Мона_Лиса• Изменено 17 сентября 2023
Що це у дитини між пальцями?
Тиждень тому хворіла з високою температурою. Три дні температурила, потім трохи сів голос, невеликий нежить і на тому все. В четвер уже педіатр сказав іти до школи, але через невелику висипку на животі ще зробили експрес тест на стрептокок. Негативний.
Висипка є і до сьогодні, а зранку з´явилося ще таке чудо між пальцями.
Що це може бути?
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
Антибіотики давали ?
Ні, давала фервекс і ібупром, коли було 39.5
Губка Боб• 17 сентября 2023
Может быть типа потницы на температуру.. пройдёт.. токсины вышли через кожу ,пейте больше воды и чаев для печени и желчного
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляГубка Боб
Так температура була останній раз у вівторок. А з´явилося сьогодні і між іншими пальцями теж починає червоніти
Вкуси мене• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Може бути алергія на ліки.
Або краснуха ( хоть не думаю, вона переважно не дає таку температуру).
Або монокунлеоз.
Губка Боб• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ну это реакция либо печени либо сахар проверить...
К врачу тогда
КоКоКоКоКоКо...• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
У моего ребёнка между пальцами аллергия на сладкое проявляется. После красноты кожа лопается.
КоКоКоКоКоКо...• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
А вы бы лучше не сидели так много га советчице. У вас уже со зрением проблемы
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
Може бути алергія на ліки.
Або монокунлеоз.
Прочитала симптоми, дуже схоже на мононуклеоз. Воно само пройде, чи потрібно бігом до лікаря?
Мама Чели• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
шкода що ми вашим батькам не можемо порадити зайнятися вихованням своєї дитини
АфродитаПетровна• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
В неї нормальний індекс маси тіла, навіть трішки нижче норми. Де ви жир побачили?
Вкуси мене• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
За днів 6 висип пройшов в моєго сина.
Але давала антигістамінні, бо свербіло.
Про монокунлеоз дізналася місяців через 3 , коли на огляді лікар звернув увагу на збільшенні лімфовузли і селезінку.
Направив на УЗД селезінки, потім звільнення від фізкультури на 3 місяці.
Зробили тест в синево на імуноглобулін, він і показав , що був монокунлеоз.
Зараз вже все ок.
Але давала антигістамінні, бо свербіло.
Зараз вже все ок.
В шоколаде• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла• 17 сентября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Удалено администрацией...
годовасик• 17 сентября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Похоже вашим мозгом в детстве забыли заняться
Ушла и Пришла• 17 сентября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Удалено администрацией...
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
За днів 6 висип пройшов в моєго сина.
Але давала антигістамінні, бо свербіло.
Зараз вже все ок.
Але давала антигістамінні, бо свербіло.
Зараз вже все ок.
Педіатр на огляді теж сказала, що збільшені лімфовузли. Прочитала і прям дуже схожий перебіг хвороби.
Дякую за відповідь. Запишу на УЗД.
Бойова• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Дякую за відповідь. Запишу на УЗД.
Автор, зверніть увагу, щоб не шелушилася шкіра на пальцях, бо це симптом скарлатини.
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляБойова
Здавали мазок з горла на стрептокок, скарлатину зразу відкинули.
Вкуси мене• 17 сентября 2023
Ответ дляБойова
Не скарлатина.
Там висипка капець.
Вкуси мене• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Дякую за відповідь. Запишу на УЗД.
Зробіть спочатку тест на імуноглобулін в синево.
Там є пару видів, в лабораторії скажуть, який.
До його результатів не потрібно УЗД робити.
Ушла и Пришла• 17 сентября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Удалено администрацией...
Мона_Лиса
• 17 сентября 2023
Ответ дляВкуси мене
Дякую. Ставили підозру на Жильбера, але аналіз я так і не зробила. У малої ще з минулого УЗД збільшена печінка, по аналізам високий білірубін. Все одно потрібно робити УЗД.