банке• 15 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
Згодна, що у кожного свої обставини. Але, автор, вибачте, коли до 2008 ви заробляли 2000$ в місяць чому нічого не придбали? Тоді житло коштувало значно дешевше.
Дешевле? Это вы уже забыли те цены. Мы свою квартиру покупали в 2006м за 114 тыс. долларов, небольшая двушка вторичка в Киеве, и цены росли каждый день, в 2008м она стоила еще дороже. Потом где-то в 2014м цены упали где-то в половину.
Карамбулкул• 15 сентября 2023
Ответ дляПочекуха
Три недели это ерунда. Ищите спокойно, не торопитесь хвататься за первое попавшееся
Carin• 15 сентября 2023
Автор, живы Ваш супруг и мама благодаря Вашим усилиям и заботе, это не оценивается и сотнями тыс. Ремиссии им пожизненной, а Вы не обращайте внимание на снобистых идиотов.
Isa Dora• 15 сентября 2023
Автор по ходу так живут % 90.
Остальные 5 реально богатые и оставшиеся 5 бедные.
Воздух в банке• 15 сентября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Только вчера с мужем обсуждали - в 2004 у нас в городе можно было квартиру за 4000 дол купить. Двушку
А в Киеве в 2004 за 25000 на этапе котлована, тоже двушку, или убитую двушку на вторичке. А в 2006м уже за 100 с лишним тысяч.
автор Я б такое не носила, но продаю • 15 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Дочитала до онкологии и дальше весь текст мимо глаз прошел. Я просто очень рада за вашу семью, что и муж, и мама смогли побороть онкологию. Мой папа и дядя умерли от онкологии. Сейчас болеет свекровь и такие рассказы, очень вселяют надежду! Удачи вам!
А по теме, как говорится от сумы да тюрьмы не зарекайся
У чоловіка надії не було. Там фантастична історія,як знайшовся лікар. Нажаль він виїхав в Москву. І мама лікувалася в обласній лікарні. Але в неї рак грудей і давали велику надію. Груди видалили. Зараз перевіряється періодично.
Але нажаль, моя рідна сестра у віці 8 років пішла і мій брат в 36.
Онкологія - це лотарея життя(((
Колишня муза• 15 сентября 2023
Ответ дляПочекуха
Понимаю вас
Смотрю вакансии и просто слов нет
Либо зп неадекватно низкая типа 10000 либо требования неадекватные за зарплату выше 20
Либо лохотроны
Ответ дляЗасомневаю
читали книги Наполена Хилла ’Думай и богатей’ и Роберта Кийосаки ’Богатый папа, бедный папа’?
Звісно читала. Зто ж їх не читав. Чувакі непогано піднялися саме на книгах, а не на тому про що вони пишуть.
Ответ дляЛасковая_львица
Зараз культ успішного успіху
Все це давить на мізки
Я машину купила і радості не відчула, бо на фоні інших відчуваю себе ніким, бо збирала на неї , відклала, обмежувалась десь
Я вас розумію.
Ответ дляВладанна
Я знаю одну семью, где был хороший доход от бизнеса, начался ковид -пошёл спад, с войной всё рухнуло..
Жена поехала работать заграницу, муж после инсульта смотрит за ребёнком..
Второй случай, мой близкий родственник, был отличный доход, дорогие авто и прочее.
Из-за последних событий остался с голой жопой, авто разбил, квартиру обворовали..
Жизнь непредсказуемая...
Нажаль, життя не передбачуване.
Ответ дляЗасомневаю
успешных бизнесменов бывших не бывает
Бувають. Вони теж ламаються. Бувший бізнесмен володар молокозаводу і групи складських приміщень, вже 10 років бомжує.
Флюорография гуся• 15 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
В Киеве в 2001 примерно взяли однушку хорошую на Печерске за 11000$ , и маму уговаривали продать аж на 3000$ дороже )) шоб заработать. Спасибо, конечно, но нам хватило мозгов отказаться.
Засомневаю• 15 сентября 2023
Ответ дляАнчо Ус
При чем здесь фин дир? Вы уровень жизни долларового миллионера понимаете?
при том что у человека, способного заработать миллион есть мозг, чтобы не посвещать в свои реальные дела куму

кстати миллион дол это не так уж и много, а затраты состоятельного человека в мес составляют +/- 30 тыс дол
Ответ дляАноним_1857
А толку, что у нас всё было до войны? Три квартиры, сбережения и планы на будущее. В один дом прилетело под подъезд, нет окон и стены, во второй дом прилетело, нет всего подъезда, включая квартиру, третий дом ттттт пока стоит.
И мы в 43 начинам всё с нуля в другой стране. Но мне всё равно кто и что считает и думает, жизнь очень непредсказуема.
Нажаль, ще є і обставини війни, що можуть всі здобутки відібрати.
Ответ дляЦветочница
Здоров´я вам, це найголовніше, усі живі, руки в ноги і вперед. Хто хоче, доб´ється, це я точно вже знаю. Головне йти до своєї мети.
Дякуємо. Йдемо.
Засомневаю• 15 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
может это его осознанный выбор
Ответ дляАнчо Ус
Я читала про папу) херня
Ну чого ж херня. Авторі книгі непогано фінансово піднявся.
Анчо Ус• 15 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Для автора - согласна. Для читателя - полная ...
Уравнобешенная• 15 сентября 2023
Я бы не стала обращать внимание на советчиц - тут и общественным транспортом пользоваться зашквар, но тем не менее он не пустует, и на рынках много людей, и в Новусе товарами со скидками интересуются отнюдь не бабульки как это было до войны.
Желаю Вам наладить Ваши дела!
Ответ дляПусин Кукин
Я знаю, мене зараз тапками закидають, бо порадниці усе виключно самі зробили і заробили.
Але дуже багато залежить від того якій ’’старт’’ людина отримала в житті і де географічно проживає.
Автор пише про з/п 15-20 тис як про незначний заробіток, а в маленьких містах за такі гроші вакансії нема.
Я знаю, що не має. І не кажу, що ми бідуємо. Але моє оточення заробляє більше, тому і здається не значним.

А так ви праві. Старт, корисні знайомства, обставини.
Ответ дляКолишня муза
Все очень нестабильно и непредсказуемо
Меня сейчас сокращают с работы - заменяют искусственным интеллектом
Ого. Співчуваю.
А моя сфера діяльності неактуальна до кінця війни. Я почекала півроку і зрозуміла, що потрібно міняти щось в житті.
Млинець Мій• 15 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Онкологія - це лотарея життя(((
У свекрухи теж грудей, виявили на ранній стадії, то ж маємо надію. У дядька онко голови, тому шансів навіть не давали, хоча дадько був з грошима. У батька онко легенів, але він багато курив, потім почався кашель курильщика, але він продовжував курити, лікарі сказали, що цей постійний кашель+куріння й спровокувало онкологію. Виявили аж на останній стадії. Вилікувати не вдалося. Але добре, що є такі історії, як у вашого чоловіка й мами. Дуже співчуваю щодо сестри та брата.
Пусин Кукин• 15 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ого. Співчуваю.
Турізм?
Ответ дляХочу в БАНю
Я вообще считаю ,что у каждого своя судьба .
Есть такое понятие как фортуна ,кому-то улыбается ,кому-то нет ,кто-то вообще в земле гниёт ,а были планы ,а хотелось жить.
Всё относительно в этой жизни
Іноді, я теж схиляюся. Що закладено, те і буде. І ти можеш 10 раз обійти дорогу, а вона все одно приведе туди куди потрібно. Чи з гарним результатом чи з поганим, а буде так, як має бути.
Ответ дляЗасомневаю
извините, что грубо, но осел тоже много работает

вам надо разобраться с системой мышления, послушать/почитать истории успеха
Ну знаєте, читала не оду історію успіху. А ось систему мислення воно не змінює. Може конкретно щось порадите почитати для мислення? Буду вдячна
Ответ дляПочекуха
Я вас розумію.
Співчуваю.
ХуАнита• 15 сентября 2023
Так а що ви маєте? Робили робили, бізнес і зарплати. Як можна не купити житла?
Ответ дляCarin
Ні, я не звертаю. Просто цікаво спостерігати і самій роздумувати, а чому я не можу більше?
Ответ дляIsa Dora
Автор по ходу так живут % 90.
Я з вами згодна. Тільки на зовсім бідних я постави ла 10% у війну.
Реально у людей такі ситуації бувають, що не своїх ресурсів не вистачає їм допомогти, хоча бі їжею.