Argesha• 19 сентября 2023

Я так розумію, про Костянтинівку і розслідування New York times

наші ура-ура боти писати не будуть.

New York Times :
Нещодавній удар по ринку в місті Костянтинівка на Донеччині був викликаний попаданням української ракети, випущеної з установки ППО «Бук».

Тішь да благадать на форумі зранку.
Ну і заява Польщі туди ж у стрічку, щоб два рази не вставать.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляVinland
Очень сомневаюсь, что рынок обстреливали преднамеренно. А сбой работы может быть у любой техники.

Однозначно одно, если бы россия не вторглась на нашу территорию, ракеты Украина бы точно не запускала.
Удалено администрацией...

lus_so• 19 сентября 2023
Я довіряю ЗСУ. НТ йде лісом далі колупатись в руснявих помийках та своєму носі.
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляInnag
Этот же источник утверджал в свое время что Малазийский самолет Украина сбила. Ну так. Провожу паралель
Ну так а где решение финальное по Боингу? Не версии и процессы, а результат?
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Щодо Польщі - мають право, вони думають про свій аграрій в першу чергу. А от нам сваритися з країною -сусідом і союзником у війні ой як не охоче.
Щодо статті Таймс, думаю що замовлена рашкою
Так а нам своих аграриев нудно начинать хоть когда-нибудь защищать ? Или можно пинать всем подряд?
Filomena• 19 сентября 2023
Щодо Краматорську є різні думки.
Офіційно розслідуванння триває не один день.
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Тобто де?
Гіркін визнаний винним ще рік тому. Як ви це могли пропустити?
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Добрий вечір! Вже винесений вирок в листопаді минулого року.
Filomena• 19 сентября 2023
Маніпуляція звісно знатна.
Потрібно знайти де Подоляк таке ляпнув. Терпіти його не можу. Корисний ідіот.
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Тобто де?
Вони такі новини пропускають. Але не пропускають, де в тому чи іншому звинувачують Україну

iryna _b• 19 сентября 2023
О запрете продуктов прокомментирую. Наша молочная продукция в разы лучше, но она и дороже польской. Соответственно для определённой части населения покупка польской продукции финансово незатратная, чтоб питаться нормально. Поэтому я против запрета польских продуктов в Украине.
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Він змінив думку?
Вони перші видали версію, що це наша ракета. Думаю, за основу в статті саме їх осінт взято.
Сказав, що «по ощущениям это Украинская ракета», потім, що не виспався, що поспішив, але його оналітега вже розлетілась по західним ЗМІ
Piracanta• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Всі українці, які живуть в зоні бойових дій, повинні розуміти, що будь яка ракета, яка летить з будь якої сторони може впасти їм на голови. І замовчувати це не потрібно.
Janna2525• 19 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Не сваритися, а відстоювати свої права
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Тобто де?
Ну... как бы вот
Еленнн• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
А почалося з чого? Чи не з нашої хитрозробленості?
Уявіть, продаєте ви щось в своєму магазинчику вже роками. І тут з сусіднього села приїжджає Камаз із товаром, загороджує вхід до вашого магазину, і з нього успішно торгують ваші милі сусіди, яким ви просто дозволили повз проїхати. Як вам?
причому, оцю ’торговлю’ легко заборонити, і переконати наших продавців,- ’лише транзит,як і обіцяли’!!! --- маючи всю повноту влади у нас. (і чому це не робиться, то ’неначасі’ ж?)
Бо якость цивілізовані країни якось не розуміють, що обіцяного можна і не виконувать. І обуруються,невдячні.
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляiryna _b
А де ви дешеві польські товари берете?
У нас лиш втридорога продають в спец магазинах. Сири типу Філадельфії бюджетними ніяк не назвеш.
Еленнн• 19 сентября 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Авторко, а чому ви так за Польщу і так проти України? Які причини вашої ненависті до України?
це ви просто не розумієте. якщо довести до скандалу, і Польша перестане пропускати товари в обидва кінці..,і не маючи морського сполучення... то відбиватися будемо зерном і асфальтом. Кому це потрібно?
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А де ви дешеві польські товари берете?
Тоже хотела спросить где оно такое дешевое)))
Я против всяких запретов .но за поддержку сейчас наших производителей.если качество устраивает
Piracanta• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Вы чего?

iryna _b• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А де ви дешеві польські товари берете?
В супермаркетах форма,сильпо,новус те же йогурты,твёрдые сыры дешевле на пару гривень чем украинские товары. Я понимаю,что в статье речь о овощах и фруктах польских написано,я для примера привела то на,что обратила внимание,как покупатель.
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Ну... как бы вот
«Приговор был объявлен» ви не помітили?
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тут аби немовля не виплеснути.
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Ну... как бы вот
Коли ви вже вивчите, що Вікіпедію може доповнювати реально будь-хто, тупо на неї посилатись.
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляPiracanta
Вы чего?
Того, что там ничего еще не закончилось
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Тут аби немовля не виплеснути.
Волков бояться .в лес не ходить!
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Того, что там ничего еще не закончилось
Звісно.
Ще додадуть, що путін винен, коли прийде час.
Гіркін же бук не з карману дістав?
Mellisa• 19 сентября 2023
Как удобненько это расследование вытащить и опубликовать именно когда Зеленский поехал в ага на саммит . Подпортить ему. Сейчас раша боты гаснуть растаскивать
rybka21• 19 сентября 2023
Ответ дляMellisa
а що це змінить? ну от реально
Leeloo_aloha• 19 сентября 2023
Ответ дляil-mari
с поляками двоякая ситуация, как бы они должны не забывать, то они следующие, если мы не выстоим...
Взагалі-то це не факт. Імперські дії рфу направлені на захоплення чи придушення слабких сусідів. А Польща зараз створила найсильнішу армію в ЄС. І Польща є членом Нато.
Поляки будуть нам допомагати поки це їм вигідно. Віддати нам старі танки, запустити заводи по будівництву нових аби їх потім продавати - одна вигода.
ce• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Навіть на фото люди дивилися на ракету, що летить зі сторони Краматорську.
Також ракета відображалася у склі авто, що стояло на ринку.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
Ракета не может менять свой курс?