Щаслива Я• 18 сентября 2023

Чоловік ображається і мовчить

Живемо собі нормально. Потім образиться і ходить мовчить, не говорить зі мною. Я раніше ходила за ним, питала чого він так себе поводить, пробувала розмовляти, а він або продовжував мовчати, або починає скандалити. Ситуації зазвичай не варті такої реакції, але така поведінка на протязі багатьох років. Цього разу знову. Пішла з сестрою посидіти в кафе. Вийшла з дому в 18.00, прийшла в 00.00. Виходжу з нею рідко, так як живе в іншому місці. Раніше теж ходили до такого часу, питань в нього не виникало. А тепер вирішив образитися. Я зранку до нього гарно говорю, а він губи надув. Але тут я вирішила взагалі не розбиратися. Ну обідився і окей. Насправді надоїло. Три дні тому помирилися і от знову. Шо мені робити, змиритись вже чи шо? Розлучатися через таке не хочу. Я можу змінити це? Розмови не допомагають. Шо він тим до добивається? Разом 13 років. Мені 30, йому 38. Є дитина
Бавовнятко• 18 сентября 2023
Фу прям мого чоловіка нагадав нарциса.15 років так жила,останній раз я набула біля року мовчав і я подала на розлучення.

Брюлик в стразах• 18 сентября 2023
Ну раз за 13 років нічого не змогли зробити, то вже навряд
Единорог помог• 18 сентября 2023
В мене такий. 27 років живемо. Не міняється. Я не звартаю увагу. Надоїло. Це такий гидкий характер
Дюагональ• 18 сентября 2023
Так не делайте так чтоб было на что обижаться
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
От саме фу я і відчуваю до нього в такі моменти.
Але в нас все добре, якщо не враховувати ці моменти. Шкода все це втрачати. Будинок добудовуємо, про який мріяли. І шо тепер ділити його... Та ще й такий момент, що знаю, що можуть на війну забрати і хочеться насолодитися життям з ним, а він такий
Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ну для початку спробуйте змінити тактику -просто не звертайте уваги, не вибачайтесь, не заглядайте в очі, живіть як наче нічого не сталося.
Можна підтролювати типу знов заскок найшов і ржіть. Це його буде бісити.
У нього є сценарій. Вам треба зламати той сценарій нетиповою поведінкою.
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Ну як це?)) Ну в минулий раз образився, бо донька йому нахамила, бо я її так виховала... я ж е спеціально створюю такі ситуації. Це життя, всяке трапляється
Блондинка в Шоколаде• 18 сентября 2023
Тоже самое , он и мама моя три дня не разговаривала со мной . Из за мелочей , просто от обиделись они . Тут этой жизни миг а сейчас подавно . Ненавижу такого . Могу драться и через час любить
Нехай щастить• 18 сентября 2023
Це маніпуляція, він добивається певної вашої реакції. Якщо її не буде, йому не буде сенсу такі спектаклі влаштовувати. Але не реагувати - це непросто, і ефект буде далеко не з першого разу.

Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
От создателей ’А что ты сделала чтобы он тебя не бил’
Дюагональ• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вы его не раздражаете часом? Похоже в вашей паре нет чувств и вы живете по инерции, отсюда и все ссоры
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
От власне я так і хочу зробити) типу зламати систему. Я в цей раз не звернула увагу і типу живу життя. Але коли лягаю прям накатує... Ну за шо блін, за що? Така дурниця, а реакція ніби я йому зрадила
Багиня• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Это пассивная агрессия у него, автор.
Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Сєкундочку, ви будинок спочатку в експлуатацію введіть і право власності зареєструйте, а то буде дуже проблемно поділити те, чого формально нема.
Vaselyna• 18 сентября 2023
Мій постійно так себе поводив, коли довго інтиму не було (ну тиждень, наприклад), йому принципово було, щоб я перша пропонувала. А я морозилась, бо теж, набрид цей дитячий садок. То він міг по декілька днів не розмовляти, навіть подарунки свої раніше подаровані ховав від мене. А як тільки переспим, одразу стає як нічого і не було. Зараз подаю на розлучення, вже в печінках все це
Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Тримайтеся. Правильно Вам пишуть, сценарій зламається у нього не з першого разу.
І не за що, а для чого. Для чого вам така ситуація? Які якості вона заставляє вас проявити? Може любити себе більше? Може захищати себе? Може мати право на власні почуття? Подумайте над тим, для чого вам в житті така ситуація і така людина.
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Та він вже введений і поділений. Ми переробляли вже введений в експлуатацію будинок. Просто генеральний ремонт робимо
Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
Подарунки заховали вже?)
Аnnеt• 18 сентября 2023
что это за кафе до 12-ти? а комендантский час?

Ванна Тазиковна• 18 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Прийшла в 12, а не кафе до 12
Аnnеt• 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Прийшла в 12, а не кафе до 12
всё равно не ясно чего его шастать по ночам?
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
В нас досить теплі і пристрасті відносини. І такі речі відбуваються моментально. Можемо ще 5 хв назад обніматися, потім він взбіситься через щось. Може і роздражаю, незнаю)
Vaselyna• 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Подарунки заховали вже?)
Я йому їх залишила
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
А скільки ви разом?
Ну і нас з інтимом все +/- добре.
ju_jeanne• 18 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Це така маніпуляція мовчанкою. І справа зовсім не у Вас. Думаю, це у нього в родині так було, можливо батьки ігнорували, карали мовчанням, так для нього звично, так тільки він вміє. Але намагайтеся на це не вестися, а змінювати сценарій. Не ображайтеся, зрозумійте що це його особисті реакції. Частіше посміхайтеся, відволікайте його або просто самі радійте, можливо і йому стане не цікаво маніпулювати 🌷
БезПаспортаНеПродаю• 18 сентября 2023
Silent Treatment - це форма психологічного насилля. Украина конечно Зимбабве в плане защиты женщин.
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Дякую. Вчить бути більш самостійною і незалежною від нього. І це життя з ним довелося мені не один раз..
Коплю на груди• 18 сентября 2023
Характер такой. Мой бывший мог пару недель со мной не разговаривать, даже доброе утро или привет не скажет, полный игнор. Я первые пару раз в недоумении была, потом забила.
автор Щаслива Я • 18 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
В Ужгороді немає комендантської години
Аnnеt• 18 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
молчанка - это пассивная агрессия.