Argesha• 19 сентября 2023

Я так розумію, про Костянтинівку і розслідування New York times

наші ура-ура боти писати не будуть.

New York Times :
Нещодавній удар по ринку в місті Костянтинівка на Донеччині був викликаний попаданням української ракети, випущеної з установки ППО «Бук».

Тішь да благадать на форумі зранку.
Ну і заява Польщі туди ж у стрічку, щоб два рази не вставать.
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляil-mari
с поляками двоякая ситуация, как бы они должны не забывать, то они следующие, если мы не выстоим...
Це наша мантра, в яку далеко не всі вірять. Я, наприклад, навіть не думаю, що росіянам ЗУ потрібна. Їм навіть щоб Херсон задобрити, знадобилося кожному по квартирі в Краснодарі видати. А щоб усіх інших купити - грошей не вистачить. Але це суто моя думка.

Leeloo_aloha• 19 сентября 2023
Ответ дляSonne8752
А не Польша ли начала это все... запрет на наше зерно
Польща, Словакія, Чехія стали на захист своїх фермерів і не пускають на свої ринки наше зерно (котре краще і дешевше).
Якщо колись і дійде до вступу в ЕС, то ми для цих країн стаємо не другом, а конкурентом.
Sonne8752• 19 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
а раньше мы куда продавали?
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляSonne8752
Может я не правильно понимаю, но зерном мы торговали всегда
Наразі був погоджений лише транзит.
Але хтось вирішив: ’Та чого далеко їхати, бензин палить?’
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляammakat
Да ладно, уже и Бибиси это расследование перепечатало
И Дойче Велле
https://www.dw.com/ru/nyt-na-rynok-v-konstantinovk...
ammakat• 19 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Где?
https://www.nytimes.com/2023/09/18/world/europe/uk...
coch100• 19 сентября 2023
Ответ дляSonne8752
Я так поняла, что у нас были квоты, так сказать лимит продаж. А теперь всвязи с транзитом нашего зерна, оно стало поступать нелегально в продажу на рынках ес.
L-i-s-a-92af• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
А почалося з чого? Чи не з нашої хитрозробленості?
Уявіть, продаєте ви щось в своєму магазинчику вже роками. І тут з сусіднього села приїжджає Камаз із товаром, загороджує вхід до вашого магазину, і з нього успішно торгують ваші милі сусіди, яким ви просто дозволили повз проїхати. Як вам?
Як Польща уявляє Україну в Євросоюзі? Це відкритий ринок товарів,і продає той,в кого найбільш конкуркнтне співвідношення ціна/ якість.
Аноним Первый• 19 сентября 2023
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1699857129404...

Є і така версія.

coch100• 19 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Поэтому фермеры и бастуют в ес, что мы завалили их дешёвым зерном.
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Авторко, а чому ви так за Польщу і так проти України? Які причини вашої ненависті до України?
А чого ви так вирішили, що я за Польщу? Я за об´єктивність і проти хитрозробленості. І за те, щоб бути скромнішими, відкласти хоч на деякий час подалі свої хибні риси і проаналізувати, що така поведінка може нам боком вийти (м´яко кажучи). Бо ми дуже залежимо від цим людей, яким наразі підсираємо.
Betelgeise• 19 сентября 2023
Дивно, до газетки не написали своє ’розслідування’ по всим 6000 ракет, які прилетіли по Україні.
Аноним Первый• 19 сентября 2023
Комент від автора твіту.

Розбір трагедії в Костянтинівці.

Першочергово було зроблено сцену з усім відомого відео в Костянтинівці.

На першому відео сцену видно приблизно з того самого ракурсу, що й на реальному відео з камери спостереження.

На 18 секунді я спеціально ’потряс’ імпровізовану ракету, щоб було видно відображення в ближньому авто. На 23 секунді зробив те саме, щоб було видно відображення в другому авто.

Саме в такому порядку, як на відео з камери спостереження, ми бачимо відображення в авто, якби ракета прилетіла з південного сходу майже вертикально (як і мала прилетіти С-300 на фінальній ділянці балістичної траєкторії).

На другому відео просто з іншого ракурсу сцена, і видно напрямок ракети.

З приводу того, куди дивляться люди на відео, мені здається, вони просто озирнулися в бік, звідки було чути перший вибух, який потрапив на відео на самому початку.

Завдяки даному 3D моделюванню можна зрозуміти, що ракета прилетіла з боку: Горлівка - Донецьк, може Ростов.
Retu• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Навіть на фото люди дивилися на ракету, що летить зі сторони Краматорську.
Також ракета відображалася у склі авто, що стояло на ринку.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
Удалено администрацией...
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Это открытый рынок, когда надо ИХ товары нам продать. А в другую сторону этот рынок не так работает)
kll lena• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
Якщо це правда то потрібно визнати цей факт трагедії, а не упободатися виблядкам. І початок суду з найближчим союзником не підтримую. Суд може виграємо, але дружні зв’язки зіпсуємо.
In limbo• 19 сентября 2023
По Костянтинівці

А щодо зерна, то ознайомтеся з рішенням Брюсселю по транзиту нашого зерна, коли вони за транзит, а Польща та решта сусідніх країн проти. При цьому самі ж польські (!) трейдери закупили наше зерно бо воно дешевше, а винні знову українці.
L-i-s-a-92af• 19 сентября 2023
Ответ дляcoch100
Есть еще ВТО и Польша нарушает уже сейчас его нормы
L-i-s-a-92af• 19 сентября 2023
Ответ дляBetelgeise
100%

автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляkll lena
Удалено администрацией...
Innag• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
Странно. А почему ж ракета над Донецкой областью летает? Причем тут святые? Было расследование? А то знаете, я считаю что шахеды этой ночью по львову точно из Варшавы вылетели.
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Перш ніж когось обзивати, ознайомтесь з питанням зерна детально!
L-i-s-a-92af• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Он работает одинаково для всех.Пусть Польша поумерит свой гонор
Innag• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Пойдите почитайте. Там всё подробно. С картинками. Потом сделаете вывод про ’доказательств нет’
Этот же источник утверджал в свое время что Малазийский самолет Украина сбила. Ну так. Провожу паралель
Janna2525• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
Тобто ви згодні з раша змі що Україна сама себе обстрілює? Ох, автор (((
L-i-s-a-92af• 19 сентября 2023
Ответ дляInnag
Только хотела про боинг написать
Vinland• 19 сентября 2023
Ответ дляammakat
Такое NY Times пишет:

На кадрах камеры видно, что ракета влетела в Константиновку со стороны территории, контролируемой Украиной, о чем уже писали и другие западные журналисты.

По мнению экспертов по взрывчатке, воронка и повреждения тоже соответствуют ракете, летящей с северо-запада.

Кроме того, пишет NYT, за несколько минут до трагедии украинские военные выпустили две ракеты из Дружковки, что как раз к северо-западу от Константиновки.

Репортеры NYT находились в Дружковке, когда в 14:00 услышали исходящий пуск ракеты, а через несколько минут последовал второй (удар по Константиновке был около 14:04). Об исходящем запуске тогда же сообщили жители Дружковки в местном паблике.

’Два свидетеля, которые говорили с The Times, сказали, что видели, как ракеты были выпущены из Дружковки в направлении российской линии фронта примерно во время удара; один из них сказал, что видел ракеты, летевшие в направлении Константиновки. Украинский солдат, дислоцированный в Дружковке, пожелавший остаться неизвестным, также сообщил, что слышал два пуска ракет примерно в то же время’, - пишет газета.

Журналисты нашли место запуска ракет, на которое указали другие свидетели. Там обнаружены траншеи, мусорные ямы и следы колеи от широких гусениц.
А главное - сожженная трава, что характерно для работы ЗРК.

Также следы ’Бука’ видны на месте взрыва в Константиновке.

’Размеры отверстий и фрагментов, обнаруженных на месте происшествия, соответствуют по размеру и форме конкретно одному оружию: ракете 9М38, которую запускает ’Бук’, - пишут авторы.

’На такой короткой дистанции — менее 10 миль — ракета, скорее всего, приземлилась с неизрасходованным топливом в ракетном двигателе, который взорвался или загорелся при ударе, что дает возможное объяснение следам ожогов на ракете’, - говорится в статье.
Очень сомневаюсь, что рынок обстреливали преднамеренно. А сбой работы может быть у любой техники.

Однозначно одно, если бы россия не вторглась на нашу территорию, ракеты Украина бы точно не запускала.
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
По Костянтинівці
https://youtu.be/Vc-ZC0Hiyvk?si=83zSvGYa7o2f6kiN

Він змінив думку?
Вони перші видали версію, що це наша ракета. Думаю, за основу в статті саме їх осінт взято.
ZhukOlena• 19 сентября 2023
Щодо Польщі - мають право, вони думають про свій аграрій в першу чергу. А от нам сваритися з країною -сусідом і союзником у війні ой як не охоче.
Щодо статті Таймс, думаю що замовлена рашкою
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не особо в курсе драмы с Польшей, но как производитель могу вас заверить, что нашего брата там не очень ждут на рынках. Сильно нервничают от присутствия украинской продукции, если конечно она не сырец, на котором местные наварятся, допинав его до финального вида)