Маю декілька думок• 19 сентября 2023
З ким можна передати собаку?
Така ситуація виникла, що потрібно мого малого пса передати до батьків. Може бути в переносці, дорогу переносить ідеально, він звик. Але їхати не дуже близько. З Києва в Камʼянець Подільський.
Готова купити комусь квиток на потяг якби знала хто їде
Маю декілька думок
• 19 сентября 2023
Дякую, хвилююся за нього, але тут немає з ким залишити, а з собою не візьму бо нема документів
грешница кающаяся• 19 сентября 2023
Вам не жалко вашу собачку? чужие люди,чужая обстановка,она страдать будет.чужим людям начхать на вашу собачку ела она или нет,пила или нет,писяла-какала или нет.
А я з косою• 19 сентября 2023
если ее усыпить на время пути? читала, что бла-бла каром передавали. это быстрее, по идее. а самим отвезти не выходит? напишите на фб в теме города еще
Маю декілька думок
• 19 сентября 2023
Ответ дляА я з косою
Та ні, усилити не розглядаю, шукаю ще по знайомих або сама повезу
ніколи такого не було• 19 сентября 2023
Автор, есть перевозчики, которые вывозят собак и за границу.Уверена что есть и по Украине. Посмотрите в фейсбуке / инстаграме
Освічую темряву• 19 сентября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Автор, зверніться до волонтерів,які опікуються тваринами. Можливо вони будуть їхати, або підскажуть. Та скажіть, що витрати берете на себе.