Шикаю і викаю• 15 сентября 2023
Як проходить ваша п´ятниця?)
Я сьогодні з 15 зробила собі вихідний, скасувала зустріч і англійську. Передивилась секс і місто, зараз секс і місто2 включила, відкрила брют... кайф))
Файна дівка• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Можете починати
Телевізору нема, а на маленькому екрані не хо дивитись
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Ні магу....стидаюся..там розмір G..А на порадниціі сіськатиз булять)))
В мене -1, я не буду, чесно)
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляGouache
Стомлена після роботи, як коняка. П´ю чай, надіюсь не захворіти на ковід, після контакту. Із задоволенням ще б щось з´їла, але ті зайві кг
Бахніть вітамін с та цинк,не шуткую!!!
Дуболом• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Головне щоб я далі не почала показувати ніжню білизну
😁ахаха
А вы показывайте, хоть на фигуру стройную посмотрим))
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляGouache
Зранку зїсте)
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
В мене -1, я не буду, чесно)
То що???Мо поділитися?Все життя хотіла розмір максимум 1))))
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляДуболом
😁ахаха
Нє, я стільки не вип´ю
Мир Мир Мир!• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Ааа,пішла душа в загул:п´ю винце-хто зі мною,усі на здоров´я і на щасливе життя
Я с вами)
Будьмо)
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Неправда.
Дуболом• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Моя мамулька такі робить
Я ще в свої 44 недоросла до голубців. Максимкм перці
По этому фото почему то подумалось лет до 35))
Ms. Искренность• 15 сентября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Це міжнародний сайт?
Не знаю, я там не була, тільки від подруг чую, я взагалі тільки місяць тому до сайту знайомств дозріла при моїх 10 років самотності)) відчуваю ще довго буду наступні кроки робити
Мир Мир Мир!• 15 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Обычная. Возраст тоже берет своё, к сожалению, как бы я не сопротивлялась
Ну не скромничайте)) все у вас хорошо)
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Новою поштою?
Марс атакует• 15 сентября 2023
Впервые за 6 лет ощущение, что я одна, хотя живу с мужчиной, и все мои проблемы это только мои проблемы. Не понимаю, что я здесь делаю. Я так устала... хочу на ручки и наконец то быть девочкой. Хотя ни с одним мужиком я ею так и не стала. Все сама, блин, не могу, устала. Сори, я просто поныть. Сижу на балконе, пью ром с колой и смотрю на красивый ночной город. А ещё мне в понедельник к маммологу, и я очень боюсь, что там рак. А у меня дочери только 12 лет и я ей очень нужна
Добродійка• 15 сентября 2023
У меня был хороший день - прокатилась на велике на рынок, купила вкусных слив, овощей, заглянула в Аврору за мелочами для кухни. Дома поняла, что все сливы не съем, и залила две банки компота на зиму. День пролетел быстро, сейчас смотрим Ютуб с молодым человеком, который на фото
Мир Мир Мир!• 15 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
Я теж не дивилась. Мені 40)
А посмотрите) сериал прикольный)
Ждушечка• 15 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
Я теж не дивилась. Мені 40)
Та ну!
Влаштуйте собі задоволення. Серйозно. З перших серій може і не зачепить, але не кидайте. Цей серіал розпробуєте з серії четвертої. Це класика і легенда
Майор Медуза• 15 сентября 2023
Возвращаемся с отдыха в Болгарии
, хотелось бы ещё на недельку остаться, но увы.
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляДуболом
По якому? Я не виставляла, тільки трулі))
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Новою поштою?
Ми ,українки,винахідливі)))Навіть Укрпошта витримає наше замовлення)))))
Ждушечка• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Нєєє,голубці наші,з кулачок)))
Я терпіти не можу маленькі голубці, люблю щоб на весь листок. З´їв один і наївся. Оті пальчики аж бісять
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну не скромничайте)) все у вас хорошо)
Нет, пишу правду. Лицо сдает, и тело...это видно, возможно по фото нет, там платье длинное, но мне точно видно.
Файна дівка• 15 сентября 2023
Ответ дляЖдушечка
Та ну!
Маємо переїздити і буде куди телевізор поставити. Як тільки його куплю, обіцяю, що почну дивитись.
Ждушечка• 15 сентября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Не самый лучший выбор. Возьмите нормальный виски.
То і ціна там нормальна. А так за 250 грн пайдьот. Реально смачно
ИграйМойГормон• 15 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Схудла на 3 кг за 2 тижні, щодня йога, відмовилася від алкоголю і білого хліба, раділа. Подруга запросила купити пару рослин і наполягла на тому що мені конче необхідно покуштувати тістечко Wolfenbütteler...ось лежу тепер і думаю, яку ж цифру побачу завтра на вагах 😜
Завтра? Так швидко не побачите. Через декілька днів
Ms. Искренность• 15 сентября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Может, не стоит? А то будет: мальчики, кому я там вчера в любви признавалась, - отбой
Ха, на тверезу голову я ніколи не зроблю ніяких кроків (( от вчора одному лайкнула (пила мартіні, не осуджуйте, що часто,) день пройшов мовчить, а навіть і відповів би , ніхто ж не примушує далі спілкуватися))