Анчо Ус• 19 сентября 2023

Почему большинство людей имеют образование, но не умеют зарабатывать деньги?

И может вся жизнь пройти на одной или нескольких подобных работах, с практически одинаковой зарплатой?
Где учат зарабатывать деньги?
И почему не все это умеют?
В чем этот феномен?
Біток чи ефір?• 20 сентября 2023
Ответ дляМамин тріль
Так идите на такие курсы, некоторые что-то подобное проводят. Тут тоже нет проблем.
Пока пользуюсь бесплатными вебинарами, а те кто проводит и дорого берут не факт что поделятся ценностью
Добра всем!• 25 сентября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Не вигідно. Я зарас в США. Тут з дитинства вчать пахати і пишатись тим. Вчитись дітей не мотивують, не хочеш - ну, як хочеш. По суті, те ж рабство, але наче свій будинок і машина кредитні. Більшість американців хреново живуть/пашуть, в вічній депресії. І я розумію чому. Дітей в 3 місяці від мам відривають, відстороненість виховується з сімʼї, батьки дуже зайняті, часу немає, а потім діти виростають і не розуміють де вони і що вони. Більшість.
Такой бред, на голову не натянешь
Добра всем!• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Питання в автора чому, тому, що людині комфортно бути найманим працівником, відробила й пішла додому. В цьому немає нічого поганого. Зона комфорту, то є ок.
Наемные работники тоже продвигаются по карьерной лестнице и отлично зарабатывают, если обладают навыками и опытом, которые хорошо оплачиваются.
Файно Замало• 25 сентября 2023
Ответ дляДобра всем!
Це вірно, але є вилка зп, у мене у подруги зараз ситуація, вона не хоче іти на керівну посаду, подобається сам процес, але в їі сфері, вже максимум.