Свій варік• 16 сентября 2023

Допомога від держави якщо батько не сплачує аліменти

Добрий вечір. Чи є якась допомога від держави якщо батько дитини не сплачує аліменти? Були з чоловіком 13 років разом, все було добре, але зв´язався з поганою компанію і підсів на наркотики. Пробувала його рік лікувати, але нічого не допомогло, тому розлучилася. Зараз його ще зловили на вулиці з наркотиками, перебуває у СІЗО, але скоріше за все посадять.
Чи є якась допомога від держави чи я повинна сама забезпечувати свою дитину?
KaterionOK• 16 сентября 2023
Якщо ви подасте на аліменти, і він не буде їх сплачувати понад 6 місяців, і буде внесений в реєстр боржників, то держава буде вам сплачувати замість батька 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку

Послушная• 16 сентября 2023
Ну, а кто вам должен их выплачивать? Сосед, за вашего мужа...такое уже
Червона рута• 16 сентября 2023
Звісно самостійно забезпечувати. А як ще? Ваша дитина - ваше забезпечення!
Куколка-мяуколка• 16 сентября 2023
В 2008 году на годовалого ребёнка государство мне платило 120 гривен. Уже не помню куда именно я обращалась. В собес или куда-то ещё
Пожмаковна• 16 сентября 2023
Щось може давати,але враховується дохід ваш.Якщо достатній,то нічого не буде.Але якась тисяча може й можлива.
пані Солоха• 16 сентября 2023
Причем тут держава к мужу-наркоману?