Файно Замало• 15 сентября 2023

Яка у вас колекція парфумів?

Дівчата, кидайте фото своїх парфумів, хваліться своїм багатством☺️ Знаю, тут в багатьох шикарні аромати є, сотні, десятки🙈 дайте хоч глянути на вашу красу)) в кого 2-3 флакончики-це теж колекція початкова, також показуйте! Тема для підняття настрою і гарного вечора.❤️🥰
Некомильфо• 15 сентября 2023
навіщо?
АфродитаПетровна• 15 сентября 2023
Показывать нечего. Вся моя коллекция парфюмов - это парфюмерная вода Yves Rocher Sel D´Azur и миниатюра парфюмерной воды Yves Rocher Mon Rouge. Флаконы у них обычные
Своего не предлагать• 15 сентября 2023
После Европы отказалась от парфюмов. Там оказывается это прям дурной тон. И в общественные места нельзя душиться, это только арабы таким страдают
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Мені рідко що подобається, тому колекція маленька. Kilian Angel Share, Good Girl, Memo Madurai, Amouage Honour і класика Chanel Cocomademoiselle Elixir.
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
навіщо?
А вам зовсім не цікаво подивитись? Отримую естетичне задоволення від гарних флаконів
АфродитаПетровна• 15 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Да ладно?! А куда можно?
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не особливо любите парфуми? Віддані одним і тим же? Чи тимчасово не має можливості на покупку?
АфродитаПетровна• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Я даже этими практически не пользуюсь. И не покупала их. Мне их подарила близкая родственница
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Гарні! Теж маю Kilian Angels і Good Girl, люблю і зараз якраз їх час❤️ А Мемо дуже хочу потестувати також)
Своего не предлагать• 15 сентября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Да ладно?! А куда можно?
Я так и не поняла. Но в гости точно нельзя. Приносить свои особенно резкие запахи это не культурно, тем более если могут быть аллергики
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Мемо гарні але літні. Я з Сша замовляла, там дешевше набагато.
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Цікаво чи є тут любителі Ганімед? Купувала пробник і мене вивертає від цього запаху…
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ого…дивно🙄 звісно, я знала про парфумерний етикет, що парфуми не повинні ’кричати‘ і ’йти’ попереду тебе))) тобто інтимні аромати, близько до шкіри. Але щоб зовсім не користуватись, я б так не змогла😏
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я, обожнюю всім серцем❤️
Удальонка• 15 сентября 2023
Никакая.. Мне и одних бы хватило,но нет возможности купить
Не любовница• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я їх не чую на собі зовсім
Луковая• 15 сентября 2023
Я бежала из окупации без духов . Вся коллекция так там и осталась . За это время купила молекулу 07. И Carolina Herrera зеленые . И на лето отливает 5 мл брала Aqua media cologne
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А з якого сайту замовляли? Може і я подивлюсь там ☺️
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Я, обожнюю всім серцем❤️
Я пару раз наносила, надіялась що щось поміняється і вони мені сподобається, але чула не сталось(((.
Не любовница• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спробуйте після гарячого душу на мокру шкіру.
фрау Гітта• 15 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Да прямо)
А для кого их тогда продают в каждом магазине с косметикой и парфюмерией?)
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляУдальонка
Бажаю вам пошвидше купити флакон бажаних парфумів і не один!🛍🎀
Удальонка• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Спасибо,надеюсь что когда то так и будет
Рассказница• 15 сентября 2023
Це я сьогодні дістала осінньо-зимові аромати. Такий в мене трохи творчий безлад, завтра вже наведу порядок)
Не любовница• 15 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Да прямо)
В офіси деякі не можна, пише в контракті, а так всі користуються .
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Ебай
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Я їх не чую на собі зовсім
Ой, а на мені вони неймовірні! Дуже ніжна замша, цитруси, прохолода…кайф🥰
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Я їх не чую на собі зовсім
Нічого собі, вони навіть водою з милом не змиваються одразу…
Не любовница• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Всі навколо чують, а мені пшик і все. Нічого
Не любовница• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чую на подушці запах, на одязі, а так - зовсім нічого