ЗновЗдоров• 19 сентября 2023
Як схуднути?
Зараз маю 70 кг набрала 5 кг за тиждень не розумію як , так не без гріха їла нормально але не на 5 кг . Не можу схуднути щоб потім не повернути їх назад !!! Ще є проблема з закрепом підкажіть може хтось вже стикався з такою проблемою ? Знаєте вихід ...
Ответ дляKatia2009
Не бухали, не жарти, дуже дієво.... але
Воно повертається а так я алкоголь не вживаю
Файна цьоця• 19 сентября 2023
Більше овочів, води, не вечеряти пару днів на тиждень, без хліба та іншого тіста - повинно допомогти
Ответ дляju_jeanne
Займаєтеся фізичними вправами? 🙌🏻
Так але не регулярно нажаль 😔 Але стараюсь 7000 кроків робити хочяб коли не роблю вправи
Ответ дляФайна цьоця
Спробую дякую
Щас ухожу• 19 сентября 2023
Элементарно. Много двигаться и меньше есть. Я ела утром овсянку и яйцо, в обед суп, на ужин голубцы. Бегала.
Ответ дляЦирк на дроті
Напишите меню за сегодня
Сніданок
Кава +1ч цукру
Обід
Суп гречаний з куркою і шматочок чорного хліба , порція середня
Вечеря
Чай з бутербродами
Кава +1ч цукру
Обід
Вечеря
Чай з бутербродами
Ответ дляЯ на хвилинку
Эндокринолог точно знает, вам к нему
Мабуть треба і справді звернутись
Папина дочка• 19 сентября 2023
Ответ дляАліна-6182
Для початку ендокринолог, аналізи
Потім
Мінімум 10 000 кроків в день(але активних, не в розвалку), а краще 15 тис
Додати клітковину
Не істи білий хліб(бо запори), торти, копчене
Їсти чітко 3 рази в день без перекусів, але не трошки
З запорами допомагає на перших порах вода Донат, ківі зі сніданком
Потім
Додати клітковину
Ответ дляПапина дочка
Для початку ендокринолог, аналізи
Потім
Додати клітковину
Потім
Додати клітковину
Дякую
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 сентября 2023
Ответ дляАліна-6182
7 тисяч це мало дуже. Хоч 10.
Я 7 тисяч нахожую коли вожу і забираю дитину із садочка за 2 квартали від дому
Файна цьоця• 19 сентября 2023
Ответ дляАліна-6182
Сніданок
Кава +1ч цукру
Обід
Вечеря
Чай з бутербродами
Кава +1ч цукру
Обід
Вечеря
Чай з бутербродами
Мені здається, ви недобираєте білків, від цього стопориться вага.
Почитайте про співвідношення корисних речовин
Ответ дляАліна-6182
Це вже дуже добре!
Моя Вам порада - не намагайтеся схуднути! Намагайтеся кожного дня робити для свого тіла щось корисніше! Їсти більш корисну їжу, зробити собі такий раціон, який допоможе впливати на здорову вагу, робити хоча б якісь вправи, обов‘язково спати, сон дуже впливає на вагу. І по-трохи тіло Вам подякує! Більше рухатися, звичайно. 🌷
Я на хвилинку• 19 сентября 2023
Ответ дляАліна-6182
Мабуть треба і справді звернутись
Обратитесь обязательно, дело в гормонах, если и вправду все так, как вы описали. Тут правда еще есть проблема, очень тяжело найти толкового эндокринолога, который разберется и выровняет гормональный дисбаланс
Бяки-козяки• 19 сентября 2023
Вангую, что у вас гипотиреоз
Прежде чем идти к эндокринологу сдайте ТТГ, Т4, АТПО и ферритин, конечно желательно на дефицит вит Д, цинка и меди
Запароленое одеяло• 19 сентября 2023
Дефіцит калорій, інакше ніяк. Мені тільки такі голодування допомагають.
Да, я блондинка!• 19 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
7 тисяч це мало дуже. Хоч 10.
Да ну, 10т это часа полтора ходить
Да, я блондинка!• 19 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Вангую, что у вас гипотиреоз
Скорее всего, у меня картина как у автора и набор - гипотиреоз, ферритин 20, вит д 30. Вес стоит намертво, при малейшем послаблении ползет вверх
Редиска Я• 19 сентября 2023
За тиждень???
Я за пару місяців набрала 10(((
Зараз активно займаюсь спортом.
Звісно, ніяких булочок, мучного, солодкого,соленого, …. і тд
Результату -ніякого.
Наприклад, акт спорт зранку - 500 ккал спалила, проходила 30 тис кроків - ще 1000ккал, їла цілий день головку вареної цвітінні капусти (дуже люблю її), на наступний день вага навіть не пчихнула.
Але!!! Основне - позитив!
Якщо є можливість - сходіть до лікаря. Але вони інфантильні((((
Спостерігайте за собою, якщо нічого. Значить така ваша доля. Це не означає, що ви про себе забуваєте, просто організму треба більше часу для адаптації, а з другої сторони, при схудненні, ваш організм буде повільніше набирати))))
Я за пару місяців набрала 10(((
Зараз активно займаюсь спортом.
Результату -ніякого.
Але!!! Основне - позитив!
Крихітка на всі• 20 сентября 2023
5 кг за неделю - это жидкость, если Вы не питаетесь Мак-ом и прочим фаст-фудом и не заедаете тортами.)
Жидкость- гормоны.
Да, скорее всего гипотериоз.
Как человек с гипотериозом и АИТ скажу что да, набирается с ним легко, а скидывается сложно. Но все равно можно.))
Мне помогает ИГ 16/8, подсчет калорий 1200-1300 и больше активничать дома и вне его -пешком по городу хожу быстрым шагом.
Жидкость- гормоны.
Да, скорее всего гипотериоз.