Не за Будка• 17 сентября 2023
Завтра подаю на розлучення.. 25 років разом були..
Залишаюсь з сином 12 років і з/п 15000, старший вже живе окремо, але навчається на 3 курсі універу і платив чоловік за його навчання, а це 4300 в місяць.. квартира моя, але я не витягую нічого по фінансах😭 як ви викручуєтесь?? Знаю що мій 100% буде робити на зло.. вже погрожує винести з квартири те, що він купив(( телевізор, холодильник, пральну машину, двоспальне наше ліжко ( каже що я, як собака буду спати на підлозі) і це все при дитині!! ( син пішов на вулицю зі словами: я йду гулять, не тому що друзі кличуть, я йду від вас і ваших криків😭😭😭) серце не витримає моє..
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
І так, про аліменти не забудьте на меншого. А старший може вже сам підробляти, якщо батя упреться платити за навчання.
а чего это старший должен подрабатывать, пока учится папа обязан платить алименты
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Военный?
Ні, в сільському господарстві працює
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Піднімайте всіх, батьків його, родичів, хай іде до них
Мама тільки в нього, 80 років.. похуй їй на все.. і я сирота, захисту нуль((
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Не нийте а пошліть і все, сам розбереться де йому жити. Житло ваше
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Офіційна 23 к, не офіційна і 40+ буває
ну так с официальной и получите на двоих детей столько сколько он вам и отдавал в семью
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Автор, обнимаю вас
Алкашка -это путь в никуда
Мой при хорошей должности и заработках , допивался до скотского состояния
Дошло уже до унижения моего
Ой как вспомню
И причём , у него не было проблемы
Он ни хера не помнил , что творил
А утром я была дурой
Алкашка -это путь в никуда
Дошло уже до унижения моего
Ой как вспомню
И причём , у него не было проблемы
Он ни хера не помнил , что творил
А утром я была дурой
Спасибо( у меня всё так же.. я дура, дети рукожопы и это я их так воспитала((
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Я і на матросі посплю)) так шкода своїх років(((
лучше позже чем никогда
двоих же вы родили, значит не было все так ужасно как сейчас
муха в кедах• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Працює... але це його не стримує. Все що заробляє, 50 відсотків на харчі, а 50 на пойло((
Вибачте, що питаю просто хочу зрозуміти для кого , що значит сильно бухає.
Пє кожан день ? Водка в якій кількості?
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Ви пишете жалко років, а дітей вам не шкода, чого вони це все повинні бачити
Взагалі розлучення то діло останнє, бумажки можна оформити в любий момент. Головне аліменти і вигнати його до мами
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
очнитесь, вы уже тетка здоровая, у вас уже у самой 2 взрослых детей, какой захист?
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Підтримую, дуже вірні слова
Чемна панночка• 17 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Пє кожан день ? Водка в якій кількості?
Вопрос не мне
Но расскажу о своем
Бухал на выходных и во всех путешествиях
С утра , уже днем был в говно
Позорился и меня позорил
Долго не могла ему донести
Когда пришла война уехали и я прозрела
Что можно быть в несозависимых отношениях
Потому что я всегда была «фригидной» , «никому не нужной», «несущей бред» после его скотских загулов
Но расскажу о своем
С утра , уже днем был в говно
Позорился и меня позорил
Долго не могла ему донести
Когда пришла война уехали и я прозрела
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Пє кожан день ? Водка в якій кількості?
Кожен день.. він працює в день і в ніч.. після нічної зміни чекушка і два літри пива, після денної зміни, літр горілки і два літра пива.. в вихідні я не рахую, бо там все в перемішку і багато ((
Ненька наша• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
а для чого ви при дитині влаштовуєте спектаклі?
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Боже, як в такому житті можна жити
Це постійний перегар
Фу аж згадала своє життя
Надіюсь ви не просто пожалієтесь тут і будете жити по накатаній
Це постійний перегар
Фу аж згадала своє життя
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Як він ще на падох від такої кількості
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Ну не захист, а підтримки нуль.. ви ж не одна у цьому світі?? Правда ж? А у мене тільки сини, і я вдячна всесвіту за них!!!
Ненька наша• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
матрос чим завинив?
Проня_Прокоповна• 17 сентября 2023
А чого вы ноете?
Все ж прекрасно
Пусть пиз..ет гавно такое
Замки сменить , все дележк через суд
Это они кричать только громко умеют, а до суда ж еще дойти надо , и чтото делать
С собственного опыта пишу. Только орал, рвал рубаху что чуть ли не завалит.
В итоге сдулся..
Все ж прекрасно
Пусть пиз..ет гавно такое
Замки сменить , все дележк через суд
В итоге сдулся..
Луноликая Вика• 17 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Старший вже може і заробити на своє навчання, не переживайте, все буде добре, витягнете
Старший то может и сможет, но почему папа должен перестать платить за обучение? Он что с ребенком разводится?
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
одна, я тоже сирота
у меня сын и муж в Украине
а когда я осознала, что я сама ответственна за свою жизнь мне стало легче
ни на кого не надеюсь, ни под кого не прогибаюсь, ни от кого не завишу и толерантность к маргинальным привычкам не проявляю
у меня сын и муж в Украине
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Як він ще на падох від такої кількості
Бля, я боюсь що це генетика(( його дід скакав на конях до 92, дрочив на бабусь, пив і курив все життя))
Та_шо_ж_таке• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
приобретенное в браке делится пополам.не знали?
или у вас своё законодательство?
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
одна, я тоже сирота
у меня сын и муж в Украине
Вашу відповідь зовсім не зрозуміла(( ваші син та чоловік в Україні, а ви де?? Живете вільним життям без них?
Пригаю-цибаю• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
А для чого він 80-тирічній мамі?
Леся Українка• 17 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чоловіка під зад та змінити замки в квартирі
І синачку разом з папашею виперти.
Замість того, щоб підтримати маму, що воно робить ?
Та_шо_ж_таке• 17 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
а шоб дети видели,шо папа вот такой...((
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Дітей більше всього жалко!! З чого ви взяли що не жалко?? Я б тоді жила і далі в тому шлюбі..
Все питаю зарання• 17 сентября 2023
Значит вы приехали правильное решение! Все будет хорошо! Без кровати можно обойтись, а технику в рассрочку купить потихоньку! Зато не будет этого раздражителя рядом! Сил вам и пусть побыстрее все разрешится 💐
Пригаю-цибаю• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
25 років Ви з ним жили і діти в цьому росли - то не жалко їх було?