Польща не має наміру продовжити дію спецзакону про допомогу біженцям з України
18:32 19 вересня 2023 р. Речник польського уряду Пйотр Мюллер натякнув, що спецзакон про допомогу біженцям з України втратить свою чинність 4 березня 2024 року.Про це повідомив портал Yavpl, пише Dailylviv.com.
“Я не думаю, що ці норми (спецзакону про допомогу біженцям - ред.) будуть розширені значною мірою. Так мені здається на цей момент. Зараз про конфлікт стало більше відомо, ми знаємо, які лінії суперечки і які є можливості міжнародної допомоги, все міжнародне співтовариство має бути більш залученим, і все”, - сказав Мюллер.
Він також додав, що положення спецзакону про допомогу біженцям з України є тимчасовими й просто втратить чинність на початку наступного року. “Ніщо не давалося на постійній основі, лише на час триваючого збройного конфлікту. Положення просто втрачають чинність на початку наступного року. На цей момент рішення про продовження того, що прописано в законі, немає”, - підкреслив речник польського уряду.
На сьогодні спецзакон передбачає, що легальне перебування біженців з України у Польщі триватиме до 4 березня 2024 року. До цієї дати будуть гарантовані виплати соціальних допомог, в тому числі на дітей, працевлаштування без додаткових дозволів, безкоштовна медична опіка і т.д.
olgabaluta• 19 сентября 2023
Ага, второй год «всех гонят обратно», но что-то никто не возвращается). Никто в вашу Украину не поедет, не надейся.
healer09648293• 19 сентября 2023
Ответ дляKateSavch
Соціальні виплати це ж не тільки те що спеціально для біженців. Це всі ті виплати, які отримують і поляки, там ті ж ’дєтскіє’ тощо.
І саме головне тут не припинення виплат, а припинення самих умов прихистку - дозвіл на проживання, роботу, доступ до медицинии тощо.
Тю ..а все таки добряче наші поляків дістали вже. Що і зерно вже наше не дозволяють, і видворити хочуть всіх...а так любили нас...що ж сталось
Ответ дляanonimka_911
А через год что? Когда эти правила не будут действовать и карту не дадут. Какой смысл? С картой побыта снимается статус укр.
года достаточно для того, чтобы развить бизнес и выполнить требования по закону. Не такие уж там и высокие требования, если работать ’на белую’, иначе какой смысл такого бизнеса и Польше держать таких ’предпринимателей’?
anonimka_911• 19 сентября 2023
Ответ дляscorpy
Так бизнес в Украине. Как вы читаете.
Sentjabrinka• 19 сентября 2023
Ответ дляvviki
Так відповідь на питання - заробляю в Україні пересиджуючи в Польщі
Укр зарплату витрачати в Польщі приємніше ніж в Нідерландах :)
Так ответ был на пост о поеду в Нидерланды, если не будет возможности в польше
anonimka_911• 19 сентября 2023
Ответ дляKSENK@
Потом на новую.
Так же как и до этого. Требования уже, хоть минимальные, будут выполнены: доход, или инвестиции
Ну и на каких основаниях,если бизнес или работа в Украине,а в Польше просто живут?
Ответ дляMarie-Antoinette2
Ото проблема , поїдуть далі по Европах, тим більш у Польщі саме працьовиті біженці, всі працюють, такі всюди потрібні)
У повітрі пахне новим рівнем батлу поїхали/лишились.
Серед моїх знайомих біженців всі пройшли Польщу транзитом - ніхто не лишився. Хто до Німеччини, хто до Канади, хто у ЮК, але з огляду на сьогоднішні новини, тепер, мабуть, вони радіють і пишаються своїм рішенням.
Ответ дляBusinkaKiev
Не всі знімали. Не всі мали коли на житло. Да і зрозумійте одне-вони не повинні цього робити .
В Євросоюзі приймають тисячами біженців з країн Африки та Сходу. Вони мають виплати та багато хто не працює і немає такого негативу як до наших. Наші в Польщі працюють, ще й на тих роботах, на які не дуже хочуть самі поляки. Їх чоловіки на заробітках в інших країнах, їм не муляє, себе не видно. Тільки українці пахаючи на чужу економіку, мають низько кланятися і то дитину з мосту скинуть, то чоловіків битами побили, то ще щось. Ми такі ж люди як і всі і низько користуючись нашим становищем шантажувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляGaleTTa
Нехорошо это всё. Дело не во временной помощи беженцам, а в том что Польша из-за политики Зели может стать нам врагом.
Абсолютна вірна політика. А в вас комплекс меншовартості. немає пий- немає грай. Чи як поляки хотіли? Транзит не даємо, а яблучка залюбки везуть в Україну. У нас що, своїх садів не вистачає? Чи щоб поляки мали ринок смуту, наші фермери повинні сади вирубувати?
Аууу, дами, ви при собі? Щоб вам опи зручно в теплі тримати- країну в гівно потрібно притоптати?
Sentjabrinka• 19 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
З якої дати?
читайте официальные источники на нидерландском и все узнаете сами из первоисточников
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Правильно, и туфлей ещё нужно постучать по трибуне)
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Ви Дуду сьогодні чули в ООН?
Чи хтось піде проти основного поставника зброї?
Той же Дуда обіцяв до 15 вересня адаптувати законодавство, щоб зняти обмеження.
anonimka_911• 19 сентября 2023
Ответ дляKSENK@
На двух стульях?
Тут уж есть время подумать: где хотят находиться. Если в Польше, то переносить бизнес и легализироваться. Или визы делать.
Никто поляками становиться не планировал,все пересиживают войну,тратят тысячи долларов на жилье и другие покупки. Но,видимо,поедут дальше,раз такие дела.Полякам давно муляют украинцы на дорогих машинах которые не хотят идти работать на трускавки)
BusinkaKiev• 19 сентября 2023
Ответ дляlapulik
Хтось насильно тримає українців там ? Паспорти забрали ?
Яке наше діло до біженців з Африки? Це ж не наша справа хто кому допомагає , ми дивимось на допомогу нам
anonimka_911• 19 сентября 2023
Ответ дляscorpy
а при чем тут бизнес в Украине к легализации в любой другой стране мира???
А все хотят легализоваться? Люди просто пересиживают войну.
Ответ дляanonimka_911
Так бизнес в Украине. Как вы читаете.
’И на карту побыта через фоп польский нельзя,ещё раз пишу. Чтобы открыть фирму,то нужно поляков нанимать. Там же не все так просто.’
я отвечала вам на этот ваш же пост, где вы говорите, что нельзя легализироваться через открытый в Польше фоп. что я не так прочитала?))
Татьяна_М5• 19 сентября 2023
Ответ дляKittu2008
Деньги давали только 500+, 40+ если инвалид или пенсионер и 300 злотых выплата+ 300 злотых к школе,
От медицины толку нет, со школами не очень понятно.
Только? А сколько должны были давать? Дают возможность легального прибывания в стране - это уже много. От медицины толку нет? Много беженцев а Польше умерло от плохой медицины?
Ответ дляBusinkaKiev
Може і не ваше, але не варто розписуватися за всіх. Ви не вважаєте себе достойною поцікавитися, чим гірші за сирійку чи нігерійку, а я вважаю, що можу. Наші там сидять, бо в країні війна. З відкриттям Вас. У самих поляків немає війни, але вони чомусь мають право їхати до Фінляндії, Англії, Бельгії (це тільки ті, що я знаю особисто) і влаштовувати своє життя. А от до них ні, ні, тільки з умовами і довічною вдячністю.
anonimka_911• 19 сентября 2023
Ответ дляscorpy
Нельзя когда снимут плюшки,какой смысл на неё сейчас податься,чтобы через год уже нельзя было податься так же?
Там вже пішли погрози щодо експорту зброї, через яблука.
Як на мене це дико низько і підло маніпулювати війною через ЯБЛУКА.
Чомусь впевнена, що Польща до цього не опуститься. Тому що це дно. С
Сприймаю це як політичні маніпуляції окремих представників типу нашого Подоляка.
А там подивимося.