Чия це територія по праву? Чи вплине це якось на нашу війну?
Ответ дляgolublexa3
Я не думаю что сбежали, они там по договору до 2025 г., попробуй их еще от туда выкурить, скорее всего решили не выполнять свои ’миротворческие’ обязательства.
Ой як неочікуванно. Да шо ж таке всіх навколо спасать треба. То русскоговорящих в Україні, тут уже на другу локацію тягнуть.
Нелегко бути суперменами, особливо коли ти гандон русский. І костюмів зі спецфункціями супермена на ваньок не видають, тільки чорний пакет
Ответ дляditunka
Азербайджан заберет, что считает своим, т.к. раша схлопнулась, хотя давала гарантии Армении, теперь уж им не до этого. Да, и как я понимаю, у Азербайджана поддержка Турции, а вот союзник Армении оказался мыльным пузырем и ничего не будет делать, им это сейчас ни к чему
Союзник Вірменії зараз Іран ( в цьому конфлікті і в цьому регіоні)
Ірану ситуативно не потрібне надмірне посилення Туреччини-Азербайджану.
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляviter33
той Іран, який рашці дрони поставляє?
тобто Вірменію захищають іран та рашка, і вони зараз проти турків стали?
то це добре для нас, дядя Ердоган відмінусує балів підтримки рашикам
Vittoria66• 19 сентября 2023
Ответ дляgolublexa3
Вчера у Романенко на канале было интервью с военным психологом Азадом Исазаде, где очень подробно рассматривалась проблема Нагорного Карабаха, с отсылкой и в историю.
Со слов Азада, весь прежний миротворческий контингент, состоящий из военнослужащих с боевым опытом, в полном составе был отправлен и утилизирован на полях Украины. Сейчас там весь состав « миротворцев»из срочников, которые абсолютно не подготовлены к ведению боевых действий.
Ответ дляKolibri_18
той Іран, який рашці дрони поставляє?
Дядя ердоган (спеціально з малої) так рукався з х. лом, що тепер не зрозуміло. Грає свою гру
Ответ дляKolibri_18
той Іран, який рашці дрони поставляє?
Та у всіх свої кулуарні інтереси
І вибухонебезпечний регіон (про Іран, Туреччину)
Ірану просто невигідно надмірне посилення союзу Туреччина-Азербайджан в цьому регіоні.
Тому там кожен може домовлятися будь-з ким ( зі США, рашею, Китаєм....), намагаючись продати свої поступки подорожче
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляyanus6ka
дядя ердоган дуже слизький тип
нагадує мені лукашенка.
то нашим азовців відпустив, то потім ручкається з пуйлом. тепере має воювати проти пуйла.
і нашим, і вашим
нагадує мені лукашенка.
і нашим, і вашим
Wendy Rhoades• 19 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Вірмени в цьому конфлікті праві, але те, що вони підсоси Рашки не робить їм честі
яким чином вони праві?
Це територія Азербайджану. Це як наші ДНР, ЛНР, які хочуть бути під Росією.
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
як би ще грузини, користуючись нагодою, своє назад ’попросили’, було б файно
було б, але вони, здається, кінцево продалися.
нема там кому з керівництва віддавати накази про контртеррористичну операцію
Wendy Rhoades• 19 сентября 2023
Ответ дляE-ducate
грузини Саакашвілі не змогли звільнити, проти кого вони будуть воювати?
Ответ дляviter33
Я о том, что гарантии безопасности давала рашка и не справилась с ними, т.к. все вооружение в Украине задействовано. Я не исключаю, что это так же хитрый план, т.к. Армения резко стала дружить с европ. странами и США, а сами помогают раше обходить санкции. Никому уже нет веры(
Ответ дляРойЛеля
Ага, вже почали
Anjutka-Anjuta• 19 сентября 2023
не понятно, вроде же Пашинян на днях согласился с тем, что Карабах таки Азербайджанский, с целью недопущения эскалации, мирного урегулирования и бла бла бла по списку....