Мона_Лиса• Изменено 17 сентября 2023
Що це у дитини між пальцями?
Тиждень тому хворіла з високою температурою. Три дні температурила, потім трохи сів голос, невеликий нежить і на тому все. В четвер уже педіатр сказав іти до школи, але через невелику висипку на животі ще зробили експрес тест на стрептокок. Негативний.
Висипка є і до сьогодні, а зранку з´явилося ще таке чудо між пальцями.
Що це може бути?
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Ще раз передивилася фото, жесті не бачу. Ну якщо вам жесть, то спорити не буду. Допускаю, що можливо комусь жесть.
АфродитаПетровна• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Можем с вами обсудить моё ’недоразумение’, когда научитесь делать как она 😄🤣