Душа Лисиці• 16 сентября 2023

Як ви думаєте, яким чином закінчиться війна? Що буде з Украіною потім?

Про «коли» - не питаю. Цього ніхто не знає.
А от як - цікаві думки.
Мені здається це станеться якось неочікувано. Чомусь думаю, що щось станеться на росіі.

А ще цікаво, що буде з Україною? Чи будуть відбудовувати вщент зруйновані міста типу Бахмут? Чи буде депортація біженців з ЄС?

Часто про це думаю.
Але чи взагалі збережеться світ в тому вигляді як зараз…
AnnaOst• 16 сентября 2023
З кожним днем війни все меньше вірю в перемогу і все більше боюся що все закінчиться якимось розореним договором типу мінських угод, який по факту заморозить конфлікт. Хочеться вірити що там на росії якийсь пи***ць почнеться, але не віриться вже.
Чоловік мій більш оптимістично налаштований, вірить у перемогу на полі бою через пару років
СhanelKa• 16 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Для наших біженців можлива не депортація, а навпаки репатріація. Це коли для них і підьги і плюшки, лиш би вернулися.
поки я сама собі ніяк не уявляю можливість такого.
Тут хоть би, в першу чергу, забезпечити тих, хто залишився без житла, роботи плюс ВПО, як це буде - то і на тому добре
Leeloo_aloha• 16 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Украина прекрасная страна,все есть у нас для жизни.Это наша земля,это наш дом,мы тут хазяева.
Клімат і земля прекрасні, а держава як господарчо-економічний суб´єкт?
СhanelKa• 16 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Получаем ф16 и дальние ракеты.Предупреждаем кацапов-или убираетесь с нашей земли или начинаем бомбить вашу Курскую атомную или Волгодноскую АЭС или еще какую то,куда достанем,а их дофига налеплено.Розу ветров учтем.
умови, на яких дають F16,
ми можемо їх використовувати поза наших кордонів
Карина2020• 16 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Сто пудово.Зачем русским Украина,если у них в военкоматах ни одного добровольца?
У них не ловят людей на улице, а у нас ловять, тех кому Украина не нужна.
СhanelKa• 16 сентября 2023
*Не можемо
miya ya• 16 сентября 2023
Ответ дляСhanelKa
умови, на яких дають F16,
Блинкен (сегодня новости) сказал,дальние ракеты даем и куда хотите направляйте
Cvet_ОК• 16 сентября 2023
Про таке поки не думаю, але як завжди вірю в свій НАРОД і кожного дня подумки звертаюся до тих, хто в полоні, хто був насильно вивезений зі своєї землі, хто в окупації, щоб боролися і трималися за своє життя так міцно,як ніколи до цього, бо сама темна ніч перед світанком
miya ya• 16 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
Я не видела ловцов у нас .Никогда.В инете видела беспредел тцк или когда то тцк матом посылали.Повестки даже не видела,как вручают.Недавно был День города Одессы,на видео мужчин море
Ночка_темная• 16 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
надеюсь он не будет корректировать прогноз по ходу, как это многие делают после того, как их прогнозы не сбываются?

Но мне тоже кажется, что война закончится как-то внезапно и неожиданно.
В этой войне такое уже повторялось не раз.
Поки що не коригує, я взимку- навесні багатьох слухала, що пророчили блискавичний суперконтрнаступ, лише цей казав що активного наступу не бачить, відвоюємо в цьому році дуже мало і повернеться майже все невоєнним шляхом.Весною я думала що якраз він чепуху городить з відсутністю активного наступу але вже влітку змінила думку, переслухала всі прогнози його з початку війни і поки що довіряю. Зима буде легша ніж осінь, за його словами і жаху такого як в минулому році з електрикою не буде.Блискавичного розцвіту економіки також не буде, буде важка праця, в його порівнянні як ніби занедбаний інтелектуально і не дуже вихований учень прийшов в клас доглянутих розвинутих інтелектуалів(Україна до співпраці з Європою) і йому там доведеться адаптуватися і дотягуватися до рівня інших
miya ya• 16 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
Ну а почему русня панически боится мобилизации .На проперженном диване все патриоты,а военкоматы пусты
Nata2907• 16 сентября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
’Термин «черный лебедь» используется для описания неизбежных экономических, политических и социальных катастроф, которые невозможно предсказать. Его автором является бывший трейдер с Уолл-Стрит Нассим Николас Талеб’. Президент рашки помрет, начнется грызня за власть и гражданская война.
А кому там драться за власть ? Все сильные противники уничтожены
miya ya• 16 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
На немочных зеках войны не выигравают и захват страны не делают
СhanelKa• 16 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Читайте новину до кінця
Бажано на мові оригіналу
Ви нагадуєте дешевий телеграм канал з гучними заголовками
Peres Lal• 16 сентября 2023
Ответ дляНочка_темная
Жовтень +- на параші щось станеться, що похитне хуйлову владу, до весни це все буде якось розвиватися(тобто влада деградувати) і навесні параша сама зробить жест доброї волі віддавши нам крадене аби не котитися далі у прірву.Це все зі слів астролога, якому довіряю по політ прогнозам і особистому зверненню.Та і багато інших пророчать хуйлу неприємності восени
Если б хоть один из них ответственность за свои прогнозы нес. Молоть можно что угодно, прогноз 50/50 % (или совпадет, или нет). Если не совпадет - звезды, карты или кофейная гуща ошиблись, если совпадет - гадалка илм астролог молодец, чо. А что предсказывают архитектор, художник, дирижер, композитор? Думаю, на нотах тоже гадать можно, дурачье все схавает.
miya ya• 16 сентября 2023
Ответ дляСhanelKa
Читайте новину до кінця
Бажано на мові оригіналу
Я промолчу кого вы нагадуете РБК-Украина
Намекает на ATACMS. Блинкен заявил, что Украина сама выбирает цели для атак УНИАН
Блинкен: Украина сама решит, как ей лучше применять ракеты ATACMS
еники-беники їли вареники• 16 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
Удалено администрацией...
А люди и не воюют за страну, за страну могут воевать ну разве что ура-патриоты у которых всё классно, а то что не классно то не на часі. Но я надеюсь таких становится всё меньше.
Люди воюют за свои дома в которые решил ворваться какой-то пидр, за свои семьи, чтобы жена/дети были целы и невредимы, за свою свободу.
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
противоречит)
вы пишете о людях, которые мешают и путаются под ногами, пока ’взрослые’ решают, где чья территория будет.
На самом деле - люди - это основная угроза для путина. Это то, благодаря чему у нас в Киеве еще не размахивают триколором такие как шуфрич.

Зачем ему территории? Они свои Китаю без войны раздают. Им нужно уничтожить государственность и украинский народ, а не захватить новые территории.
Это же идеологическая война, даже не война за ресурсы.
Если бы были нужны и важны люди - этой войны бы вообще не было. Она бы не случилась.
Lizavel• 16 сентября 2023
Ответ дляМарипосса285747
Депортация У людей уже другая жизнь, оставьте их в покое
Ну, вы в темах своих вообще пишете НА Украину...все с вами ясно
автор Душа Лисиці • 16 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Правда их за км видно?)
Да
СhanelKa• 16 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Чому ж
Не мовчіть
And it´s up to them to make decisions about what can be most effective when it comes to restoring their territorial integrity. In line with our own policy, we do not encourage or allow the use of our weapons systems outside of Ukraine- Blinken said.
Вмикаємо трошки мізки,
що вони знімають з себе повністю відповідальність після передачі.
Тобто, якщо що не так, - і долетіло трохи далі, НАТО - не причому
Розбирайтесь самі
Але, то очікувано і абсолютно логічно
miya ya• 16 сентября 2023
Так все плохо,так ужасно,что цены на соседние участки за войну в 2 с половиной раза поднялись и люди гребут и я не западная и квартиры,дома не в 2 раза.но поднялись и люди гребут.Цена в долларах.
автор Душа Лисиці • 16 сентября 2023
Ответ дляMary-S
Буде не дпортація а закінчення тимчасвого захисту і настанова покинути країну протягом певного терміну. З великою вирогідністю нададуть дуже хороші умови для отримання робочих віз. Багато знає мову інших країни на певному рівні то ж враховуючи після воєний стан зможе там шукати роботу. Спочатку буде важко, потім стрімкий злет. 2024 буде вирішальним..
В кого стрімкий злет?
автор Душа Лисиці • 16 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades

Так, вони це люблять і практикують. Та ж сама Діана. Вже мене заблокувала в чаті :)
Дана-Нирвана• 16 сентября 2023
Ответ дляДуша Лисиці
Я от нее отписалась, врет.
Christ1na• 16 сентября 2023
Головне щоб ми не втратили свою ідентичність. І наші діти не повторили наших помилок.
Wendy Rhoades• 16 сентября 2023
Ответ дляНочка_темная
а що це за астролог? мені його прогнози вже подобаються)
Wendy Rhoades• 16 сентября 2023
Ответ дляPrervana
так они не нужны, но очень важны) потому и пытаются уничтожить.
Ночка_темная• 16 сентября 2023
Ответ дляPeres Lal
Прочитайте назву теми і не сходьте на гівно з-за того, що хтось по ній висловився.Вважаєте себе не ’дурачьем’,то навіщо зайшли сюди почитати думки людей, які, як і астрологи, будуть висловлювати свою думку і не нести за це абсолютно ніякої відповідальності?
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Ну вы это ставите причиной, а я - следствием. Вот и вся разница