ZhukOlena• 19 сентября 2023

Азербайджан розпочав бойові дії в Нагорному Карабахі

Чия це територія по праву? Чи вплине це якось на нашу війну?
РойЛеля• 19 сентября 2023
Ответ дляgolublexa3
Я не думаю что сбежали, они там по договору до 2025 г., попробуй их еще от туда выкурить, скорее всего решили не выполнять свои ’миротворческие’ обязательства.
Ой як неочікуванно. Да шо ж таке всіх навколо спасать треба. То русскоговорящих в Україні, тут уже на другу локацію тягнуть.
Нелегко бути суперменами, особливо коли ти гандон русский. І костюмів зі спецфункціями супермена на ваньок не видають, тільки чорний пакет

viter33• 19 сентября 2023
Ответ дляditunka
Азербайджан заберет, что считает своим, т.к. раша схлопнулась, хотя давала гарантии Армении, теперь уж им не до этого. Да, и как я понимаю, у Азербайджана поддержка Турции, а вот союзник Армении оказался мыльным пузырем и ничего не будет делать, им это сейчас ни к чему
Союзник Вірменії зараз Іран ( в цьому конфлікті і в цьому регіоні)
Ірану ситуативно не потрібне надмірне посилення Туреччини-Азербайджану.
yanus6ka• 19 сентября 2023
Ответ дляviter33
Ні фіга не праві
На початку 90х вірмени захопили частину території Азербайджану і проголосили там Нагірно-Карабахську Республіку
Вже Пашинян погодився віддати ці території
Це як л/днр і міські угоди, також боялися дратувати дракона((
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляviter33
той Іран, який рашці дрони поставляє?
тобто Вірменію захищають іран та рашка, і вони зараз проти турків стали?
то це добре для нас, дядя Ердоган відмінусує балів підтримки рашикам
Vittoria66• 19 сентября 2023
Ответ дляgolublexa3
Вчера у Романенко на канале было интервью с военным психологом Азадом Исазаде, где очень подробно рассматривалась проблема Нагорного Карабаха, с отсылкой и в историю.
Со слов Азада, весь прежний миротворческий контингент, состоящий из военнослужащих с боевым опытом, в полном составе был отправлен и утилизирован на полях Украины. Сейчас там весь состав « миротворцев»из срочников, которые абсолютно не подготовлены к ведению боевых действий.
yanus6ka• 19 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
той Іран, який рашці дрони поставляє?
Дядя ердоган (спеціально з малої) так рукався з х. лом, що тепер не зрозуміло. Грає свою гру
viter33• 19 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
той Іран, який рашці дрони поставляє?
Та у всіх свої кулуарні інтереси
І вибухонебезпечний регіон (про Іран, Туреччину)
Ірану просто невигідно надмірне посилення союзу Туреччина-Азербайджан в цьому регіоні.
Тому там кожен може домовлятися будь-з ким ( зі США, рашею, Китаєм....), намагаючись продати свої поступки подорожче
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляyanus6ka
дядя ердоган дуже слизький тип
нагадує мені лукашенка.
то нашим азовців відпустив, то потім ручкається з пуйлом. тепере має воювати проти пуйла.
і нашим, і вашим
Солодкий лімон• 19 сентября 2023
Але ж як хочеться, щоб ті кацапи від нас відстали...

аллала• 19 сентября 2023
Ответ дляСолодкий лімон
Ще Ж передбачав закінчення сво 19.09.23
? Де можна глянути?
alex-3f3c• 19 сентября 2023
Все это плоды одного хуя, Карабах, Приднестровье, ДНР, ЛНР, Ю.Осетия. и дальше по списку туда же Нигер
il-mari• 19 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Та не будет там такого размера конфликта, чтобы русня перекинула фокус внимания.
А вот если ещё и кадыров реально умер и в Чечне начнется война,то может быть
читала, что вроде 16-го умер..
Солодкий лімон• 19 сентября 2023
Ответ дляаллала
? Де можна глянути?
Мимо_шла• 19 сентября 2023
Ответ дляil-mari
читала, что вроде 16-го умер..
Я читаю гадалку Диану и у неё реально всё сбывается, говорит, что умер 100%
Wendy Rhoades• 19 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Вірмени в цьому конфлікті праві, але те, що вони підсоси Рашки не робить їм честі
яким чином вони праві?
Це територія Азербайджану. Це як наші ДНР, ЛНР, які хочуть бути під Росією.
E-ducate• 19 сентября 2023
Ответ дляСолодкий лімон
Ще Ж передбачав закінчення сво 19.09.23
дякую, що нагадали
час зателефонувати родичці, яка ’зуб давала’, що шаман \ астролог \ якийсь х ... сказав, що війна закінчиться 19.09
E-ducate• 19 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
як би ще грузини, користуючись нагодою, своє назад ’попросили’, було б файно
Чомучка• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
та ні, грузини не воюватимуть
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
було б, але вони, здається, кінцево продалися.
нема там кому з керівництва віддавати накази про контртеррористичну операцію

Мимо_шла• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
Не, эти тряпки
E-ducate• 19 сентября 2023
Ответ дляЧомучка
та ні, грузини не воюватимуть
шкода, але так, не збираються ...
а було б дуже добре
Wendy Rhoades• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
грузини Саакашвілі не змогли звільнити, проти кого вони будуть воювати?
E-ducate• 19 сентября 2023
русня пише, що так вірменам і треба, самі винні, а вони їм нічого не обіцяли
ditunka• 19 сентября 2023
Ответ дляviter33
Я о том, что гарантии безопасности давала рашка и не справилась с ними, т.к. все вооружение в Украине задействовано. Я не исключаю, что это так же хитрый план, т.к. Армения резко стала дружить с европ. странами и США, а сами помогают раше обходить санкции. Никому уже нет веры(
rubin-ka• 19 сентября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ага, вже почали
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляСолодкий лімон
Ще Ж передбачав закінчення сво 19.09.23
О мені вчора соната пропонувала почекати.
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляviter33
А навчання з сша?
Anjutka-Anjuta• 19 сентября 2023
не понятно, вроде же Пашинян на днях согласился с тем, что Карабах таки Азербайджанский, с целью недопущения эскалации, мирного урегулирования и бла бла бла по списку....
viter33• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А навчання з сша?
А перебування в ОДКБ ?
Кожен намагається продати себе подорожче))
Filomena• 19 сентября 2023
Рустамадзе розповідав колись. Що там зараз заправляє олігарх, який відмовився від рос громадянства. Вивозить звідти ресурси(золото наче).
Тому не здивуюсь якщо дійсно там не має армянської армії, а є якесь пвк.