Крим мій• 18 сентября 2023

Підкажіть варіанти роботи для дівчини в якої одна рука погано функціонує?

Порадьте щось, може у кого є ідеї.
Дівчина 18 років, навчається заочно інст.Поплавського , на журналістиці.
Має інвалідність, одна рука майже не функціонує.
Проживає тільки з мамою (батька немає), мама санітарка у держ лікарні..
Мешкають у селі 40 км від Києва.
Грошей катастрофічно бракує. Хоче йти десь працювати, але з її вадою їй усюди відмовляють.
Може хто стикався з такими ситуаціями, чи є ідеї у якій сфері їй підзаробити.
Мотористка• 18 сентября 2023
Будь яка робота, де не потрібна фізична праця чи велика швидкість. Робочрю рукою можна і писати, і користуватись комп´ютером
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
А дикція у неї хороша? Можливо, нехай спробує себе в озвучці? Як варіант, пошукати вакансії. Тим паче, в універі може запитати.
Так просто тоже не возьмут. У меня друг в озвучке, то учился и голос ставил. Просто с улицы, без курсов, образования, такой дикции не будет
автор Крим мій • 18 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Продавец-кассир в небольшой магазин.
Там зазвичай треба коробки важкі розгружати з товаром, вона їх не втримає((
Мотористка• 18 сентября 2023
Ответ дляБез образів
Не може. Там понаписували і бухгалтер і вчитель... люди як з дуба рухнули.
Колл центри розгляньте
Простий бухгалтер виписувати однотипні документи досвід не потрібен, за день можна навчитись
Рання пташка• 18 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Але ж вона пише, користується компьютером?
Цікаво, що вам дала ця відповідь. Бо дівчина може бути ліворукою. Або, якщо права все життя погано функціонує, то вона точно все вміє робити лівою
автор Крим мій • 18 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
так.
Українська Мрія• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Вибачте мене за нетактовне питання, але як вона буде друкувати на ноутбуці — тут радили копірайт, наприклад, якщо в неї рука одна майже не функціонує? Іншою рукою? Це довго і дуже важко, насправді. Ми, ті хто має руки, просто звикли, що нам це легко, а з однією рукою просто спробуйте.
Маєте кращі варіанти?
Якщо ні, тоді навіщо таке писати? Й так зрозуміло, що дівчині набагато важче порівняно з повністю здоровими людьми. Але ж треба шукати вихід хоч якийсь.
автор Крим мій • 18 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Ментально здорова?если да,администратором можно,а потом по специальности.мне кажется отказывают не из за руки
Здорова.
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Продавцом в магазин одежды,консультантом по косметике,продавцом белья
Это сложно будет. Одежду вешать нужно и складывать. Причем, быстро
Марс атакует• 18 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Маєте кращі варіанти?
Я вибачилась одразу за нетактовне питання: Ви не побачили? Чи так і хочеться поагритися з кимось? Я не кажу, що не треба вихід, а вже писала варіанти. Читайте, перед тим, як коментувати.
Алина-1240• 18 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
Здорова.
Еще на островки в трц бижутерию,чехлы на телефоны продавать
Українська Мрія• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Тобто ’здохла’? Люди на ній кошти мають чималі. Ви тексти читаєте всюди. А хто їх пише — копірайтери. Тексти всюди. Звичайно, якщо Ви на біржах постійно, то це каторжна праця за копійки може бути, але маючи хороших замовників постійних або в агенстві працюєте, то можна мати 15 тисяч сміливо. Знаючи, англійську, набагато більше. Просто цій дивчині буде раельно важко копірайтером, на жаль(
Хороших постійних замовників мають зараз ті, хто починав хоча б років 5-10 тому. Зараз вже туди ломитися немає сенсу.
Алина-1240• 18 сентября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Она там не одна будет
personality• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Ви знаєте, що є люди які навіть ногами друкують? Вона одною рукою може друкувати швидше ніж багато хто з тут присутніх двома.
Плюс зараз можна голосовим вводом користуватися, і просто вносити правки.
Без образів• 18 сентября 2023
Ответ дляМотористка
Ні досвід ні освіта. Нащо тоді взагалі вчаться?))) Все так просто
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляМотористка
Да, помощником на первичку могут взять. Либо оператором 1С
Мотористка• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Я часто на роботі одною рукою їм, іншою набираю чи клацаю мишею, вмію обома. Все нормально
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Она там не одна будет
Ей не будут помогать, поверьте.
Алина-1240• 18 сентября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ей не будут помогать, поверьте.
Ей дадут другой кусок работы
ЭмчЭндЭм• 18 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
Ходить нормально.
Взагалі нормальна дівчина, як з села, така проста....
Трохи такий суржик у неї, тому коллцентри мені здається не варіант...
Знайома з такою вадою фармацевтом в аптеці працює
Марс атакует• 18 сентября 2023
Ответ дляpersonality
О боже, дівчата, знаю. Я висловила свою думку та вибачилася за нетактовне питання відразу. Можна 300 разів не писати вже.
Мотористка• 18 сентября 2023
Набігли білі пальта
personality• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
З появою всяких там АІ цій професії прийшов кінець. Штучний інтелект може згенерувати будь який контент.
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
И, кстати, автор, я начинала работу в налоговой без образования, в канцелярии неофициально оператором. Тогда, правда ЦОП еще не было. Но пусть сходит, узнает
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тоже образование нужно
Марс атакует• 18 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Він згенерує контент, але він буде досить сирим і навряд його можна буде без редактури опублікувати. Поки ще не дійшло до того, що ШІ видає тексти як справжній письменник, наприклад. Подивіться, скільки вакансій по копірайтингу. Аби прийшов кінець, то і вакансії б не публікувалися.
Кусман Сиру• 18 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Ей дадут другой кусок работы
Консультантом? Это какой?
personality• 18 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Так ми тут не про письменників. Згенерувати опис товару, статті на сайт. Вже не потрібні копірайтери.
Навіть технічну документацію, інструкції.
ЭмчЭндЭм• 18 сентября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Тоже образование нужно
Так, вона медучилище закінчила.
Марс атакует• 18 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Я працюю у відділі маркетингу — не скажу, що копірайтери непотрібні. Попит зараз точно є. Тим паче, якщо людина знає мови.