Не за Будка• 17 сентября 2023
Завтра подаю на розлучення.. 25 років разом були..
Залишаюсь з сином 12 років і з/п 15000, старший вже живе окремо, але навчається на 3 курсі універу і платив чоловік за його навчання, а це 4300 в місяць.. квартира моя, але я не витягую нічого по фінансах😭 як ви викручуєтесь?? Знаю що мій 100% буде робити на зло.. вже погрожує винести з квартири те, що він купив(( телевізор, холодильник, пральну машину, двоспальне наше ліжко ( каже що я, як собака буду спати на підлозі) і це все при дитині!! ( син пішов на вулицю зі словами: я йду гулять, не тому що друзі кличуть, я йду від вас і ваших криків😭😭😭) серце не витримає моє..
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
25 років Ви з ним жили і діти в цьому росли - то не жалко їх було?
Бляха! То не 25 років це продовжувалось ! А останні 2 роки!!
Бешене сарі• 17 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
А с чего вы взяли, что все 25 лет он бухал и был плохим? Мой дед вообще алкоголь никогда не пил. Начал пить, когда на пенсию вышел
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Вашу відповідь зовсім не зрозуміла(( ваші син та чоловік в Україні, а ви де?? Живете вільним життям без них?
я и сын не в Украине, а муж в Украине
Викасикрет• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Знецінення теж 2 роки?
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
Знецінення теж 2 роки?
Ви життя не знали, судячи з ваших коментів(( не пишіть більше..
nabludatel• 17 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
І так, про аліменти не забудьте на меншого. А старший може вже сам підробляти, якщо батя упреться платити за навчання.
На старшого теж можна подати на аліменти. Поки вчиться до 23 років.
Та_шо_ж_таке• 17 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А чого вы ноете?
Все ж прекрасно
Пусть пиз..ет гавно такое
Замки сменить , все дележк через суд
Это они кричать только громко умеют, а до суда ж еще дойти надо , и чтото делать
С собственного опыта пишу. Только орал, рвал рубаху что чуть ли не завалит.
В итоге сдулся..
Все ж прекрасно
Пусть пиз..ет гавно такое
Замки сменить , все дележк через суд
В итоге сдулся..
так ваш бывший не клон мужа автора.
братья и те введут себя по-разному.
Хочу на Балі• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Офіційна 23 к, не офіційна і 40+ буває
А если его сдать военкомату? В мои кони двинет, хоть сыну плюшки
No problems• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Дітей більше всього жалко!! З чого ви взяли що не жалко?? Я б тоді жила і далі в тому шлюбі..
Тобто себе не шкода, аби хата не без… жили б далі? 🫣
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
я и сын не в Украине, а муж в Украине
Ну перечитайте свій попередній комент()
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
??? Тема.. дякую
Солоденька цукОрка• 17 сентября 2023
сил вам це пережити і дійти до кінця позбавившись алкашні.
Бабка-ежика• 17 сентября 2023
Вы на правильном пути.. Сначала будет тяжело, но потихоньку бывший успокоится. Деньги пусть дети просят, а не вы. Вы справитесь!!
Налитое яблочко• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Я і на матросі посплю)) так шкода своїх років(((
Чому шкода? Погані роки були? Усі 25? Навряд чи, просто далі вам в різних напрямках.
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую..
Дай подивлюся• 17 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
А если будет пропавший без вести, ттт? То, что тогда?
Млинці зі смайликом• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Для чого тоді писати років жалко. Їх всім жалко, але їх не повернути. В вашому випадку жалко,що зараз коїться в вашій сім´ї, жалко,що самі Ви фінансово не потягнете. І його дурника жалко, що горілка сильнішою за нього виявилась. Не хоче кодуватися? Або для початку попити йому пигулки Пропротен-100?
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Він не вважає себе алко залежним! Каже що я нічого не розумію, що важко працювати вночі, і щоб заснути треба випити((
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Ну перечитайте свій попередній комент()
и что? он двусмысленный
у меня тоже сын
и муж в Украине
суть в том, что ничего ужасного в том, что вы сама берете на себя ответственность за своих детей нет, привыкните к новой реальности, но чем быстрее вы уйдете от зависимого от алкоголя тем качественнее будет ваша дальнейшая жизнь, а она у вас одна
по крайней мере никто вам вашу жизнь отравлять не будет
у меня тоже сын
и муж в Украине
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
А про роки що не так?? Хіба немає різниці, 15 років шлюбу і 25?? Ви шуткуєте?? Чи не розумієте коли жінка розлучилася в 35, і коли в 45??
Млинці зі смайликом• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Хєрово.
Сил тоді Вам і терпіння.
Поговоріть з ним на трезву про розлучення, спокійно, вирішіть усі спільні питання. Шоб він потім не виносив двері Вашої квартири,в п´яному стані.
Сил тоді Вам і терпіння.
Млинці зі смайликом• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Чого це я не розумію?
Я не розумію чого тих років має бути шкода, якщо біда прийшла зараз.
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Хєрово.
Сил тоді Вам і терпіння.
Говорила( діє на пару днів, і знову зриви..
Налитое яблочко• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Я теж не розумію, як і інший коментатор. Чому вам шкода усі 25 роки, якщо погані були тільки 2?
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Чого це я не розумію?
Вам не шкода 25 років які ви віддали людині, мріяли прожити все життя разом до кінця? І тут згодом 25 років вас життя ламає, то хіба не важко буде??
Не за Будка
• 17 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Яка різниця?? Шлюб в 25 років руйнується.. те що 2 роки аду, то як впливає на розруху 25 річного начебто то міцного шлюбу?
Налитое яблочко• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Авжеж важко, але 23 роки були чудовими і повними щасливих подій, то як можна жалкувати ,що вони були.
Ответ дляДоставучая
очнитесь, вы уже тетка здоровая, у вас уже у самой 2 взрослых детей, какой захист?
а що тьоткам здоровим не потрібнаа підтримка чи що? мені он 42 роки, батьки померли. усі мої друзі навколо з батьками-родичами. тут же справа не в грошах, а просто щоб була якась підтримка, люди, які турбуються про тебе
из желе я• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Мама тільки в нього, 80 років.. похуй їй на все.. і я сирота, захисту нуль((
Автор,подавайте на 2 детей на алименты,тк второй студент.
Не унижайтесь общением с мужем.Он настроен вам делать пакости и толку от общения не будет.
Направьте свою энергию на новую жизнь