Сундучок с каникулами• 18 сентября 2023
Чи законно, що в державних лікарнях беруть кошти за прийом?
Державна лікарня, дитяча. Відділення стаціонару хірургії.
Пішли до лора (який сидить саме в хірургії).
Раніше, коли звертались у державну до інших лікарів, було так: «якщо хочете - дайте щось». Ніхто не вимагав певної суми.
Я поклала на стіл 100 грн після огляду. Він вслід видав: «мій прийом коштує 300». Я, звісно, поклала ще 200, так як прийом вже відбувся. Але не зрозуміла, що це за порядки такі зараз? Це нормально - встановлювати таксу в державній лікарні?
Хочу додати, що цей лікар приймає і в приватній. Зловив зірку чи як це назвати?
А який сенс тоді в його перебуванні у лікарні? Надає безкоштовно свої послуги лише пацієнтами стаціонару?
Зубачистка• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я могла піти за направленням. Це також в лікарні, але в обласній поруч. Там прийом за направленням до 13:00. Я не встигала з дитиною до цього часу.
До речі, у цього лікаря я запитувала перед прийомом, чи потрібне направлення? А воно у мене було! Він сказав: «не потрібно».
100 грн - це був такий собі благодійний внесок за бахіли, які нам видали у відділенні, і за набір інструментів, які використали для дитини.
Після приїзду від лікаря запитувала у місцевій групі, чи дійсно така вартість прийому. Мені сказали, що так. У нього прийом 300 грн. У відділенні!
Ну то він не обслуговує за направленням. Ви записувалися? Ні. Прийшли так. З якого дива вас там мали консультувати безкоштовно. А взагалі з направленням ще й записатися до лікаря потрібно
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я хочу лише зрозуміти, чи законно встановлювати таксу в державному лікувальному закладі ? Ви або надаєте послуги безкоштовно (чи за благодійний внесок, який може бути й 20 грн), або не пускаєте сторонніх у відділення (а саме в оглядову, яка знаходиться поруч біля входу у відділення).
Законно в багатьох випадках
Конкретно у вашому невідомо
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляМанкоголік
В касу дорожче, авторка думала гонорово соточкою помахати
Ніяких кас не було
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Незаконно. За законом він мав би послати Вас подалі, оскільки Ви не прийшли в зазначений, оплачений державою час до запланованого лікаря
Мамина корзиночка• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Вы вроде вчера только в Украине жить стали...
Такая удивляшка
Захекалася читать• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
откройте постанову по медреформам и все поймете. Или хотя бы страничку МОЗ в фейсбуке, где миллион инфографик на эту тему нарисовано. включая тарифы на услуги. И у каждой поликлиники официальные прайсы тоже есть. Ощущение, что Вы из лесу вышли ей-богу потому что НЕТ уже никаких благотворительных взносов года 4 как, кроме Вашего личного неистребимого желания дать на карман конечно же)))
Луноликая Вика• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви розумієте різницю між лікарнею і поліклінікою?
Кудрі кручу сама• 18 сентября 2023
Ясен красен, сьогодні задурно мама в тата не цілує, как говорится бесплатный сыр в Бахмуте, за все надо платить
Луноликая Вика• 18 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Я никогда не видела касс в больницах….
Ви там часто буваєте? Звісно, вони там є.
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
Добре, якщо так. Чому він не озвучив перед візитом це? Сказав би: «доброго дня. Мій прийом коштує 300 грн. Оглядати дитину?»
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А ви чого не запитали?
Мию чакри щоденно• 18 сентября 2023
Він вас на відділенні не мав би приймати взагалі. Хотіли попасти до нього чекали б черги коли приймає в поліклініці, ні то через поліклініку оформляйтесь на відділення. На відділенні він лікує пацієнтів які знаходяться в стаціонарі. Решту потрібно було обговорювати перед прийомом.
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Такая удивляшка
Одна справа - віддячити від себе (якщо хочете - дати благодійний внесок). Інша справа - платити по встановленій таксі в держ закладі.
Є різниця ?
Зубачистка• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви прийшли не за записом, не в прийомний кабінет, а в стаціонар. Ви взагалі про що думали?
Доставучая• 18 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Да, я каждый год рожаю, меня там уже все знают. Никто ничего не берет
Не боюся осуду• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Є різниця ?
Оце вас тригернуло 300 грн))
Ви бачите всі його косяки, але не бачите своїх)
Кава з адреналіном• 18 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Я никогда не видела касс в больницах….
Они там есть.
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Автор 300 ещё не дорого.
В любой частной приём от 600 стартует.
А по факту вы пришли частным образом, тогда да сколько скажет врач.
В любой частной приём от 600 стартует.
В нашому місті приватний прийом лора - 400 грн
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Так, добре. Тоді чому він прийняв нас в обхід інструкції? Якщо це заборонено
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Тому що Ви поперли в обхід інструкції.
Луноликая Вика• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Поверніться і спитайте. Правда, будьте готові почути, що його відповідь коштує 300грн.
Доставучая• 18 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Они там есть.
А как оплата производится? Типа врач дает бумаги и ты идешь оплачивать ? А если убежать? Или не выпускают без чека никого?
Луноликая Вика• 18 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Спочатку оплачуєш, потім з чеком йдеш до лікаря/ здаєш аналіз.
Сундучок с каникулами
• 18 сентября 2023
Ответ дляМанкоголік
Тому що Ви поперли в обхід інструкції.
Ясна річ, що там всі все знають. Починаючи від завідуючого відділенням, закінчуючи головним лікарем.
Чи думаєте вони такі сміливі стригти гроші в обхід всіх?
Доставучая• 18 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А если закончилось время приема врача и еще очередь? А?
Манкоголік• 18 сентября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Треба було прийти в певний час , на який записалися. Чого Ви пішли до нього? Для чого тицяли тих 100 грн. Хочете жити за правилами - починайте з себе
Кава з адреналіном• 18 сентября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Оце вас тригернуло 300 грн))
А какие его косяки?
Пришла дама, тыкнула 100 грн, мужик смотрит, думает, это мне за прием пачку сигарет дали?
Ну совсем уже обнаглели!
Раз решили деньгами сорить, то пусть хоть на бутылку коньяку дадут🤣
Ну совсем уже обнаглели!
Кава з адреналіном• 18 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
В регистратуре говорят, сколько оплатить за прием, в кассе оплата и с талончиком об оплате на прием)
Міняйловна• 18 сентября 2023
Ответ дляДело было давно
Да,если без направления,то законно. Направление у вас было?
З дуба впали законно?! Схера він таксу собі в карман призначає? Схотів сьогодні 300, а завтра ковбаси треба купити додому, то 500 буде