Жена миллионера• 17 сентября 2023

Лезут коренные зубы с пятнами

К стоматологу на среду записались, но вдруг кто то сталкивался- у ребенка лезут коренные зубы, два с желтыми пятнами, нижний - сказали может из-за травмы такой (вывернул молочный в 1,5 года), а вот сегодня заметила, что и с верхним такая проблема((( Кто в курсе, что это, можно что-то сделать?
ЛюблюДевчонок• 17 сентября 2023
Не стикалася,автор,стоматолог може допоможе.

ФрекенБок• 17 сентября 2023
Гіпоплазія емалі, напевно
автор Жена миллионера • 17 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так, записалися, але нервую, так хочеться, щоб не було у нього проблем, ще і спереду, так видно буде
Просто каралева• 17 сентября 2023
Автор, скорее всего вычистят и пломбы будут как только зуб дорастет... гипоплазия эмали никак не лечится.
Ответ дляПросто каралева
Понятно, спасибо большое!
Просто каралева• 17 сентября 2023
Автор, а ещё рекомендую поменять стоматолога, вижу что у ребенка жевательные зубы посеребрили. Это не самое передовое решение, мягко говоря
Alex_Kri• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
не вижу там серебрения
Просто каралева• 17 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
не вижу там серебрения
А это что?
Alex_Kri• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
А это что?
после серебрения зубы становятся просто черными, а здесь металл коронок

Просто каралева• 17 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Черным становится только место где кариес
Просто каралева• 17 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Коронки в 7 лет на молочные зубы это конечно сильно
Alex_Kri• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
и намного раньше ставят, есть детские коронки
Gvenna• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
Роблять таке малятам
Наприклад
Сама собі лікар• 17 сентября 2023
Было у племянницы, перед этим были проблемные молочные, это дисплазия эмали.Назначали гели для укрепления и насыщения эмали микроэлементами, внутрь витамины - минералы, курс фторлака для укрепления.Не
пломбировали точно, но нужна консультация, все индивидуально.
месяцкие• 17 сентября 2023
Гипоплазія емалі, реставрація. В мене в дочки на передньому зубі робили. На жувальних плями білі не змінюються поки не чипають. А на передньому спостерігали, а потім реставрація. Все залежить від степеня пошкодження.
vmdd• 17 сентября 2023
Дефицит витаминов C, D, A. Дефицит минералов: кальций, фосфор, магний, фторидов натрия, бора.
Теперь тут как тут будут впаривать реминерализацию зубов через зубы. Это неправильный способ. Реминерализация зубов должна быть через желудок чтобы все эти минералы и витамины поступали сначало в кости, а дальше в зубы.
Сарафанное радио• 17 сентября 2023
У доньки таке було. Верхня 3-ка і нижня 6-ка. Нижній одразу почав кришитися, то ми, починаючи з 7-ми років, його постійно рятували, кожні пів року ходили на перевірку, постійно оновлювали пломбу. Біда була у тому, що пломба була ідеальною, а викришувався сам зуб навколо. Лікар дуже хороший, вся родина моя у нього, то казав дотягти до 14-ти років треба, а тоді можна вдіти коронку. Не встигли, почалася війна і якраз зуб розколовся надвоє, потрапили не одразу до лікаря. Далі запломбували огризок того, що лишилося, щоб зберегти місце і не поїхав зубний ряд...Але то було тимчасове рішення, нас одразу попередили, що ненадовго. Вистачило на рік. Потім довелося взагалі зуб видалити. Тепер стоїть питання про імплант, але його до 18-років ніхто не поставить, треба чекати, зараз майже 16. Верхній зуб не трогали, тільки спостерігали (за порадою лікаря) років до 13, потім він почав кришитися і ми одразу поставили пломбу. Все добре з цим зубом, жодних проблем вже кілька років.
МЕСТО_Встречи• 17 сентября 2023
У меня у сына такое. В 15 лет сделали реставрацию на 4 передних зуба. Остальные были отличные.Гипоплазия эмали.
Снідаю авокадо• 17 сентября 2023
Нічого не зробите, стоматолог скаже спостерігати. Потім напевно пломби. У моєї доньки схожа ситуація, але плями не жовті, а білі, вони менш помітні. Ніяких травм не було, а зуби такі вже прорізались. Молочні були ідеальні.

Снідаю авокадо• 17 сентября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А у вашого сина були схожі плями чи менш помітні, білі? Реставрацію робили із естетичних міркувань чи щоб зуб не руйнувався?
МЕСТО_Встречи• 17 сентября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
У нас были похожие пятна и плюс белые. Реставрацию делали из эстетических соображений.
Ответ дляСнідаю авокадо
Дякую!