Сундучок с каникулами• 18 сентября 2023

Чи законно, що в державних лікарнях беруть кошти за прийом?

Державна лікарня, дитяча. Відділення стаціонару хірургії.
Пішли до лора (який сидить саме в хірургії).
Раніше, коли звертались у державну до інших лікарів, було так: «якщо хочете - дайте щось». Ніхто не вимагав певної суми.
Я поклала на стіл 100 грн після огляду. Він вслід видав: «мій прийом коштує 300». Я, звісно, поклала ще 200, так як прийом вже відбувся. Але не зрозуміла, що це за порядки такі зараз? Це нормально - встановлювати таксу в державній лікарні?
Хочу додати, що цей лікар приймає і в приватній. Зловив зірку чи як це назвати?
А який сенс тоді в його перебуванні у лікарні? Надає безкоштовно свої послуги лише пацієнтами стаціонару?
Зубачистка• 18 сентября 2023
Або за направленням, або платно, вже давно так. Ви з марсу?

Дело было давно• 18 сентября 2023
Да,если без направления,то законно. Направление у вас было?
Хитрушка-чекушка• 18 сентября 2023
Ответ дляДело было давно
Законно это когда в кассу. А это доктор взял в карман.
Скляна миша• 18 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну так и автор не пошла законным путем.
Любви вам!• 18 сентября 2023
Вы сами его спровоцировали так себя вести. Сказали бы спасибо и ушли. А так он увидел 100 и сказал совершенно основательно-мой прием стоит 300
ЖонДуан• 18 сентября 2023
Автор, а зачем вы 100 грн ему на стол положили?
Зубачистка• 18 сентября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
В сенсі, спасибі? Вона без направлення, а тому прийом платний
Захекалася читать• 18 сентября 2023
В поликлиниках давно есть тарифы на обслуживание если Вы пришли без направления. И Вас никто не заставлял отдавать ему лично в карман, вполне достаточно было на его слова ’прием стоит 300 грн’ спросить ’куда оплаичвать?’, если Вы хотите законности.
Любви вам!• 18 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
Ну тогда в кассу идти надо

Захекалася читать• 18 сентября 2023
Ответ дляЖонДуан
вот именно))))
Пульт от линолеума• 18 сентября 2023
По направлению бесплатно, а без направления платно только через кассу, а не лично доктору в карман.
Захекалася читать• 18 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
А кто мешал оплатить в кассу?)))
Хитрушка-чекушка• 18 сентября 2023
Ответ дляСкляна миша
Ну так и автор не пошла законным путем.
Ну так и доктор не в частном кабинете сидит. Автор пришла в государственную клинику. Либо прием ведут бесплатно либо отправляют, так как нарушена процедура. А озвучивать прайсы, сидя жопой в государственной структуре на налоги автора это слишком смело. Автор молча положила деньги, а другая зафиксирует вымогательство. Доктор идиот.
Кава з адреналіном• 18 сентября 2023
Зачем вы положили 100 грн?
Сказали спасибо и ушли.
100 грн сейчас насмешка, вот он и озвучил вам таксу, если вы такая вся богатая, решили ’отблагодарить’.
Докладальниця• 18 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я тоже понимаю что дали чек и в кассу, в не в карман меня один так оперировать хотел а Оказалось не нужно
Захекалася читать• 18 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Шикарная логика. Т.е. если бы он молча взял 100 грн то темы бы вообще никакой не было - все довольны, все танцуют. А тут целая тема не о том, что он взятку взял, а о том что много взял - Вы понимаете разницу?)) Это как вор, который сожалеет не о том, что воровал, а о том, что поймали.
Автор и врач - два сапога пара, вот и всё.
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Автор, що там?)
Коментувати будете?)
Доставучая• 18 сентября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Из порожнего в пустое
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ой мама, прям на налоги автора сидит))
Может вам стоит бюджетный кодекс подучить, чтобы понимать куда идут налоги автора, а куда нет?)))

Невловимий Джо• 18 сентября 2023
У Києві є відома лікарня - Олександрівська, здається, державна. Якось я пішла до лікаря на прийом, років 10 тому. З мене офіційно в касі взяли гроші за прийом.
Isa Dora• 18 сентября 2023
Автор можно полную версию?
Направлении было?
автор Сундучок с каникулами • 18 сентября 2023
Я могла піти за направленням. Це також в лікарні, але в обласній поруч. Там прийом за направленням до 13:00. Я не встигала з дитиною до цього часу.
До речі, у цього лікаря я запитувала перед прийомом, чи потрібне направлення? А воно у мене було! Він сказав: «не потрібно».
100 грн - це був такий собі благодійний внесок за бахіли, які нам видали у відділенні, і за набір інструментів, які використали для дитини.
Після приїзду від лікаря запитувала у місцевій групі, чи дійсно така вартість прийому. Мені сказали, що так. У нього прийом 300 грн. У відділенні!
Міс Всесвіт• 18 сентября 2023
Кінець світу. Все гірше і гірше. Медицина дорожче і дорожче.
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А кто мешал оплатить в кассу?)))
В касу дорожче, авторка думала гонорово соточкою помахати
Треба ось так• 18 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
Йому в кишеню?
Платний прийом то в касу
Доставучая• 18 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
Йому в кишеню?
Платний прийом то в касу
Я никогда не видела касс в больницах….
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Треба було спланувати краще час. От якби таксісту ці гроші заплатили - то питань би не виникало
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Сподіваюсь вона стане на 100% платною, щоб нарешті оці маніпуляції як ті хто платить 5 копійок в бюджет не розказували як вони всіх лікарів кормлять
Я хочу лише зрозуміти, чи законно встановлювати таксу в державному лікувальному закладі ? Ви або надаєте послуги безкоштовно (чи за благодійний внесок, який може бути й 20 грн), або не пускаєте сторонніх у відділення (а саме в оглядову, яка знаходиться поруч біля входу у відділення).
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Особисто в мене усе безкоштовно, але я ходжу по направленню та по запису.