Страхованная• 20 сентября 2023
До котрої години гуляє Ваша дитина?
Привіт!
Питання до мам підлітків. До котрої години ввечері гуляють Ваші 14-15-річні діти?
Я вимагаю, принаймні в будні, приходити додому о 21:00. Кожного вечора маю конфлікт. Спостерігаю, що друзі гуляють довше. Може я занадто стурбована мама? Чи вимога по часу нормальна, на Ваш погляд?
Результат:
вже голосів:
55 (31.98%)
Інший варіант
36 (20.93%)
До 22:00
35 (20.35%)
До 21:00
34 (19.77%)
До 20:00
7 (4.07%)
До 23:00
5 (2.91%)
До комендантської години
0 (0%)
Не обмежую в часі
Соображалочка• 21 сентября 2023
13 років - до сутінків, якщо починає темніти - топати додому. Далі буде видно, в залежності від того на скільки мені буде подобатися її компанія.
Мастер Класс• 21 сентября 2023
До 22
11 років хлопець
У дворі великий спортмайданчик, грає у футбол чи просто сидять триндять
11 років хлопець
Кудесница_с_пургеном• 21 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Наче потім від вас щось сильно буде залежати в виборі компанії і їх звичок
Як ухурделю• 21 сентября 2023
13 лет, гуляют большой компанией в соседнем дворе, потом мальчики провожают ее до лифта. На таких условиях до 22,30. Если уроки сделаны, конечно.
Но она до 20 на айкидо, до этого уроки, а погулять с друзьями хочется.
Страхованная
• 21 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
Як це не обмежувати у часі?
Я так розумію, що декому з батьків без різниці коли повертається додому дитина.
Як? Не знаю.. Я до них не належу.
Мастер Класс• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Як? Не знаю.. Я до них не належу.
Зараз усюди комендантська година
Реанимация• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Як? Не знаю.. Я до них не належу.
Якщо комендантська година, то обмеження є ,як не крути
Реанимация• 21 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
Я маю на увазі Україну
Так і в Україні не у всіх
Страхованная
• 21 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
Зараз усюди комендантська година
У нас під час комендантської години і на скейтах під вікнами ганяють і пісні співають((.. Київ, центр, якщо що.
Не діти, авжеж, але..
Мастер Класс• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Не діти, авжеж, але..
Ну в нас теж бувають концерти народної пісні, але дорослі. Харків
Кто крайний?• 21 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Моей 14. Друзей у нее нет, а одна она не гуляет
Моей 16 лет. Все друзья разъехались, уехали, переехали, выехали.
Выходит сама хоть час пройтись по улице. Но не каждый день.
Страхованная
• 21 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
У нас рік тому те саме було.. Вийшли в школу, зібралася компанія. Тішуся, бо дітям потрібна соціалізація.
Не будь КакСвета• 21 сентября 2023
До 19.00. Если хочет дольше, звонит и спрашивает всегда. Обычно разрешаю ещё часик.
14 лет дочке.
Страхованная
• 21 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
Серйозно? А де нема
Закарпаття. Єдина область України без комендантської години.
Кто крайний?• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Про соціалізацію згодна.
Але у нас школи не відкриють.
В цьому навчальному році відкрили школи в метро для початкової школи. Є і один одинадцятий клас в метро.
Харків.
Але у нас школи не відкриють.
Харків.
Зліпок ступні• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Якщо іншим батькам ок, важко у такому віці бути не як усі
Доки іншим дітям з компанії дозволяють?
Мій ходить гуляти інколи з друзями (з тими, що вечорами грає з ними). Вонивсі живуть далеко один від одного. Відповідно усіх привозять на зустріч батьки. Я прошу лише телефонувати, якщо затримуються і хочуть погуляти довше і не йти останнім. Щоб приблизно як усі. Але це геть інша ситуація ніж у вас, вони зустрічаються переважно на вихідних і гуляють до 4 максимум. Особливо немає за що хвилюватися.
Доки іншим дітям з компанії дозволяють?