Сірничок• 21 сентября 2023
Посоветуйте швабру для полов только чтоб ...
Не снимать тряпку и полоскать , а отжимом сразу
ЯниЯ• 21 сентября 2023
Рекомендую!
Швабра LEIFHEIT Для пола с ведром и отжимом CLEAN TWIST System M, 520647
Зупка_цем• 21 сентября 2023
Ответ дляBuketik
Я вже декілька років користуюсь vileda, там відро з центрифугою. Задоволена на всі сто
А ценрифуга від якого джерела енергії працює?
Намазюкана нішою• 21 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Педаль, ногою натискати
Намазюкана нішою• 21 сентября 2023
Ответ дляBuketik
Теж купила собі таку, дуже задоволена
Анютины ласки• 21 сентября 2023
У меня 4 тряпки и швабра Leifheit Profi
Мою без ведра, все 4 тряпки складываю в контейнер, наливаю немного средства для пола, у меня проф, он с водой разбавляется и потом мою пол и отработанную тряпку в стиралку, потом все стираю.
Гола з конопель• 21 сентября 2023
Leifheit.
Лучшая из лучших. Vileda и рядом не стояла.
На олх сейчас можно купить по очень приятной цене.
Оновлена версія• 21 сентября 2023
а в попередніх подібним темах радили прямокутної форми швабри, я і повелася... Бо виявилося, що круглою, яка віджимається завдяки педальці, краще набагато прибирати, тому що вона плінтуса зачіплює під час прибирання. Раніше була така, але зламалася і тому вирішила купити іншу. А прямокутною тільки по рівній квадратній площі прибирати.... лиш одна перевага в ній, що відро мало місця займає.
Запароленое одеяло• 21 сентября 2023
Ответ дляГола з конопель
Leifheit.
Поддерживаю. Лучшая швабра.
Гола з конопель• 21 сентября 2023
Ответ дляОновлена версія
Это Вы мало тем просмотрели, чтобы сделать правильный выбор.