Чай не пью, только кофе• 19 сентября 2023

Ходите на групповые тренировки?

Какие нравятся?
Я уже была на степе, павер йоге, йоге на полотнах. Там ещё есть джампинг, пока не пробовала и всякие функциональные, круговые, тайбо , кор.
Ума Палата• 19 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Мій аргумент - це мій досвід. Мій досвід в качалці (з персональним тренером, до речі) - це срака кентавра, ноги футболіста і прямокутник замість талії. Для мене це не гарна фігура. Дійсно гарна фігура у мене вийшла тільки на танцях з розтяжкою.
Долго срака кентавра проходила?

Федорино Горе• 19 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Та самая попа))) Но от разных танцевальных стилей разный эффект из-за того, что разные мышцы работают.
Я не розумію, поясніть як це працюють різні м’язи сідниць в різних стилях, може я чогось не знаю)
ХвостПистолетом• 19 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ну треба технічно все вірно робити щоб не ріс квадріцепс, з таким завзяттям можна і йоги з радікулітом піти
Тому я займалася з тренером, який слідкував за моєю технікою і вважав, що зробив мені шикарну фігуру
ХвостПистолетом• 19 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
Долго срака кентавра проходила?
Пройшла за три місяці, коли займалася тільки розтяжкою. Срака то ще нічого. От ноги футболіста виглядали гірше.
MacOS-ница• 19 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Разные мышцы в теле. Конкретно попа в одних стилях очень активно работает, а в других практически не задействована.
Федорино Горе• 19 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Дівчата ну ви хоч коли спортом займаєтесь подивіться на атлас м’язів і як вони функціонують
автор Чай не пью, только кофе • 19 сентября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Степ обожаю. С первой тренировки так увлеклась, что похудела на 27 кг. Но от тренера много зависит
Да, я вчера на степе была, весело, легко, не очень нравится лежать всю тренировку и качать зад))
Ответ дляУма Палата
Хожу. Степ, разного рода фитнес с небольшим весом, стретчинг, пилатес, табата, круговые тренировки, аквафитнес, данс микс, стрип пластика, индивидуальное плавание.
В качалку хожу без тренера.

Не понравилось: босу и сайклинг (сложно), скакалка на одном из занятий😄
Босу тоже есть, даже пробовать не хочу, боюсь что шею заклинит от перенапряжения
Ответ дляФедорино Горе
Якщо поясните за рахунок чого, то я з вами погоджусь)
Потому что тренер на групповых тренирует комплексно, есть разминка и растяжка. А большинство тех кто ходит в зал не имеют никаких знаний, не могут себе программу написать, интенсивно тренить, не растягиваются и не знают техники. Поэтому результаты у них нулевые. Говорю как человек, который пробовал и то и то.

Электричка• 20 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Коли займалася класичною хореографією, наша вчитель ( балерина) казала, що у тих, хто займається народними танцями - низька попа та ноги перекачені.
Электричка• 20 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
В групових заняттях займаються приблизно півгодини кардіо, для розігріву м‘язів, далі півгодини на ковриках. Ще задіють м‘ячі, резинки, утяжелитили- не знаю як українською. У кінці вправи на розтягування. Тобто на кожному занятті тренер намагаються навантажувати різні групи м‘язів.
автор Чай не пью, только кофе • 20 сентября 2023
Ответ дляЭлектричка
У меня ученица была ходила на народные танцы, девочка, реально кубики пресса и ноги огонь просто. Так ей лет 9 было
Электричка• 20 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ще ікроножні м‘зи дуже рельєфні.